Gayest Things Ever

fixed

O Μπλιντιν σκοραρε τριποντο. Που τη βρηκες ρε ψηλε αυτη? :-k

:lol2::lol2: εε όχι και μωβ πουκαμισάκι :blink: γιατί πές της τί έχουν οι μαύρες μπλούζες…και το μαύρο είναι μια χαρά χρώμα…φωτεινό φωτεινό :stuck_out_tongue:
ψυχολογικά προβλήματα θα σου δημιουργούνταν αν τελικά φορούσες το μωβ πουκαμισάκι :lol:

μαλιστα

οποτε η μιση αγγλια που τα φοραει στα διαφορα γραφεια…ειναι για φουντο,ε?

στο ιντερνετ.

Όχι, για να φοράνε μώβ πουκαμισάκι μάλλον επιλογή τους θα είναι…ενώ ο Nick φαντάζομαι ότι θα αναγκαζόταν :wink:

Η απαντηση στην ερωτηση της ηταν κατι του στυλ…
“Ναι γ’αυτο μην με ζοριζεις!”

Εχει καταλαβει οτι τα μαυρα ειναι καλυτερα για εμενα αλλα βλεπει τις αλλες τις φιλες της που οι γκομενοι τους ντυνονται σαν καρναβαλια με φουλαρια, πολυχρωμα κ μαλακιες κ θελει να μου κανει κ εμενα τα ιδια!

Ρε ουστ!

στο ιντερνετ.

Ιτς τρου! Αλλα ζουμε στην ιδια πολη…

Όχι, για να φοράνε μώβ πουκαμισάκι μάλλον επιλογή τους θα είναι…ενώ ο Nick φαντάζομαι ότι θα αναγκαζόταν

Θα ηταν αβασταχτο!

Μωρέ μπες σε όσες σκέψεις θες. Εγώ ξέρω ότι χώνουμε τις χώνουμε στεγνά. Απλά δεν παπαριάζουμε μπροστα απ τη ντουλάπα για να βρούμε ρούχα.

γκεη ειναι να λες ‘‘ΒΡΕ’’ αντι για το κλασσικο ‘‘ΡΕ(που συνοδευεται συνηθως απο το Μαλακα)’’

η “ΚΑΛΕ”

καρακλασσικούρα, αλλά σταθερή γκέικη αξία

Πνίχτε λούγκρες τα κουνέλια - Όταν ήταν στρέητ

γκέη είναι να μην παραδέχεσαι ότι σου’χει συμβεί και σένα τουλάχιστον μία φορά :lol:

Το πραγματικό Gay test αποτελείται από 4 πράγματα: Μότορχεντ, Τερμινέητορ, Μπύρα, Μπάλα.

Αν δεν τα αγαπάς είσαι ΓΚΕΗ

ισχύει
εναλλακτικά, αντί για τερμηνέητορ παίζει και Ράμπο.

Ράμπο για τη νίκη.

XAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXA γαμάτο…

βασικά το “ΒΡΕ” το έχω ακούσει συνήθως από πολύ μπρουτάλ κ καλα μεταλλάδες, όταν μου απευθύνουν τον λόγο, κ γενικώς όταν μου μιλάνε… ίσως το λένε στις γυναίκες, κ μάλλον όταν είναι μικρότερες… κ καλά σαν χαϊδευτικό…

[SIZE=“4”]Τελικα ποιο ειναι το πιο gay think ever;;;[/SIZE]

Προσωπικα δεν βρισκω κακο/ασχημο/γκευ να λενε οι αντρες ‘‘βρε’’.Τωρα ειναι και αναλογως πως και που και ποσο συχνα το χρησιμοποιουνε.Τη φραση ‘‘βρε μαλακα’’ παντως δε την εχω ακουσει ποτε ευτυχως :lol:

Βρισκω πολυ ‘gay’ αντρες που:
-βαφουν ματια με μολυβι
-βαφουν νυχια(το να βαφουν οι μεταλλαδες μαυρα τα νυχια,αν δεν ειναι οι Μουνσπελ ή οι Μποργκιρ,δεν ειναι ωραιο)
-βαφουν μαλλια/ανταυγιες κλπ
-ξυριζουν στηθος,ποδια
-βαζουν λιποζαν
-χορευουν σα τον Σαρμπελ
-φορανε ροζουλι μπλουζα με βε
-θελουν να κανουνε μπανανα με την Λιζα

[SIZE=“5”]αχ0αχ0αχ0αχ0αχ0αχ0αχ0αχ0αχ0α!!![/SIZE]

O τυπας που ειδα σημερα στο δρομο που διαβαζε ενα γυναικειο περιοδικο μοδας (το Εlle νομιζω) και φοραγε ενα πραμα σαν μακρυα μπλουζα ή κοντο φορεμα με πολυχρωμες βουλες.
[SIZE=“5”]ΚΡΑΑΑΑ!! ΚΡΑΑΑΑΑ!!![/SIZE]

NA! Ακόμα ένα πράγμα που κάνετε εσείς οι ανδρες και καταλήγει gay! Το κράξιμο! Αμέσως κάθεστε και σχολιάζεται - σκανάρετε σαν εμάς όποιον περνάει και κράζετε κιολας! :lol:

^_- Γουατ ντου γιου αντερμην?
Κραγμενος ηταν απο μονος του :stuck_out_tongue: