GBH Live @ Gagarin 11.12.2010

Kανεις δεν το πηρε πρεφα/συνειδητοποιησε? 11 Δεκεμβριου λοιπον και πολυ ενδιαφερουσα συναυλια…23 ευρω ειναι και μια οκ τιμη και το σκεφτομαι σοβαρα! Πανκ ρε!

http://www.rocking.gr/news/Oi_GBH_erxontai_stin_Athina_to_Dekembrio/8049/

Απο την αρχικη!

[SIZE=“5”]Ναι ρε γαμωτo![/SIZE]

Θα τους απολαύσω για άλλη μια φορά.

Πραγματικά αυτή τη μπάντα την έχω στη καρδία μου. Πααααμε ρε. Sick Boyyyyyyyyyy

Εν τω μεταξυ στη σελιδα τους αναφερει οτι στις 11 Δεκ. παιζουν αλλου…:-k

Πάντως να πω την αλήθεια, κι εγώ δε ξέρω πόσο ισχύει αυτό. Του πούστη κάτι θα’ χε πάρει το αυτί μου, ασε που ήρθαν και πρόσφατα. Βέβαια τίγκαραν ένα an και τις 2 μέρες, οπότε φαντάζομαι ότι και το γκαγκαριν (που θα ναι και μια μερα) θα’ ναι φισκα. Μακάρι να’ ρθουν παντως!

Iσχύει κανονικά. Το ανακοίνωσαν και οι ίδιοι στο myspace τους. 23 ευρώ προπώληση.

Γαμώτο δε μπορώ να πιστέψω ότι θα τους δω και τρίτη φορά! :cry:

Παλιότερα δε πίστευα ποτέ ότι θα τους δω λαιβ. Πήγα λονδίνο για διακοπές αλλά και για να τους δω (στο τσακ είχα χάσει discharge), μετά έσκασαν Αθήνα, και τώρα πάλι!

Το μόνο μειόν είναι ότι μάλλον κάνουν τουρ για την προώθηση του νέου δίσκου τους, Piss And Perfume (παραγωγή Lars Frederiksen -rancid-), οπότε θα παίξουν και κομμάτια απ’ αυτό και θα φάνε έτσι την θέση άλλων ύμνων.

Στο καινούριο έριξα μια ματιά. Συμπαθητικούλι αλλά καμία σχέση με την αλητία που έβγαζαν στα προηγούμενα τους οι gbh

Η ροχάλα θα πάει σύννεφο!!! :slight_smile:

Μεγάλο respect πάντως !!!

[B]KΩΛΟΤΟΥΜΠΑ MODE ON[/B]

Nτάξει δε θα πάω γενικά γιατί θα μου πάει ένα 60άρι όλο το λαιβ, για να’ ρθω απο πατρα που σπουδάζω…

[B]Ντάξει τα είχαμε πει και στο προηγούμενο τους λαιβ… Αλλά εδώ πέρα η τιμή είναι ακόμα πιο εξωφρενική… Πραγματικά απαράδεκτο… 30 ευρώ ταμείο??? Τ’ αρχιδια μου ομως, ειλικρινα… [/B]

(Ευτυχως τους εχω δει ήδη 2 φορες, μια φορα με 5 λίρες στην Αγγλια παρακαλώ και μία πρόπερσυ αθήνα, αλλά και πρώτη μου φορά να ήταν τώρα το 60 που ανέφερα πάνω εντελει δε θα το έδινα…)

ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ

alterground … απλα.

Ρε παιδιά χτες είδα πολλές αφίσες Σαλόνικα αλλά ήμουν στο λεωφορείο και δε μπόρεσα να τις διαβάσω. Ξέρετε τίποτα;

Θα γίνει και στη θεσσαλονίκη λαιβ, 18 ευρώ.

Υπάρχει και θρεντ

Xμμμμ το search κλασσικά στα @@ του αλλά κλάιν αφού θα παίξουν μια χαρά. Θα μάθω πληροφορίες! :smiley: :smiley:

thx dude

Τσιμπησα εισιτηριο, self destruct και i am the hunted για το βραδυ.
Και για το ποιοι ειναι οι GBH :

http://www.metcoverart.com/photos/displayimage.php?pid=798&fullsize=1

Ξυλο να γουσταρουμε!!!

Μεγαλη μπαντα,Colin ο frontman.
Περιπου 80 λεπτα αλητικου βρετανικου 80s punk.
Τρομερη αποδοση η μπαντα, ξενερωτος ο κοσμος (φωναζε ο Colin να γινουμε louder), λιγοι πανκηδες (εφταιγε το εισιτηριο, σνομπαραν το μαγαζι, ποιος ξερει).
Περιμενα πιο πολυ χορο, punk feeling γενικα.
300 ατομα μας εκοψα.
Δεν καταλαβα τι εγινε και τα παρατησε ο μπασιστας προς το τελος (πεταξε κυριολεκτικα το μπασο και εφυγε).
Κατα τ’αλλα ολες οι κομματαρες ακουστηκαν.
Μαλλον δεν ηταν για Gagarin.
Σαλονικα εμαθα ηταν καλυτερα.

ενας ομορφος πουλος στον στην αλτεργκραου…

Ακριβως οι σκεψεις μου.