Geia k apo mena!

proti fora grafome s forum k tlk ein orea!!!elpizo na sinehisei n m arec…dn exei pl koritsia i m fenete??:stuck_out_tongue:

Και όμορφα κορίτσια έχουμε και απ’ όλα.

Τα greeklish απαγορεύονται όμως φίλε, καλώς ήρθες!

καλωσήρθες.

Κορίτσια υπάρχουν, αλλά τα περνάω εγώ πρώτα από συνέντευξη. 8)

:tomato:

παρουσιάσου.

Εκτός από ότι ακούς immortal και Venom τι άλλο θεωρείς πως πρέπει να ξέρουμε για σένα?

aaa…k nomiza eimun moni!!!:slight_smile:

akuo k slayer!!:smiley:

ahaaaa! Ρε παιδιά ας υπάρχει το φύλο του καθενός στο προφίλ του!

Καλώς σε βρηκαμε λοιπόν

κι όχι greeklish…μη τσαντίζονται κ οι μοντς

Τα greeklish μόνο διόρθωσε και θα είμαστε οκ:p

Ανερχομενος!:lol:

Καλωσηρθες κοπελια. Καλα ποστς

:lol: ανερχόμενος?

anerxomenos!

Καλωσηρθες καλωσηρθες!:D:D
Αγαπω τα ακουσματα σου!:slight_smile:

Gylve Nagell says:
παλι γκρηκλις γραφει ρε
Vassilis says:
ειναι και γλυκουλα δε μπορω να τη ξεχεσω:P

:lol:oooookk:p

:):):):slight_smile:

γεια σ βενομ, καλως ηρθς στο μικρο μς φορουμ.
ψαχνω κ εγω ο αμοιρος ν βρω καποιον ν με διαφωτισει μ’ αυτους τς venoμ, πως προφερονται κιολας; βενομ ή βινομ; εχω ασχοληθει πολυ με το Black Metal, δεν ξερω αν τ εχεις κανει κ εσυ, αλλα βρε παιδακι μ δεν εχω βρει αλλα πραματα ν μ συνεπαρουν ετσι, με τοσο νωχελικο τροπο. προσπαθησα ορισμενες φορες ν’ασχοληθω με το Demon, οχι δεν εκατσε. με το ιπι To Hell and Back παλι τα ιδια, με το αλλο ιπι το At War With Satan, ξαναμανα. εστρωσα τν πωπο μ σαν μικρος θαυμαστης του Κρονου κ ενιωσα ενα μικρο χαδι στ’ αυτια απ’ το Canadian Assault που μεχρι και σημερα νιωθω αυτα τα μετριου αναστηματος χαδια καθε φορα που τ’ ακουω, δλδ οχι τοσο πολυ οσο το μαυρομεταλο. τι εχεις να πεις/προτεινεις; ειχες κι εσυ παρομοιες εμπειριες;
συμβουλες για ενα καλυτερο αυριο; και νουμερο σουτχιεν, βεβαιως βεβαιως.

βασικα προφερετε βενομ:)βεβεα οι βενομ δεν ειναι ακριβοσ ΄μπλακ μεταλ…ασπουμε σαν celtic frost,burzum,darkthrone,carpathian forest κτλπ…απλα απο κει βγικε η ονομασια μ το αλμπουμ ΄μπλακ μεταλ!!!τεσπα!!!κ σορρυ δν καταλαβα καλα τι μ ροτισεσ:)αργο ν παρο στροφεσ

Τι νουμερο σουτιεν φορας ρωτησε!:slight_smile:

ααααα…36!

36 ? Σουτιεν φορας για παπουτσα ?

Κοπελα που ακουει Venom & Immortal εχει την συμπαθεια μας.
Καλως ηρθες.

σας ευχαριστω:p

ε κοπελα που ακουει βενομ? σε παντρευτηκα.