Geia se olous!

Hello se olous tous filous tou rock kai metal.Eimai kainourgia sthn foverh parea sas opote dn xerw pws leitourgoun edw ta pragmata gi auto sygxwrhste mou tyxon atopimata…
Anarwtiomoun an yparxei kaneis edw mesa pou na tou aresei(an thn xerei) h Emilie Autumn.Tha xarw polu na mathw pws exoun anakalypsei k alloi to fovero(kata th gnwmh mou)talento ths…
:wink:

γειακαι σε σενα γραφε με ελληνικους χαρακτηρες χωρις τονους αμα βαριεσαι…πες ακουσματα και χομπι…

Δεν βαριεμαι καλε!Γιατι να βαριεμαι?

Λοιπον…Απο ακουσματα εχουμε κλασσικο ροκ εννοειται,κλασσικο μεταλ,παααααααααααααααρα πολυ symphonic/gothic μεταλ,λιγο black μεταλ και γενικα μεταλ!Αλλα τελευταια το εχω ριξει και στο darkwave/electro/gothic/industrial οπως Emilie Autumn,Rasputina,Siouxsie and the Banshees k alla tetoia.
Χομπι παλι ειναι διαφορα κυριως ομως μουσικη(εννοειται),κιθαρα,αρμονιο,πιανο,κινηματογραφος,ιστιοπλοια,πεζοποριες,ταξιδια και αλλα.
Αυτα…

Μην ανησυχεις ιοση ειναι πηγαινε στο γιατρο θα σου δωσει μια συνταγη να την ακολουθεις καθε πρωι βραδυ και θα σου περασει

#-o #-o Έλεος!
Μετα από την άκυρη παρέμβαση, καλώς ήρθες και από μένα!

hey welcome!!! Ευγε εχεις τελεια ακουσματα! κι εγω πανω κατω αυτα ακουω…την emilie autumn τη ξερω αλλα δεν εχει τυχει να ακουσω…θα τη ψαξω παντως…

Υ.Γ. Ακους τους καταπληκτικους Diary of Dreams? τους Deine Lakaien?

Γεια.

Ναι ακουω τους Diary of Dreams αλλα δεν με τρελαινουν ιδιεταιρα…

Δεν καταλαβα…Ειμαι αρρωστη κ πρεπει να παρω φαρμακο?Μπορει κ να μην το εχω ανακαλυψει ακομα…

καλως μας βρηκες

atopimata8O XAXAXAXA και αυτη δικια μου ειναι…ΧΑΧΑΧΑ
προς γνωσην: ο μονος γνησιος βερμπαλιστης του site ειμαι εγω, και δεν εχω προβλημα να κανουμε διαγωνισμο βερμπαλισμων…:lol: :lol:

Καλα εσυ γενικα εισαι γαματος.

Γεια…είσαι κι εσύ κολλημένη με την Emilie;…και γενικά απ’ότι βλέπω σου αρέσουν goth συγκροτήματα :smiley: πολύ ωραία!!να μιλήσουμε κάποια στιγμή!!!σου αρέσουν και Bauhaus μήπως;

Για γινε συγκεκριμενη και σ’αυτα…

γεια σου και εσενα

heyyyyyyyyyy ειχα κατι χρονια να πσοταρω :stuck_out_tongue: emilie huh? ωραια ειναι ως καλλιτεχνιδα… τα opheliac gothic lolita και swallow ειναι τα αγαπημενα μου!

Εσύ είσαι ΔΙΚΙΑ μου, welcome και από μένα :wink: