ΠΩΛΗΣΗ Πικαπ Gemini XL-200,αριστη κατασταση

Πωλειται το παρακατω αξιοπρεπεστατο πικαπ σε αριστη καταταση (ουτε γρατσουνια) με start-stop, pitch control, antiskate,ρυθμιση tone arm, στροβοσκοπιο, original slipmat της Gemini (οπως φαινεται στη photo):

http://www.superfi.co.uk/index.cfm/page/moreinfo.cfm/Product_ID/1077

Εχει χρησιμοποιθει ελαχιστα

Στα 110E

Δεκτος εννοειτε καθε ελεγχος

90E να φυγει παιδια,αγορασα αλλο και μου πιανει χωρο

ακριβα δεν το δινεις ρε συ?

εδω το εχει απο 40 λιρες

http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=320496278738

και εδω 60 δολλαρια

http://www.hollywooddj.com/xl200.html

Γιατι καθε φορα που βαζει καποιος αγγελια, ο καθενας εδω μεσα ψαχνει σε τι τιμη πωλειται καπου αλλου?

Εγω το κοστολογω τοσο, αν ειμαι ακριβος γιατι ασχολεισαι?Υπαρχει περιπτωση να το δωσω 40 λιρες ή 60 δολλαρια?
Δε το στελνω καλυτερα στη γιαγια μου στο χωριο να ακουει κλαρινα?

Take it or leave it

ΦΙΛΙΚΑ ΠΑΝΤΑ

Γιατί υπάρχουν και άτομα που μπορεί να πιαστούν άνετα κορόιδα και να τους πουλήσουν πχ ένα πικάπ που κοστίζει 60 δολλάρια στην τιμή των 90 ευρώ. Ή και 110. Ε μαλακία δεν είναι?

Υπάρχει επίσης η λύση να το στείλεις στη γιαγιά σου στο χωριό να ακούει κλαρίνα.

ΦΙΛΙΚΑ ΠΑΝΤΑ

80E

αλλιως παρτε το απο το εξωτερικο,τι αλλο να πω

Με 50 κι άμα θες.

Βασικα η τιμη ειναι σουπερ, το πικαπ δε κοστιζει $60 αλλα $165 + ΤΑΧΥΔΡΟΜΙΚΑ (+ πιθανος φορος στη παραγκα του ΕΛ. Βενιζελος). Υπαρχει σε προσφορα $60 αλλα και παλι θα βγει ακριβοτερα. Απο το evil bay δε στελνετε εκτος U.K. αλλα και παλι θα ηταν ακριβοτερο λογω ταχυδρομικων.

Παρολα αυτα ειναι καλο οταν καποιος πουλαει κατι να ποσταρει καποιος τη γνωμη του για την αξια του, δεν ειναι κακο, οποτε συμφνω με το νεκρομειχεμ. Οπως και σχολια για το ποιος πουλαει βεβαια…:!:

Οσο για τους οποιους σαρκασμους καλο ειναι να γινονται και αυτοι με καλη διαθεση, γιαυτο προτεινω να το δωσεις στη γιαγια σου να το πουλησει $60 συν ταχυδρομικα + το ταξι απο και προς το ταχυδρομειο. :lol: :slight_smile:

Moderators κλειδωστε το topic και καντε με ban

Καταντησε αηδια.

PS:Ε βεβαια,πως να μη κλαιγονται μερικοι εδω μεσα για τα 85Ε στους Metallica οταν θελουν να αγορασουν πικαπ με 50Ε…

Καντε δισκοθηκες με mp3

Θα μας τρελάνεις τελείως;
Τόσο δεν έχει το πικάπ σου στο ίντερνετ ρε; Σύνελθε.

edit: α τώρα είδα το ποστ του mindtakis, πάω πάσο.
προς το παρόν κρατάω τα λεφτά μου και συνεχίζω να φτιάχνω δισκοθήκη με mp3s!

Αν ηξερες απο πικαπ θα με ρωταγες με την πρωτη, τη κεφαλη φοραει.
90Ε κανει μονο η κεφαλη που του εχω βαλει εγω οποτε αστο ποσο εχει το πικαπ μου στο Internet.

Μαλλον φοβαστε τους τυπους που πανε να βαλουν λεφτα πιανοντας κοροιδα καποιους αλλους, και καλα κανετε αν την εχετε πατησει.

Κλειδωστε το

Μην είσαι τόσο ευέξαπτος φίλε μου, χιούμορ κάνουμε!
Τέλος πάντων, αφου δεν εκτιμάς το ΚΑΛΟ ΧΙΟΥΜΟΡ μου, αποφάσισε όπως θες για το θρεντ σου απλά επειδή όντως ενδιαφέρομαι για αγορά πικάπ παίζει μέσα στις επόμενες μέρες να δεχτείς πιέμ, τα φιλιά μου.

Λέω εγώ τώρα λέω. Αφού έχει πάνω κεφαλή που κάνει 90 ευρώ λέω εγώ τώρα λέω γιατί δεν το ανέφερες εξ’ αρχής?

Ρε παιδιά όταν ποστάρετε αγγελίες κοιτάξτε να 'στε αναλυτικοί ωστε να σας παίρνει και ο κόσμος στα σοβαρά, να γίνονται κομπλέ οι συναλλαγές και να υπάρχει και feedback ωστε να αγοράσουν και άλλοι.

Δε το πουλαω πια, κλειδωστε το και sorry

Κρίμα, θα σου έδινα 150.