Genpets

http://www.genpets.com/meet.php

Υποτίθεται ότι ετοιμάζουν να τα βγάλουν στην αγορά, δεν ξέρω κατά πόσο επιτρέπεται αυτό…
Κανονικά όντα, ματώνουν κλπ αλλά δεν έχουν φωνητικές χορδές να ακουστούν. Τρελό.
Στην αρχή νόμιζα ότι πρόκειται περί μούφας αλλά και στο national geographic λένε γι’ αυτά και γενικά έχει υπάρξει συζήτηση

Είναι τραγικό γαμώτο. Είναι απαίσιο. Λυπάμαι πραγματικά με κάτι τέτοιες μαλακίες! Γιατί να τα βασανίζουν έτσι τα ζωντανά και να καταστρέφουν τη φύση; Η φύση τα έχει φτιάξει όλα όπως πρέπει για να ζούμε από αυτήν και εμείς κοντεύουμε να την αφανίσουμε. Κάναμε την αγελάδα σαρκοφάγο και κάναμε και πολλά άλλα και τώρα και αυτό… Είναι πραγματικά απαίσιο, απάνθρωπο (γιατί αν ήμαστε όντως άνθρωποι δεν θα κάναμε τέτοια αισχρά και χυδαία πράγματα). Ντροπή γαμώτο! Ντροπή!

μουφα ειναι. τρομαξα λιγο στην αρχη αλλα ηταν υπερβολικα τραβηγμενο γι να ειναι αληθεια.

δηλαδη οκ

Δεν παύει όμως να είναι τραγικό!

ποιο? η περιπτωση του να γινει κατι τετοιο στην πραγματικοτητα η ιδεα του δημιουργου?

Nαι αλλά και σαν ιδέα γενικά! Είναι αηδία! Γιατί να κάνουν κάτι τέτοιο γαμώτο. Το βρίσκω θλιβερό!

Επισης τα kfc παραγονται απο ακεφαλα μεταλαγμενα κοτόπουλα, ο αγιος βασιλης υπαρχει κτλ.

Ναι γι’ αυτό και σιχαίνομαι τα kfc και τα mcdonalds και γενικά τις αηδίες αυτές!

ξερω γω? για να σε βαλει σε σκεψεις?

Η ερώτηση ήταν ρητορική! Είναι πάντως κάτι που σίγουρα δε μπορώ να αποτρέψω. Φαίνεσαι να το υποστηρίζεις…

ναι[COLOR=“White”]…[/COLOR]

έχω κόψει το πολύ ροκινγκ κι αυτή η τελείως ροκινγκ ειρωνεία σε φάση είμαστε έξυπνοι εδώ μέσα μου φαίνεται λυπητερή

Τι θα μπορούσε να σου προσφέρει;;

δε μου λες, τρολλαρεις η δεν εχεις καταλαβει κατι? το λινκ που εβαλα το διαβασες?

Το λινκ δεν το ανοίγει γιατί χάνει η σύνδεση μου και δεν το εμφανίζει. Μίλησα για την φωτογραφία!

εγω το αγόρι το βλέπω ευτυχισμένο πάντως

Ότι και να είναι αυτό, και μόνο σαν ιδέα βλέποντάς το από την εικόνα, το βρίσκω αηδιαστικό!

Σε καμια περιπτωση δεν προσπαθω να το παιξω έξυπνος, απλα το συγκεκριμενο θεμα (μαζι με αλλα παρόμοια) εμφανιζεται σε ολα τα forum που επισκεπτομαι καθε ενα εξαμηνο μαζι με τα γνωστα σχολια τυπου: ποσο απανθρωποι εχουμε γίνει, δεν υπαρχει ηθική, σε τι κοσμο θα φέρουμε τα παιδια μας και παει λέγοντας.
Οποτε μονο στην πλακα μπορω να το παρω, δεν εχω κατι μαζι σου :slight_smile:

δεν εχει τριχωμα ακομα γι αυτο. αμα του βαλουν θα ναι μια χαρα.

Βασικά αυτό που τα κάνει αηδιαστικά δεν είναι το τρίχωμα. Είναι ιδέα επειδή το έχουμε συνηθίσει έτσι. Αυτό που τα κάνει περισσότερο αηδιαστικά είναι ο τρόπος με τον οποίο είναι τοποθετημένα στα πλαστικά κουτιά.