George Kollias-Intense Metal Drumming

Ενα Dvd που πρέπει να έχουν ολοι οι αμεσα ενδιαφερόμενοι drummers από τον guru και Mastermind του είδους Γιώργο Κόλλια…

www.georgekollias.com

καλά και συ βρε Dav…
τι guru και mastermind…

αυτός ο άνθρωπος είναι υπεύθυνος για την διάλυση ενός από τα σημαντικότερα σχήματα της χώρας, και μιλάω για τους Nightfall. είναι πάντως τρομερός drummer.

χταποδι ειναι ο τυπος.βρε τι μαθαινει κανεις στα φορουμ

Για ρίξτε και καμιά αυτιά τελευταίο Νείλο και Sickening Horror. Εκεί δείχνει από τι στόφα είναι φτιαγμένος.

Εντάξει έφυγε από τους Nightfall για να πάει σε μια από τις κορυφαίες γκρουπάρες του πλανήτη στο είδος δε μπορεί να τον κατηγορείς για αυτό. Αν δεν κάνω λάθος ούτως ή άλλως δεν ξέρω και πόσο συμμετείχε συνθετικά(δεν το χω ψάξει αλλά τώρα Drummer και συνθέτης δεν είναι και ότι πιο συνηθισμένο) για να πεις ότι φταίει, αν μη τι άλλο αν θέλαν άλλο Drummer ας βρίσκαν.

δεν είναι τόσο απλά τα πράγματα, δυστυχώς. όταν έχεις κλέισει πανευρωπαική περιοδεία και ο drummer σε παρατάει και μάλιστα χωρίς να πει κουβέντα, οι επιλογές σου είναι λίγες. γενικά και σε μπάντες πο έπαιξε στο παρελθόν η συμπεριφορά του δεν ήταν καλή. και ΟΧΙ δεν είμαι ο Καραδήμας :lol:

Άστα αυτά, σε τσακώσαμε:lol: :lol: . Καλά μπορεί και να έγινε έτσι, δεν τα ξέρω τα γεγονότα μιας και δεν έχω ασχοληθεί ιδιαίτερα με τους Nightfall αλλά μόνο και μόνο που συμμετείχε σε ένα τόσο τεράστιο δίσκο όπως το “Annihilation Of The Wicked” άξιζε τον κόπο. Οι Nightfall έχουν διαλύσει εντελώς ή απλά ακυρώσαν την περιοδεία και είναι στον πάγο?

Μάλλον το διαλύσανε αν και δεν έχει ανακοινωθεί επίσημα…κρίμα. όντως οι Nile είναι απίστευτοι και το τελευταίο σπέρνει!

φοβερος ο κολλιας κ’ πατριωτακι αλλα προτιμω τον προκατοχο του στους Nile
τωρα αν ευθυνεται για την “διαλυση” των nightfall του δινω credit:!:

Tony Laureano! Ντραμμερούκλα άφτασττη (ειδικά στο In Their Darkened Shrines) αλλά πολύ κωλοχαρακτήρας ακούγεται.