George Michael live report

Ναι βάλε και καμιά τελεία γιατί μας πέθανες!!!8O 8O 8O

Και από ό,τι φαίνεται πονάει, ε?[-X #-o :-k :lol: :stuck_out_tongue:

Οχι ρε μπαγασακο…!!! Για μενα τελικα σε καλο μου βγηκε διοτι ειμαι πιο ηρεμος και πιο χαλαρος!!! Εξαλλου δεν μου ταιριαζε η τακτικη/λογικη του συγκεκριμενου site πλεον. Καλα να ειναι τα παιδια και να προκοψουν…!!! Ο καθενας με τα μυαλα του και τις ικανοτητες του , κι ο καθενας τον δρομο του…
Life goes on… οπως λενε και οι Poison!!! Cheers!!!

Ε δίκιο έχεις… Γκλαμοποζεριά Rockhard και Rocking δεν πάνε μαζί. Και γω στην θέση σου το ίδιο θα κανα!! Ποιο Rocking ρε?

Δεν ξέρω για τους Poison και τους άλλους φίλους σου τους Danger Danger αλλά εγώ λέω “Όσα δεν φτάνει η αλεπού…”

Αλλά έτσι είναι: το ότι μας διώχνουν, το μεταφράζουμε ότι δεν μας ταίριαζε η τακτική/ λογική!! Ρε ΟΥ ρεεε…

Σε θέματα ροκ, θα συμφωνήσω με τον Χάρη, ότι δε θα ήταν άσχημα αν αφιερωνόταν περισσότερος χώρος σε άλλα είδη μουσικής (βέβαια, το λέω εγώ αυτό που δεν έχω καταλήξει ακόμα τι είδος μουσικής ακούω)

Τώρα για τα υπόλοιπα βρε παιδιά, ο παραπάνω είναι ο πιο ξενέρωτος διάλογος με μπηχτές των τελευταίων ετών. Σας προτείνω να δείτε “Τη κατάρα του πράσινου σκορπιού” που στάζει δηλητήριο για να βελτιώσετε τις μπηχτές σας. Θα χαρώ αν δεν κάνετε την πρακτική σας άσκηση στο φόρουμ μας :stuck_out_tongue:

Ας επιστρέψουμε on topic τώρα…