George Michael live report

Είναι τελικά παρήγορο κι ευχάριστο να διαβάζει κανείς ανταπόκριση G. Michael & Metal Healing Festival από το ίδιο site! Φανερώνει τουλάχιστον τη μουσική-και όχι μόνο παιδεία-του team σας. Προσοχή μην το παρακάνετε μόνο, αν και δε σας φοβάμαι :wink:

P.S: Πολύ καλή & κατατοπιστική και η κριτική στο καινούργιο Nightwish…μπράβο!

P.S2: Να χατε και κανά αφιερωματάκι λόγω “ημιαργίας-υπολειτουργίας” του Αυγούστου, πχ σε κάποιο μουσικό είδος ή σε κάποιον καλλιτέχνη, τί καλά που θα ήταν…:smiley:

:oops: :oops: :oops: ευχαριστούμε πολύ για τα καλά σου λόγια τιμωρέ ! Το επίπεδο του σάιτ είναι ανάλογο αυτού των αναγνωστών του - ξέρουμε ότι θέλετε σφαιρική ενημέρωση κ αυτή προσπαθούμε να σας παρέχουμε στον μέγιστο βαθμό !

η αλήθεια είναι ότι το καλοκαίρι έχει φέρει άδειες τόσο για τους συντάκτες όσο κ για το κοινό μας (χε χε). όμως ακόμα κ τώρα ψήνουμε κάποια αφιερώματα που θα χτυπήσουν τις οθόνες σας με την έναρξη της νέας σεζόν κ (δυστυχώς) την λήξη του καλοκαιριού. ελπίζω να μας δίνετε λίγο χρόνο για διακοπές αν κ το αίτημά σου είναι δικαιολογημένο.

Υποσχόμεθα : αφιερώματα, ένα live report έκπληξη κ μια νέα στήλη που θα συζητηθεί…

Από Σεπτέμβριο (ή και πιο νωρίς κατά πάσα πιθανότητα) στο ρόκιν !!

Κάθομαι ήδη σε αναμμένα κάρβουνα, ειδικά για τη νέα στήλη και το live report…Τι να είναι άραγε;;;

:-s :-s :-s :-s :-s

Ψήνομαι να σου στείλω pm αλλά θα με κυνηγήσει ο kourou… :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Δεν θα το μάθαινε βρε…
#-o #-o #-o #-o #-o

+1000. Γενικα η φαση με George Michael ηταν πολυ τολμηρη και ως γνωστον ο τολμων νικα :smiley:

Ευχαριστούμε πάρα πάρα πολύ για τα λόγια σας. Δυστυχώς υπάρχουν πολλοί μίζεροι και στενόμυαλοι που βλέπουν αλλιώς τα πράγματα. Αλλά τι να κάνεις;
Σε καμία περίπτωση το ύφος του site δεν πρόκειται να αλλάξει. Αυτό είναι δεδομένο!
Απλά όσες φορές υπάρχουν σημαντικά γεγονότα από καλλιτέχνες που δεν είναι rock αλλά μας αρέσουν, εμείς θα είμαστε εκεί!

Θα συμφωνήσω με τα παραπάνω και πιστεύω πως είναι απαραίτητη η κάλυψη και τέτοιων συναυλιών γιατι αποτελεούν σημαντικά ΜΟΥΣΙΚΑ γεγονότα για τη χώρα μας. Ισως δεν αφορά πολυ κόσμο η τακτική ειδησεογραφία γύρω απο τέτοια και καλά κάνετε και δεν ασχολείστε, όμως μια τέτοια συναυλία σίγουρα πρέπει να αναφέρεται στο σημαντικότερο ελληνικό σαιτ που αφορά πρωτίστως τη μουσική και μετα τα ιδιώματα αυτής.

Ναι πραγματι θα ηταν πολυ ωραιο το οτι εγινε αναφορα στην συναυλια του George Michael εαν κι εφοσον γινοταν κι αναφορα σε συναυλιες οπως για παραδειγμα του Jan Garbarek και της παρεας του στον Λυκαβηττο φετος το καλοκαιρι που εγινε και οι ανθρωποι παρεδωσαν μαθηματα μουσικης, αλλα και αλλων πολλων αξιολογων εμφανισεων στην Ελλαδα. Εξαλλου πιστευω πως σε ενα site που τιτλοφορειται ως Rocking.gr μεγαλυτερη σχεση εχουν καποιοι jazz/blues καλλιτεχνες παρα οι Pink, G.Michael, T.Amos, Θ.Παπακωνσταντινου κ.α…!!! Διαφωνείτε ρε παιδες???

Εσύ ρε παλήκαρε που πήγες και γούσταρες, γιατί δεν έκανες ανταπόκριση;
Αλλά όσα δεν φτάνει η αλεπού…

Εγω ρε παληκαρε δεν ανηκω στο Rocking.gr καιρο τωρα !!! Ματια δεν εχεις να δεις πως δεν ειμαι στα contacts στην συντακτικη ομαδα του site??? [-X #-o [-X

Oh God, please come back…ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΓΡΑΦΕΙΣ :lol: :lol: :lol:

Στην τελικη απλα λεω την γνωμη μου. Δεν ειναι κανεις αναγκαζμενος να συμφωνησει η να διαφωνησει μαζι μου. Σωστα???

Για σενα συγκεκριμενα οτι μπορω θα κανω…!!!
Παω να βρω αμεσα … τα παλια μου τα παπουτσια!!!:lol: :lol: :lol:

Από όσο βλέπω τα χρειάζεσαι…

            :lol: :lol: :lol: :lol:

Μα τι χιουμορ…!!! Ευγε…!!!:lol: :stuck_out_tongue: :lol: :stuck_out_tongue: :lol:

Έκτακτη ανακοίνωση: Παιδιά, παιδιά ο Dirty Harry ανακάλυψε και άλλα κουμπάκια πάνω στο πληκτρολόγιο εκτός από το shift+1!!! Ποιο; Αυτό του pm!!! Να σαι καλά ρε μάστορα που μας κάνεις και γελάμε!!! :lol3: :lol3: :lol3:

Αρκετα ο χαβαλες…!
Εδω βαζω τελεια διοτι εχουμε ξεφυγει εντελως απο το θεμα…!
Ciao!!!

Χμ, ναι ρε παιδί, διαφωνώ. Αν κρίνω από την πλειονότητα των θεμάτων του φόρουμ (μιας και το μαγκ δεν το έχω παρακολουθήσει για να ξέρω πού δίνεται βάρος), μεγαλύτερη σχέση έχουν η πινκ, ο τζόρτζ μάικλ και η έιμος παρά ο γκάρμπαρεκ και οι πειραματισμοί του.

Ο φίλος εδώ τα λέει όλα! Με κάλυψε πλήρως. Σημαντικότερο ελληνικό σάιτ! Ακούτε ρε ντέρτηδες?:stuck_out_tongue: