George Michael live

Μετα την ανακοινωση απο το site μπορω να σπασω την πλακα μου ετσι; Ιντριγκαρομαι να αποθεωσω τον μεγαλο George και να βγει κανενας nihilist να με υποστηριξει:lol:
Nihilist το ποστ αφιερωνεται σε σενα.
Μεγαλεια για το Greece λεω εγω και ελπιζω να μην γινουν τα γνωστα ευτραπελα. Εγω που γουσταρω τη δεκαετια(μην πειτε ποια) γουσταρω και George αλλα στα προσωπικα και ναι δεν ειμαι gay. Λιγο στις δημοσιες τουαλετες παω που και που.
Πολυ αγαπημενα το Jesus to a child και το πιο αγαπημενο Cowboys and Angels.:metal: :metal:
Ωρα για το μπινελικι μου τωρα…:lol: :lol: :lol:

Εγώ ξέρω ένα πράγμα. Στο tribute concert του Mercury λίγους μήνες μετά το θάνατό του, κανείς δεν είπε καλύτερα τα κομμάτια του αείμνηστου από τον George…(άντε και τον Plant!)
E, θα είμαι κι εγώ εκεί για την περιέργεια και όχι μόνο 8)
[SIZE=“6”]80’s forever!!![/SIZE]:lol:

80’s forever!!!

Δωσε…

Βασικά, εγώ από όλες τις δεκαετίες, τα 80ς μου αρέσουν λιγότερο… Αλλά αυτό δε σημαίνει ότι είμαι κουφός. Φυσικά και θα είμαι στη συναυλία του George Michael!!!

:yahoo: :dance: :yahoo: :dance::yahoo: :dance::yahoo: :dance::yahoo:

:stuck_out_tongue: dazmaniak μόλις τώρα διάβασα το thread. Ένα έχω να πω: George Michael RULES!

:lol: :lol: :lol:
Πέραν της πλάκας, δεν έχω ακούσει ποτέ και τίποτα. Ένας pop-ας δεν είναι?

Nihilist εισαι ο ηρωας μου… με πορωσες… ετσι ακριβως ημουν κι εγω πιτσιρικας μονο που τοτε ειχαμε το punk και τους motorhead για να τα χωνουμε παντου.

:smiley: :smiley: :smiley: Punk is dead!

Έτσι είναι τα πράγματα εξελίσσονται φίλτατε. Πάντως αν έχεις να προτείνεις κάτι καλό σε disco φάση (επειδή αναφερθήκατε στα 80’ s) απ τον εν λόγω κύριο (ή μήπως κυρία? :lol: ) ρίχτο να διευρύνουμε τους ορίζοντες μας! :stuck_out_tongue:

Aπο τον George γουσταρω πιο πολυ τα αγαπησιαρικα λιγο jazz των προσωπικων του δουλειων.
Θα σε απογοητευσω λοιπον. Θα σου προτεινω ομως να ψιλογουσταρεις ενα disco-ειδες rok κομματι που βγηκε τωρα απο τους Finger Eleven και εχει τιτλο paralyzer.
Αν νομιζεις οτι πεθανε το punk ακου το fuck the system των Exploited(2003) και μην ακους τον angmar οτι πεθανε…πεθανε σαν μοδα. Επισης το st anger ηταν ενα punk κομματι…

Θα τσεκάρω το κομματάκι όταν ευκαιρήσω. Όσο για τα “αγαπησιαρικα” που λες, δεν θα πάρω… :stuck_out_tongue:
Αν μου άρεσαν τα αγαπησιάρικα θα άκουγα και Scorpions! :lol:
Όσο για το punk, ποτέ δεν ήμουν φαν του είδους. Μόνο Misfits προσκυνάω ταπεινά! :smiley:

Όσο για τα “αγαπησιαρικα” που λες, δεν θα πάρω…

Ρε μπαγασα οταν θελεις να ριξεις γκομενα της βαζεις DHG;

Mπα, Darkthrone της βαζει! :stuck_out_tongue:

:lol2:

Δεν είναι οι Darkthrone ρομαντικό γκρουπ? :-s

Βεβαιως και ειναι! Ακουει In The Shadowwww of The Hoorrrnnsss και της σηκωνεται η τριχα! Βεβαια υπαρχει και εκεινο το dvd απο το box set! Δημιουργει τελεια ατμοσφαιρα! :stuck_out_tongue:

Xwris plaka, i fwni tou Freddie Mercury kai tou George Michael exoun tromere omoiotites!

H φωνη(δυνατοτητες) του Freddie δεν πλησιαζεται απο κανενα τραγουδιστη στην υφηλιο. Πολλοι εχουν γινει ρομπα προσπαθωντας να πουν το innuendo .
Οπως και ο George ειναι ενας ποπ θεος που ειναι μανουλα στις ποπ-τζαζε ερμηνειες αλλα και σε καψουροτραγουδα οπως το careless whisper.

Eνας φιλος απο Λαρισα μου εχει πει για μια ταμπελα οταν μπαινεις στην πολη.
Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΥ ΚΑΙ Ο ΒΛΑΧΟΣ ΣΤΑ ΤΥΡΙΑ ΤΟΥ

Α και μην ξεχασω ο George ειναι ο πραγματικα πολυ ακριβος καλλιτεχνης απο αυτους που εχουν ερθει τελευταια