Ghost

Αυτούς τους ακούνε καλοί φασαίοι ε :stuck_out_tongue:;

4 Likes

Χωρίς να έχω ακούσει το τραγούδι καν, είναι και θέμα προσδοκιών ε; αν περιμένεις να πατήσεις το play και να ακούσεις κάτι που θα σε σημαδέψει όπως οι Rush πχ προφανώς δε θα σου πει τίποτα κανένα τραγούδι των Ghost.

Αν θες ένα ευχάριστο άκουσμα, πιασαρικο με ωραία hook κλπ κατά 90% θα τα βρεις.

Έκαστος εφ ω ετάχθη.

2 Likes

Ε το έκαναν μια φορά με το Square Hammer αυτό…

4 Likes

Έβγαλαν επιτέλους ένα τραγούδι της προκοπής και πέσατε να τους φάτε.

1 Like

Elizabeth. Αλλά φυσικά και θα σου άρεσε το συγκεκριμένο εσένα.

2 Likes

Το ΕP που θα βγει πιστευω θα ειναι οτι πιο light εχει βγαλει η μπαντα(χωρις να σημαινει οτι θα ειναι ασχημο,το Kiss the Goat σπερνει !!!) με σκοπο ο επομενος δισκος να ειναι heavy ! Λεω εγω τωρα…
Υ.Γ.Tι ωραια που χορευουν τα κοριτσια στην αρχη ρε…:smiley:

2 Likes

Για να σκεφτούν οι εγχώριοι μαϊντανοι να κάνουν μόνο το τελευταίο βίντεο θέλουν 2-3 ζωές σίγουρα.

Edit: και να πεις φασαιους τους οπαδούς των Ghost? Λίγο χλωμό. Βασικά οι περισσότεροι ακούνε παρά το κράξιμο που τρώνε γενικά!

3 Likes

άλλο ένα κομμάτι υπάρχει σε τούτο εδώ

4 Likes

:heart_eyes::heart_eyes:

προσωπικά δεν περιμένω τίποτα απ τους Γκοστ που να μου αλλάξει τη ζωή , γιατί δεν εισπράττω απ την μουσική του να έχει τέτοιους σκοπούς ο άνθρωπος

Ή και όχι . Προχωράμε

Το εξώφυλλο από πάνω υπέροχο . Πάντα προσεγμένα όλα

2 Likes

Πιο εκνευριστικοί από τους fanboys των Ghost , είναι σίγουρα οι heavy metal warriors haters τους.

Χόρευε και γούσταρε όλος ο κόσμος με το Square Hammer αλλά εκείνοι τσακωνόντουσαν για το αν είναι μέταλ και πόσο (δεν είναι και ζμπούτζα μας που δεν είναι)

8 Likes

Ποιοι ακριβως ειναι οι φανμποης των Γκοστ? Δε νομιζω οτι εχουμε κανεναν εδω μεσα που να τους ακουει ως ιεροτελεστια και που να λιωνει με καθε τραγουδι και με οτι βγαλουν. Οσοι απο εμας τους γουσταρουμε, νομιζω πως απλα τους θεωρουμε μια γαμω τις μπαντες που βγαζει γαματη μουσικουλα για να περναει η ωρα μας ευχαριστα.

Δε με τρελανε το τραγουδι προσωπικα, λιγο χαζοχαρουμενο το βρηκα. Ειναι παρολα αυτα πιασαρικο 100% οπως παντα με την συγκεκριμενη μπαντα. Παρολα αυτα ειναι πολυ πιθανο να ειναι grower :sweat_smile:

3 Likes

ο @MetalBulldog και τον αγαπάμε γι αυτό

5 Likes

Αυτός είναι και heavy metal warrior και fanboy των Ghost!

3 Likes

Γαμω τα παιδιά είναι, προσέχετε μην τον αμολησω! :stuck_out_tongue:

1 Like

βινταλ σασουν 2 σε 1 ρε. Ειμαι ατσάλι αλλα για Γκοστ λιγα λογια μη μαχαιρωσω κοσμο :grin::grin:

3 Likes

Σ’αγαπάω ρε καργιολη Tobias.

And the truth of the matter is
I never let you goooo, let you goooo

5 Likes

Πολύ καλύτερο αυτό, το προηγούμενο ήταν ίδιο το dance macabre

1 Like

mary on a,mary on a=marijuana?? :laughing:

1 Like

Ωραίο κι αυτό, μπράβο μας πετάξανε 2 κομμάτια και τώρα τι;; :joy:

1 Like