Ghost

Μοίρασε θεία κοινωνία ο νέος πάπας;

9 Likes

απλα εκλαψα

1 Like

Επος και τα δυο, το δευτερο καλυτερο

4 Likes
1 Like

Μετά από πολλή σκέψη, με μεγάλη μου χαρά σας ανακοινώνω ότι το Faith είναι το αγαπημένο μου τραγούδι της προηγούμενης δεκαετίας.

4 Likes

Ίσως να έβαζα το Square Hammer εγω.

6 Likes

Square Hammer μακραν…οτι πιο πιασαρικο εχω ακουσει στη ζωη μου. Με την καλη εννοια παντα.

2 Likes

Εγώ δεν εννοούσα από τους Ghost πάντως αλλά συνολικά…

2 Likes

μα και εμεις συνολικα μιλαμε :smiley:

3 Likes

Άσχετο, αλλά επειδή άκουγα σήμερα την παρακάτω τραγουδάρα από τους αγαπημένους μου No Use for a Name, δε θα μπορούσε το κομμάτι άνετα να ανήκει στους Ghost; Με το που τελειώνει η εισαγωγή και πάνε να μπουν τα φωνητικά, σχεδόν μπορούσα να φανταστώ πώς θα πήγαιναν τα αντίστοιχα φωνητικά του Πάπα.

2 Likes

Ανετα! Tony RIP :sleepy:

τυχαια εγιναν αυτα τα ποστ; σημερα κλεινουν 8 χρονια απο το θανατο του.

Τυχαια νομίζω αλλά τελικά τίποτα δεν είναι τυχαίο…

Σόρρυ για το οφ τοπικ

(Τελευταίο off-topic κι από εμένα, τ’ ορκίζομαι!)

Φρίκαρα λίγο με την παρατήρηση το Ιάσoνα, ήταν εντελώς τυχαίο το post! :astonished:

Δεν περίμενα καν ότι κάποιοι θ’ άκουγαν No Use for a Name, δεν έχω δει ν’ αναφέρονται πουθενά. By the way, το παραπάνω αποτελεί και το δικό μου all-time αγαπημένο μου κομμάτι.

1 Like

Είμαστε λίγοι και καλά κρυμμένοι :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Σήμερα έμαθα πως οι Ghost είναι απ’το Linkoping, άρα μπορώ να λέω πως έχω μείνει για μια βδομάδα στο hometown του Tobias :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

1 Like

16/09/2016…και bOOOOOoooOOoooOOoM !!!

6 Likes

Ετοιμάζεται ο διάδοχος του καταπληκτικού Prequelle

7 Likes

“The plan now is for me to be here [in the studio] writing for another two months until Christmas,” Forge said, according to an English-language translation provided to BLABBERMOUTH.NET by Sweden Rock Magazine . “The idea is for the album to be recorded in January. The actual recording will last around six weeks and then there’s two to three weeks of mixing and mastering. So sometime in March the record should be finished, but it won’t be released until after the summer. As it looks now, knock on wood, we will then go on tour. We won’t release an album until we know that we are actually going on tour. The album release will coincide with the start of a tour. Of course, we could announce an album release date and then, for some reason, it might not be possible to tour, but that’s a whole other matter.”

2 Likes