Ghost


Σαν να γινεται λιγο χαμουλης στο νορθ αμερικα με τη μπανταρα…

2 Likes

2:52 :joy::joy:
1 Like

Πριν λιγη ώρα με στέλνει ο κολλητός μου που μένει Λονδίνο τα εξής…



Εμείς που δεν προλάβαμε την τρελή ανάβαση απο τις μπάντες μεγαθήρια λόγω ηλικίας,έχουμε την ευκαιρία μας με τους Γκοστ. Στα παπαρια μου τι λέτε οι αντιφρονούντες. Είναι η αλήθεια. Απλα πραγματάκια.

Υ.Γ. Τους έχουμε δει μαζι σε Γλασκωβη πριν κάποια χρόνια,και φετος Βαρκελώνη μαζι με Μεταλλικα.

4 Likes

τοτε με αλις ιν τσεηντ ή αλλιοτερα;

Τους είδα και εγώ στο Wembley Arena σήμερα. Έχουν αλλάξει επίπεδο, τι να λέμε…

Αυτο που μου έκανε εντύπωση είναι πως αντιδρούσε ο κόσμος στα 2 νέα τραγούδια από το σινγκλακι. Δεν περίμενα να τα ξέρει κανείς και όμως έβλεπες 12.000 κόσμο να πηγαίνει πάνω κάτω. Εκεί καταλαβαίνεις το απήχηση έχουν πλέον.

Και γενικά, όλη η βραδιά ένα ατελείωτο πάρτι.

1 Like

Headline αυτοί,δεν θυμάμαι το σαπορτ. 2016 αν δν κανω λάθος

Παίδια μια μικρή παρένθεση, αν και ναι οκει οι Ghost παίζουν α εθνική. Μια φορά και έναν καιρό οι The Darkness κάνανε ακριβώς αυτό. Σε πολυεθνική, πουλήσανε 1-2 μύρια κιολάς. και μετά παιχτηκάν άλλα και φτάσανε απο 15.000 λαό σε club με 1000 άτομα, οταν πήγαν cooking vinyl. Απλα λέμε. Μπορεί ο τύπος να μείνει κιόλα σε μεγάλο μεγεθός. Μπορεί και όχι. Προς το παρόν, είναι arena act.

Δε νομιζω οτι θα σου κανουν την χαρη παντως, θα απογοητευθεις στο τελος. Η συγκριση ειναι λιγο ακυρη παντως. Οι The Darkness ηταν στο προσκηνιο για περιπου 3 χρονια. Απο το καλοκαιρι του 2003 εως το καλοκαιρι του 2006. Οι Ghost βρισκονται στο προσκηνιο ηδη σχεδον μια δεκαετια. Και απο οτι φαινεται ειναι στην κορυφη του momentum τους αυτην την στιγμη. Συγκρινεις βασικα μια πυγολαμπιδα με πυροτεχνηματα της 4ης Ιουλιου.

4 Likes

Ή φιλέτο με σουβλάκια.

3 Likes

Ή Bathory με Manowar.

2 Likes

Eχω κλαψει γενικα με το κομπλεξ και την ζηλια του πραημαλ ρεητζερ 666, του εφαγαν οι Γκοστ το μπιφτεκι και εχει σκυλιασει :")

Με εναν ακομη δισκο νερακι δε ξερω που θα μπορούσαν να φτασουν

1 Like

Πουθενά δεν θα φτάσουν, μετά θα αρχίσει η πτώση και μετά απο 10 χρόνια το ριμάστερ του μελιόρα :sweat_smile:

1 Like

:joy::joy::joy:

4 Likes

Metal artist of the decade… ελέω Ghost. Μάιστα…


Χρόνια πολλά μεγάλε Tobias.
4 Likes

Habemus Papam (IV) !!! :smiling_imp:

2 Likes

άντε ρε αλήτη με πρόλαβες :stuck_out_tongue:

3 Likes

Με ABBA o νεός ο παπάς. Arrival. Μου θύμισε δελτία καιρού.

3 Likes