GIGAΝTOUR info

Τι θα γίνει ρε παίδες θα δούμε ποτε αυτό το μεγάλο εγχείρημα του Mustaine στην Ελλάδα???Αφού μας έχουν που μας έχουν μ@μήσει με τις τιμές εισητιρίων ας τους φέρουν κι αυτούς…Δεν πιστεύω οτι δεν μπορούμε να αντέξουμε άλλα 60-70Ε…

[CENTER][/CENTER]

Πάλι οι Bodom στο line up?8O #-o :lol: Nισάφι πια…

Ναι με αυτον τον τιτλο ο αλλος νομιζει οτι υπαρχει καποια φημη ξερω γω και μπαινει καυλωμενος.
Αλλαξτε τον,καντε τον ξερω γω “Σημερα ειδα ενα ονειρο”.

I had a dream

Καλά τα λέει ο απο πάνως, υπάρχουν και γέροι άνθρωποι. Σεβασμός στους καριοπαθείς.

Καλά οι Bodom είναι παντού.
Slayer , Megadeth να περιοδεύουν ταυτόχρονα και στους 2 θα είναι…#-o
Αηδία κατάντησε.

Θα προτιμούσα Megadeth , Opeth , Lamb Of God ------------>Gigantour 20068)

Δεν παίζει δλδ ε???Εχω ενά φιλαράκι απο Αυστραλία και με εχει τρελάνει…

Καλά ξυπνα…Δεν θα ρθει από εδώ…:stuck_out_tongue:

Εννοείται…
Απλά λέμε προτιμήσεις…:smiley:

Εμένα μου αρεσε του 2005 με Dream Theater,Nevermore,Symphony X,Fear Factory…

Καλά ρε ουτε μονοι τους δεν μπορούν να έρθουν???

Ε μονοι τους οι Megadeth ή οι In Flames ναι,παιζει.Αλλα ολο το τουρ μπααα.

Γιαπ. Τότε ήταν ονειρικό. Νταξ το φετινό ψλο μούφα είναι.

Επίσης αλλάζω τον τίτλο

εδιτ: Με πρόλαβαν

Εντάξει τους Ιn flames να δούμε και τι στον κόσμο. Τους Megadeth τους έχω δει και δεν με πολυκαίει να τους ξαναδώ και όλοι οι υπόλοιποι μου είναι αδιάφοροι…

θα μας λέιψει ο καφές του Mustaine…:lol:

Τον Μustaine θέλω κι εγώ να το δω, και ας τον κράζω που και που (aka μου είναι αχώνευτος)

Με τι κίνητρο να έρθουν οι Megadeth Ελλάδα?Με 1600 άτομα στη τελευταία συναυλία κάπως δύσκολο.Εκτός και αν ο Mustaine πάει στη Τήνο για κανένα τάμα…

αυτο το γκιγκατουρ το ειχα δει τυχαια πριν 3 μηνες στο σαιτ των megadeth…απο τοτε προσευχομαι να τους δω αλλα εφ’οσον δεν εχουν ανακοινωσει τπτ ακομα δεν προκειται…[-X

Και εγώ έτσι νομίζω!
Μονοι τους οι In Flames η οι Megadeth μπορεί αλλά όλο το πακέτο μαζί πολύ δύσκολα για Ελλάδα.
Η τιμή του θα είναι πολύ υψηλή αν έρθει και πάλι κανένας δεν θα πάει!

Αλλα όπως ανέφεραν και πρίν ο Ντειβ δεν έχει κίνητρο να έρθει Ελλάδα από την στιγμή που η τελευταία του συναυλία ήταν πάτος!

ε καθηστε ρε παιδια…1600 ατομα πατος?αν ερθει χειμωνα στο γκαγκαριν ας πουμε θα ειναι φισκα…Μακαρι να ερθει…Πριν ξενερωσω τελειως μαζι του τελειως…Τωρα που εχει και τον chris κιθαριστα(πριν φυγει και αυτος…)…

Για Megadeth ΠΑΤΟΣ ειναι !

Με 1.600 άτομα δεν βγάνει ούτε το 1/2 από το Budget του Ντειβ !
Δεν ξέρω βέβαιως βεβαιως τι κόσμο μαζευει έξω αλλά δεν νομίζω να κινείται σε τέτοια χαμηλά επίπεδα προσελευσης κόσμου!