Glenn hughes και πάλι στην Ελλάδα!

Αν και δεν έχει επιβεβαιωθεί, το site του Hughes αναφέρει τρεις ημερομηνίες (27, 29, 30 Μαρτίου To Be Confirmed) για live στην Ελλάδα!!! Το ήξερα!!! Θεέ μου τι έχει να γίνει πάλι…

κολαση :twisted: :twisted:

__ΝΑΙ - ΝΑΙ!!! …μόνο να μην έρθει πάλι με τον Joe Lee… :twisted:

ΠΟΛΥ ΠΙΘΑΝΟΝ (!!!) οι ημερομηνίες να είναι τελικά οι εξής:
27 Μαρτίου Θεσσαλονίκη
29 Μαρτίου Αθήνα

και ΔΥΣΤΥΧΩΣ δεν έρχεται με με τον J.L.Turner κύριοι…

tha erthei kai Kypro stis 24 March. Mesa se ligous mines eginan i pio simantikes sinavlies stin istoria tou nisiou. Makari na sinexisoume etsi.

Ειχα ακουσει ομως πως περσι ηταν μαπα , δεν τους χωραγε το σανιδι … τεσπα δεν τους ειχα δει περσι , θα τον δω φετος , τελος καλο ολα καλα …

πες τωρα για Danger x 2 :roll:

Allo ena live pou den prepei na xasoume.Xalara taksidaki kai athina kai saloniki,nane kala pou valane mia mera keno anamesa :stuck_out_tongue:

Ειχα ακουσει ομως πως περσι ηταν μαπα , δεν τους χωραγε το σανιδι … τεσπα δεν τους ειχα δει περσι , θα τον δω φετος , τελος καλο ολα καλα …

πες τωρα για Danger x 2 :roll:[/quote]

μάπα ο Hughes? μαπα ο Turner? ή μαπα οι HTP?
anyway κριμα που δεν ησουν εκει για να διαμορφωσεις μονος σου αποψη.
danger danger??? καποιοι δεν μπορουν να κρατησουν το στομα τους κλειστο εεεε???
ατιμουτσικα!!!
λοιπον προς το παρον συμμετεχουν σε ενα live για τα θυματα του τσουναμι και μετα οριστικοποιουν τις ημερομηνιες της ευρώπης. ε και εμεις ευρώπη ειμαστε. για αυτό λιγο υπομονη για την οριστικη ημερομηνια.
Καποιοι τους εχετε δει στο περσινο sweden σωστα?
please για δωστε λιγο feedback για την κατασταση της μπάντας

Για μενα η περσινη συναυλια των Htp ηταν η καλυτερη της χρονιας(κ πιστεψτε με πηγα σε πολλες)

Ενα εχω να πω:Αφου ο μεγας Hughes ειπε το Mistreared ενα Ροδον τον χειροκροταγε για κανα 10λεπτο…

hehe simfono:P
plus+ 25 Martiou stin Pafo!!! :stuck_out_tongue:

και ΔΥΣΤΥΧΩΣ δεν έρχεται με με τον J.L.Turner κύριοι…

… Διαφωνώ… μάλλον ευτυχώς, γιατί, όσο φωνάρα κι αν είναι -ήταν, δεν με ικανοποίησε πολύ πέρσι. Άσε που θα μείνει περισσότερη ώρα για το ΘΕΟ Glenn και για τις κομματάρες του!

Για μενα η περσινη συναυλια των Htp ηταν η καλυτερη της χρονιας(κ πιστεψτε με πηγα σε πολλες)

Συμφωνώ απόλυτα, για μένα ήταν απλά το γεγονός του συναυλιακού χειμώνα.

Βασικα ειχα ακουσει οτι ηταν στα “μαχαιρια” και οτι το live ηταν πολυ πολυ κρυο καμμια σχεση με το μεγεθος των ονοματων τους , βεβαια ολα αυτα για την Αθηνα για την Θεσσαλονικη δεν ξερω . Τεσπα ειχα κατι προσωπικα προβληματα “γκομενικα” ειμασταν πανω στα χωρισματα με την εξ και το τελευταιο που με ενοιαζε ηταν να παω στο live … τεσπα δεν τους ειδα και δεν με ενοιαξε τοτε… φετος θα το δω .

Για Danger x 2 προσωπικα δεν τους εχω δει live , ειναι μια απο τις αγαπημενες μου μπαντες ειδικα τα δυο πρωτα ειναι κολαση . Οσοι ομως γνωστοι μου τους εχουν δει live τοσο στο sweden οσο και σε αλλες ευρωπαικες χωρες εχουν πει τα καλυτεροτερα για αυτους . Ρε bitch θελω πολυ να δω και Dare , παιζει τιποτα … ? ελα μωρε σαν καλη νεραίδα που εισαι :roll: ελα .

Τεσπα αααα και μη το ξεχασω τελικα Adlers appetite θα ανεβω πανω να τους δω θεσσαλονικη να αλλαξω και λιγο περιβαλλον ρε παιδι μου .

Αγαπούλης εεε; Δεν πειράζει. Πάντα έτσι γίνεται. Για όλα φταίνε οι γκόμενες. Πάντα κάνεις λάθη και μετά τα μετανιώνεις. Εγώ πάντως συναυλία που θέλω να πάω, δεν θα την έχανα ποτέ για τέτοιους λόγους, ούτε καν για επέτειο.

-“Αν με αφήσεις μόνη μου το βράδυ χωρίζουμε”
-“Έλα κι εσύ αν θέλεις, εγώ θα πάω πάντως.”
-“Όχι, αυτό που άκουσες. Αλλιώς χωρίζουμε.”
-“Κάνε ό,τι θες εγώ θα πάω στη συναυλία.”

Αν είναι δυνατόν. Αμα έχει πρόβλημα στην τελική να πάει να γαμηθεί.

Angel δεν αναφέρομαι σε εσένα, γενικά τα λέω, απλώς μου έδωσες το έναυσμα!

Xaaaaaxaaa , den egine etsi pantws tha anevena thesaloniki giati i tipisa einai voreia.

Βασικα ειχα ακουσει οτι ηταν στα “μαχαιρια” και οτι το live ηταν πολυ πολυ κρυο καμμια σχεση με το μεγεθος των ονοματων τους , βεβαια ολα αυτα για την Αθηνα για την Θεσσαλονικη δεν ξερω . Τεσπα ειχα κατι προσωπικα προβληματα “γκομενικα” ειμασταν πανω στα χωρισματα με την εξ και το τελευταιο που με ενοιαζε ηταν να παω στο live … τεσπα δεν τους ειδα και δεν με ενοιαξε τοτε… φετος θα το δω .

Για Danger x 2 προσωπικα δεν τους εχω δει live , ειναι μια απο τις αγαπημενες μου μπαντες ειδικα τα δυο πρωτα ειναι κολαση . Οσοι ομως γνωστοι μου τους εχουν δει live τοσο στο sweden οσο και σε αλλες ευρωπαικες χωρες εχουν πει τα καλυτεροτερα για αυτους . Ρε bitch θελω πολυ να δω και Dare , παιζει τιποτα … ? ελα μωρε σαν καλη νεραίδα που εισαι :roll: ελα .

Τεσπα αααα και μη το ξεχασω τελικα Adlers appetite θα ανεβω πανω να τους δω θεσσαλονικη να αλλαξω και λιγο περιβαλλον ρε παιδι μου .[/quote]

λοιπον οταν ερθει η ωρα θα ανοιξω ενα νεο topic να τα πουμε για danger danger, οσο για τους πολυαγαπημενους μου dare δυστυχως η αληθεια ειναι λιγο πικρη…ας πουμε οτι η ουσια ειναι οτι αν κερδισω το joker (λεμε τωρα…) θα τους καλεσω να παιξουν για μας τους πολυ λιγους που τους αγαπαμε πολυ!

Έχουν ανακοινωθεί περισσότερες πληροφορίες - λεπτομέρειες για τις συναυλίες;

Deftera 28/3 Gagarin 205, Trith 29/3 Vilka Live Stage.

Για όσους παρακολουθήσουν την συανυλία του Hughes ιδού το σταθερό set list της περιοδείας του…

Soul Mover
Orion
Land Of The Livin’
Mistreated
Can’t Stop The Flood
Let It Go
High Road
Medusa
Don’t Let Me Bleed
Wherever You Go

Encore:
Seventh Star
Burn

6 τραγούδια από το Soulmover και λίγα από την υπόλοιπη καριέρα του.

orea :smiley:
To soulmover einai diskara!

…kana soldier of fortune den pezoun??? :confused: