G'n'R Reunion?

Το heavy metal και γενικότερα ο ακραίος χώρος δημιουργήθηκε από την ψυχή και την καρδιά των εκάστοτε καλλιτεχνών.
Ε λοιπόν είναι μαλακία να ξέρω ότι το κάνουν για τα λεφτά και όχι επειδή γουστάρουν και μετά να πάρουν τα λεφτά που αξίζουν. :wink:

Ναι τους Guns δεν τους ενδιαφέρουν τόσο πολύ τα φράγκα αλλά αυτά κατέστρεψαν την ομάδα που είχαν.

Εν έτει 2007 είναι πολύ δύσκολο να παίξει ρόλο το συναίσθημα, άρα προτιμώ να κάνει ότι γουστάρει ο Axl που θα είναι πιο ειλικρινές.

Εννοείται βέβαια ότι όλοι θέλουμε μια ειλικρινή επανένωση. :wink: 8)

Αυτο εννοειται!!! Οχι να ειναι στη σκηνη ολα καλα, και στα παρασκηνια να μην μιλιουνται…

Δεν διαφωνώ, αλλά εδώ μιλάμε για κάποια lives ενός τεράστιου group, που μπορεί να προσφέρει μεγάλη χαρά σε εκατομμύρια κόσμο αν έπαιζε! :wink:
Δεν μιλάμε για δίσκο! Εκεί πράγματι, θέλει ψυχή και συναίσθημα!

Βεβαίως, εννοείται ότι ούτε εμένα θα μου άρεσε να υπάρχει “πάγος” πάνω στην σκηνή! [-X

Αλλά είμαι σίγουρος ότι δεν θα το κάνανε, αν δεν υπήρχε μια τουλάχιστον σχετικά καλή χημεία ανάμεσα τους… :-k

Οι Guns αναμφίβολα είναι από τα μεγαλύτερα σχήματα όλων των εποχών.

Το ότι πέτυχαν κατά τη γνώμη μου οφείλεται στο ομαδικό πνεύμα τους, όλοι για έναν και ένας για όλους.
Για να φτάσουν σε σημείο να καταστρέψουν όλο αυτό το θεμέλιο φιλίας τους, τότε σίγουρα είναι πολύ δύσκολο το ποτάμι να γυρίσει πίσω.

Παλιότερα πίστευα ότι αν γίνει η επανένωση θα είναι από τις λίγες που θα είναι ειλικρινείς, λόγω των ειδικών συνθηκών που επιβίωσε η μπάντα τα πρώτα της χρόνια ύπαρξης.
Τώρα πραγματικά είναι γρίφος…

Πάντως η σκέψη “πάμε για τα λεφτά και μόνο” με αρρώσταινε ανέκαθεν.

:thumbup:

gia ta lefta ta kaneis ola, gia ta 100 sou to eurw,
an theleis na mas deis apo konta, prepei na skaseis to reusto.

oh yes…

toulaxisto oi kiss zhtane 1000riko gia platinum pass ! alla pernas GAMAOUAZ !
kai den aisthanesai oti ston piasane opws oi metallica. Aisthanesai pws ta akoumphses sto gero
gene ! egw tha touz htaga kai 15 % apo ena feretro !
ah - tou xronou to kalokairi i guess ! ama zoume tha doume !

Συμφωνώ. και καλά οι Guns, αλλά οι Thin Lizzy χωρίς τον Lynott και οι Doors χωρίς τον Morison;

Ξεπεσμός μιας ιδεολογίας στον βωμό των φράγκων

Αν και εδώ που τα λέμε στους Lizzy θα πάω μάλλον

Εδω παιζουν οι queen χωρις τον mercury…

Όχι ακριβώς. Παίζουν ως queen+Paul Rodgers και σπέρνουν!!! Άσε που οι Queen είναι και ειδική περίπτωση, γιατί το γκρουπ όλο δεν ήταν ο Mercury, αλλά όλοι είχαν απίστευτα μεγάλη συμμετοχή στην επιτυχία τους.:wink:

Kατω τα χερια απο τον Paul Rogers …

Έτσι μπράβο. Queen + Paul Rodgers rock! Και θα βγάλουν και δισκάρα και θα τρελαθούμε ομαδικά 8)

Άσε που έχει πουλήσει και κάτι εκατομμύρια δίσκους ο τυπάς8) 8) 8) Και δίνει και ένα μπλουζ τόνο στα κομμάτια που τα κάνει επίσης πανέμορφα…

Φέρτε τους Ελλάδα!!!:frowning: :frowning: :frowning:

Ήμαρτον!!! Ποτέ δεν χωρτένετε εσείς??:stuck_out_tongue:

Μα δεν κατάλαβες… Αν τους φέρουν γειώνουμε όλες τις συναυλίες του καλοκαιριού, πάμε μόνο εκεί και χορταίνουμε για πολύ καιρό!!!:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Egw Panws Den Xortainw PhgainoNtas Mono G n’ R!!!

polla narkwtika – o paul rogers, an pote pei to my fairy king - tha paw na kremastw sto syntagma …
na to pei tonika swsto e ? !

http://www.rocking.gr/article3599.php

Ερχεται, το μυριζομαι!!!:smiley: :smiley: :smiley: :smiley: :smiley:

βασικα θεωρησα καλο να βαλουμε το νεο. ο slash εχει σταξει γενικα αρκετη χολη για τον axl. τωρα δε ξερω πως να παρω το σχολιο. τον “γλυφει”, ή μήπως το λέει ειρωνικα επειδη ο δισκος δεν εχει βγει τοσα χρονια;

αγνωσται αι βουλαι του σλας…

Παντως, μονο και μονο το οτι εκατσε και ασχολιθηκε με τον Axl καλο σημαδι πρεπει να ειναι…

μπα. γενικα ασχολειται. αλλα δε σταζει και μελι η γλωσσα του…