G'n'R Reunion?

“Την αποκάλυψη πως τα μέλη της αυθεντικής σύνθεσης των Guns N? Roses βρίσκονται σε συζητήσεις με τον frontman Αξλ Ρόουζ προκειμένου να επιστρέψουν στο συγκρότημα, έκανε ο ντράμερ του γκρουπ Στιβ Αντλερ, ο οποίος πρόσθεσε πως ελπίζει οι επαφές να έχουν αίσιο τέλος.”

Περισοτερα στο: www.pop-rock.gr

(καιρος ηταν!!)

Αμην και ποτε:papas: :papas:

Καλά εμείς τί λέμε εδώ και μέρες; #-o

http://www.rocking.gr/modules/forum/showthread.php?t=2679&page=13

Διάβασε από το #102 και κάτω…

1)Δεν εχεις αδικο, απλα και μονο απο τον τιτλο του θεματος δεν εκανα καν τον κοπο να το παρακολουθω, μιας και για μενα εχει καταντησει πια γελοιο το ποτε θα κυκλοφορισει αυτο το αλμπουμ.

2)Το ειδα αμεσως μετα που ανοιξα αυτο το thread!! :?

Αμα ειναι ας κλειδωθει το παρον.

Δεν πειράζει, ας συνεχίσουμε εδώ περί reunion και στο άλλο thread για τα σχετικά του Chinese.

Πάντως είτε το είπε ο Adler είτε όχι, ένα και το αυτό. Ποιος τον εμπιστεύεται πια…

Εγώ! :–

χλωμό μου φαίνεται πάντως, τουλάχιστον για τώρα…

όχι πως δε θα θελά βέβαια…

όσο για τον adler προτιμώ κι εγώ sorum (νομίζω ότι ειπώθηκε ήδη)

:slight_smile:

ελεος με αυτα τα reunion…Αλλα και να γινει το μονο νοημα που θα εχει θα ειναι τα φραγκα…μαλλον εχει παιζτει μαλακια με το chinese democrasy και ο axl προσπαθει να τα μπαλωσει…Αν ισχυουν οι φημες βεβαια…

δεν υφίσταται καμία φήμη για GNR reunion :roll:

Nai… Makari… Alla den to nomizw…

Φέρτε μου ηρεμιστικά! :bounce:

Ο Slash μίλησε για πιθανό reunion για κάποια shows! :vibrate: :yahoo:
Ξαναλέω, πιθανό! :wink:

“It’s been 11 years now and it just doesn’t seem like one of those things that any of us was really thinking about doing. It would be a good idea to get just for a couple of shows the original Stone Temple Pilots and the original Guns N’ Roses just to do a couple of shows for the fun of it.” [-o< :papas:

http://gnrdaily.com/news_detail.asp?id=679

Δεν θα το αντέξω!!! :drunk: :yahoo:

Χλωμο το κοβω να γινει. Και ακομα πιο χλωμο για Ελλαδα ε.:frowning:

Όντως ψιλοχλωμό.

Δεν είναι απαραίτητο να γίνει σύντομα!
Το σημαντικό για μένα είναι ότι σύμφωνα με πολύ πρόσφατες δηλώσεις τους, ο Steven θέλει :yahoo: , ο Izzy θέλει :yahoo:, o Slash επιτέλους δεν έχει πρόβλημα :yahoo: , ο Duff θα κάνει ότι του πει ο Slash :stuck_out_tongue: και μένει μόνο … ο αρχηχός! 8)

Όταν βγάλει το δίσκο του, να του φύγει και ο εγωισμός, μετά δεν νομίζω να τον χαλάει… ελπίζω… :roll:

Ελλάδα όχι απλά χλωμό, κάτασπρο!
Και για Ευρώπη, για καμία Αγγλία σε κανένα Wembley τους κόβω!

Χαχαχ! Μαζέψτε με, έχω βρεί ήδη και πού θα παίξουν… #-o

Το έχω δηλώσει από 18 χρονών!
Αν οι Guns N’ Roses κάνουν ποτέ original line-up reunion θα πάω μέχρι και τo L.A. για να τους δω! :yes: 8)

Και ξερεις αυτο για καποια shows μπορει μετα να γλυκαθουν και επειδη ο κοσμος
θα παθει μεγαλη τρελα, μπορει να διαρκεσει και περισσοτερο…,οχι μονο για καποια shows…,

8O 8O :papas: :papas: :papas:

O Axl exei egwismo gia akoma 2-3 albums…

Gia ta epomena toulaxiston 10 xronia Axl k Slash stin skhnh mazi duskola paidia…

2-3 albums??? Kαι βάζεις περιθώριο 10 χρόνια. 2-3 albums για να κάνει του χρειάζεται τουλάχιστον μια τριακονταετία :lol: :lol:

Θα συμφωνήσω με crabsody! :wink:
Αν είναι να περιμένουμε για 2 - 3 albums, θα πάρει πολλάααααα χρόνια! :-s

10 χρόνια; :-k Πολλά δεν είναι; :lol:

Εντάξει, εννοείται υποθέσεις κάνουμε όλοι μας! :slight_smile:
Τίποτα δεν είναι σίγουρο!

Πιθανότατα, μπορεί να είναι 10 χρόνια! :wink:
Μπορεί να μην γίνει και ποτέ!

Αλλά, ανάλογα πώς θα πάνε τα πράγματα με τον καινούργιο Velvet Revolver και τί θα γίνει με το Chinese Democracy, δεν το βλέπω και τόσο απίθανο να γίνει σε 2 - 3 χρόνια π.χ.

Εντελώς υποκειμενικά, αν με ρωτούσες όλη την περίοδο 1998 - 2005, θα σου έλεγα ότι με τίποτα και ποτέ δεν θα γίνει reunion! Σύμφωνα με αυτά που είχα διαβάσει, ακούσει, μάθει! :roll:

Εδώ και κάποιους μήνες όμως και ο Steven και ο Izzy, και τώρα ο Slash μιλάνε για κάτι τέτοιο, όταν επί πολλά χρόνια δεν ήθελαν να ακούσουν λέξη!
Αυτό εμένα, μου δίνει τουλάχιστον χαρά, γιατί βλέπω ένα φώς στον ορίζοντα! :stuck_out_tongue:
Το οποίο δεν υπήρχε ποτέ πρίν… :-s

Only time will tell…

Διόρθωσις…

Only green will tell… :wink:

Πού είναι το κακό σε αυτό; :-k

Δεν ξέρω αν το γνωρίζεις, αλλά πριν καλά καλά διαλυθούν το 1995 - 1996, τους προσέφεραν αμύθητα ποσά για reunion, αλλά δεν δέχονταν με τίποτα! [-X
Και είχαν πολλές προτάσεις κατά καιρούς μέχρι της αρχές της δεκαετίας μας, με αδιανόητα ποσά!
O Slash τα έχει πει όλα αυτά σε συνέντευξη του 2000! :yes:

Άρα δεν νοιάζονται και τόσο πολύ για τα χρήματα! Ειδικά ο Axl! :wink:

Πέρα από αυτό όμως, μακάρι να το κάνουν έστω και μόνο για τα λεφτά! [-o<
Από τη στιγμή που θα μου δώσουν την ευκαιρία να τους δώ live κάπου στον πλανήτη, δεν με νοιάζει καθόλου! 8)

Μπορώ να έχω να την υπέρτατη χαρά να δώ live αυτήν την εικόνα; :yahoo: (προσοχή! δεν είναι αληθινή! είναι απλά μια ευχή!)