God Is An Astronaut Live @ Gagarin 8 Μαίου

Ξανά μετά τον Νοέμβρη…Στο gagarin αυτή την φορά μετά τα παρατράγουδα στο ΑΝ. 25 ευρώ και προπώληση και ταμείο…

τελεια για μας που τους χασαμε τον νοεμβρη…

Ναι το live σαν live ήταν γαμάτο…οι συνθήκες ήταν άθλιες…εγώ δεν νομίζω να ξαναπάω…αλλά αν δεν τους είδες θα είναι ότι πρέπει

Εγω ειμουν απαυτους που περιμεναν απεξω λογω sold out!

Μια χαρα μ καθεται

διοργάνωση ξέρουμε;

Ναι…η αδυναμία σου!

Χαίρομαι που έστρωσαν λιγάκι. Αυτό να γίνει μάθημα σε όσους ακούμπησαν τα τριαντάρια για το αν και για να δείτε ότι αν θέλετε μπορείτε ν’ αλλάξετε εύκολα μια κατάσταση. :slight_smile:

27 είχα δώσει…Για Αν βέβαια…αλλά συμφωνώ στα υπόλοιπα…σαν να έχουν στρώσει λίγο…

Αχ πολύ χαίρομαι γιατί ήταν χάλια στο Αν…

Ψηνομαι να ξαναπαω.Διαθεση και παρεα να υπαρχει…

Μέσα κι εγώ! Αλλά μέχρι Μάη βλέπουμε. Ευτυχώς που ξανάρχονται και ειδικά σε τόσο μικρό χρονικό διάστημα.

Πλησιάζει! Ακούω/βλέπω The End of the Beggining και αποφάσισα να έρθω!

Καλά σας κάνουν.

Να ακούσεις όλο το All Is Violent, All Is Bright. Προφανώς δεν θα παίξουν μόνο από αυτό το album αλλά είναι απλά τέλειο από την αρχή μέχρι το τέλος.

Το κομμάτι εννοούσα και το ανέφερα μιας και σε αυτό έπεσε το shuffle :walkman:

Δεν πιστεύω να γίνει sold out…? Γιατί μάλλον απ’το ταμείο θα πάρω

Να σου πω την αλήθεια παίζει… κάποως έτσι την πάτησαν καποιοί και με Mogwai…

Εγω πάντως θα πάω πάντως δεν τους χάνω παίζουν ωραία μουσική. Period. :slight_smile:

Και μην ξεχνάμε το χαμό που έγινε στο Αn προ εξαμήνου ε

Καλα κανενας δεν πηγε ?

Εγώ!Εγώ!:stuck_out_tongue:
Πολύ καλή συναυλία!Γούσταρα αρκετά!
Το καλύτερο σημείο της βραδιάς για μένα ήταν όταν ο drummer έπαιξε το Suicide by Star με δίκαση και το κομμάτι απέκτησε τρελή δύναμη!Οι εικόνες στο video wall κατά τη διάρκεια της συναυλίας πολύ ταξιδιάρικες.
Και τα 2 support μου άρεσαν πολύ!Ειδικά το πρώτο που ήταν πιο experimental και συνδύαζε ποστ-ροκ με electro φάση!Το δεύτερο ήταν πιο πρώιμοι Ιsis…(καλό φυσικά και αυτό)

Τα μόνα αρνητικά που μπορώ να πω είναι η μεγάλη διάρκεια του live(τέλειωσε 1κ15 περίπου) και οι ομιλίες όσων ήταν από κάτω όταν παίζαν οι Astronaut.Πολύ σπαστικό γιατί δεν μπορείς να συγκεντρωθείς και να το απολαύσεις ειδικά όταν η συναυλία είναι ποστ…[-X

ήθελα τόσο πολύ να πάω ρε γμτ…:(αλλά με τους σατυρικον την επομένη δε παλευόταν…