Godsmack

Χίλια δυο γκρουπ είδα εκτός από τους αγαπημένους μου Godsmack… μα γιατί;;; Τέλος Πάντων, σας αρέσουν; Εγώ πεθαίνω… είναι από τα πιο ωραία συγκροτήματα που είχα την τύχη να ακούσω…:smiley:

Τα σπάνε, και το τελευταίο τους πολύ καλός δίσκος όπως και το faceless…

:bow2: :bow2: Απλά υπέρτατοι…Ειδικα το Faceless έχει φάει τρελλο λιώσιμο…Και respect επίσης που πήραν το όνομα τους από την κομματάρα των Alice in Chains…

Υ.Γ Πληροφοριακά έχουν γράψει το soundtrack του Prince of Persia:Warrior Within

φοβερη μπαντα.το ριφ του i stand alone παιζει να ναι απο τα καλυτερα που χουν γραφτει τα τελευταια χρονια.προς πληροφοριση ο τραγουδιστης τους επαιζε τυμπανα σε μια φοβερη thrash metal μπαντα τους meliah rage!!!

Πολύ καλή μπάντα. Με αρκετές επιρροές από Μetallica των 90’s.
Moοn Babe, I Stand Alone είναι φοβερες κομματάρες!

Μια μέρα είχα κολλήσει τόσο με το I stand alone που παίζει να το άκουσα καμιά τριανταριά συνεχόμενες φορές 8)

Το I stand alone και το Straight out of line είναι ίσως τα καλύτερα κομμάτια τους…

Oτι εχω ακουσει μ’αρεσει. Και φοβερη χροια κατ’εμε ο τραγουδιαρης.:smiley:

εχμ, μονο αυτο το I stand alone εχω ακουσει απο αυτους…και μια εποχη ειχα φαει και εγω τρελο κολλημα, επαιζε στο ιποντ απο το πρωι μεχρι το βραδυ…αλλα πολυ μπλακ αλμπουμ, πρεπει να το εχουν αγορασει σε σιντι, κασσετα και βινυλιο χχαχα

σοβαρα τωρα για πειτε κανα καλο δισκο τους?

Τι κοτσάνα ήταν αυτή… σύμφωνα με έναν από τους πιο πωρωμένους οπαδούς τους και από ψάξιμο στο νετ, το όνομα το πήραν από μια ουλή του τραγουδιστή… έτσι λέγανε ότι ήταν σαν να τον είχε χτυπήσει ο Θεός… (God+smack)
Όχι άλλο μπλα μπλα χωρίς να ξέρουμε…:smiley:

Ουουουου από πού να αρχίσει κανείς…
Faceless, Godsmack, IV, εμένα μου αρέσει και το The Other Side με re-align k Running Blind…

Βασικά το είχαν πει σε συνέντευξη παλιότερα από όσο ξέρω…Τωρα τι ουλές και παπάντζες διερεύσαν στο net,από Ράδιο Αρβύλα στο net άλλο τπτ…Να μην πιστεύουμε και όλα όσα γράφουν ε?

:wink: :stuck_out_tongue:

Εγω οσες interviews διαβασα λεει οτι του ρθε το ονομα σχολιαζοντας μια ουλη(δε θυμαμαι ποιου,μπορει του ιδιου μπορει καποιου αλλου απο το band)λεγοωτας:“thats a godsmack”.Και λεει παντα ειχαμε υπ’οψη οτι υπαρχει το song των Alice κι οτι ειναι fan τους αλλα οτι δεν το πηραν απο κει…

Χα… αγαπητέ μου, ο ίδιος ο Sully Erna, (δεν ξέρω αν σου λέει κάτι το όνομα, ο τραγουδιστής τους είναι), το είπε σε συνέντευξη στο MTV… Δεν νομίζω λοιπόν να πρόκειται για φούμαρα… ακούμε, ψάχνουμε, και μετά λεμε :stuck_out_tongue:

Ψάξε,ψάξε δεν θα το βρεις…

:lol: :stuck_out_tongue: Οκ τέλος…:wink: 8)

Ε η λογική αυτή είναι όμως… εγώ είμαι σίγουρη 100% για αυτό που είπα…

100% ακριβώς?

:stuck_out_tongue: Οκ μην κολλήσουμε στο όνομα ε? :slight_smile: Πάμε παρακάτω…

Οκ ας συμβιβαστούμε… :stuck_out_tongue: ποιους δίσκους έχεις?

Checkare pm…:wink: :slight_smile:

Όχι εσύ πες μου :stuck_out_tongue: