Godsmack

(ασχετο) καπου διαβασα οτι μπαινουν στο studio!!! whee…:yahoo:

Και εγω το διαβασα οτι μπαινουν στο studio.
Το awake θα ψηφισω γιατι απο εκει τους εμαθα, μου εχουν μεινει σχεδον ολα τα κομματια και μου ακουστηκε αρκετα φρεσκο αυτο το alternative metal τους.
Και φωναρα ο Sully.

Awake εχω ακουσει μονο αρα…

εγω ψιφισα faceless,με αυτο τους γνωρισα και με αυτο μου αρεσαν

εγω εχω ακουσει και τα 4…αλλα το faceless το προτιμω…και τα αλλα 3 ειναι ωραια ομως…

Τι θα γίνει ρε γαμώτο? θα φέρει κανείς αυτή την μπαντάρα στην ελλάδα?!?!?! Ήμαρτον ποια σε αυτή την χώρα που ζούμε!!! :stuck_out_tongue: (Έχουν να κάνουν tour στην ευρώπη απο το 2003 :S)

Πρώτο και τελευταίο cd για μένα τα καλύτερα τους, με το faceless να πλησιάζει απειλητικά… αλλά όσο και να άκουγα το I stand alone, άλλο song μου έκανε το κλίκ στην μπάντα… BAD RELIGION ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ!!!..ε μετά ακους και το keep away και ερωτεύεσαι κεραυνοβόλα…

Τα 3 bonus κομματια στο Oracle ειναι πολυ καλα.
Εχουν ωραιο ρυθμο. Δυναμη οι Godsmack για αλλη μια φορα!

[SPOILER][SIZE=“5”][B][SIZE=“5”]GODSMACK FOREVER ![/SIZE][/B][/SIZE][/SPOILER]

Αγαπη μεγαλη!!! :slight_smile: Ειναι δυστυχως απ τα συγκροτηματα που αν και τους εβλεπα συνεχως σε φορουμ και ετσι, τους ανακαλυψα αρκετα αργα…:frowning:

Πολλες, εννοειται, οι κομματαρες…Με σειρα προτιμησης:

1.Voodoo
2.Awake
3.Straight Out Of Line
4.Serenity
5.Love-Hate-Sex-Pain

Που το ξέθαψα :smiley:
Πολύ καλή μπάντα τώρα τους τελευταίους 2 μήνες τους έψαξα.Επίσης τι ταλεντάρα o Sully Erna!!!

Παραθέτω και κάτι από την προσωπική του δουλειά.Άλλο στυλ βέβαια από Godsmack.Καμία σχέση.

Ξεθαβω το thread γιατι το καινουργιο τους με τον τιτλο “1000Hp” leakare…

Μια χαρα ειναι το καινουριο, οχι τοσο καλο οσο το προηγουμενο αλλα ακουγεται ευχαριστα. Το ομοτιτλο κομματι εχει ρεφραιναρα που σου κολλαει.

Ωραιο δισκακι,ευχαριστη παρεουλα για το απογευμα. Ειχε αρκετα καλα τραγουδια, οπως “1000hp”,“Generation Day,“I Don’t Belong” και “Turning to Stone” (το οποιο μου θυμησε ,ειδικα στο ρεφρεν,το " The Departed” του Sully Erna ).

Εχει και το Something Different,What’s Next,FML.
Μια χαρα το πανε,απορω γιατι στην Ελλαδα δεν εχουν την δημοτικοτητα που τους αξιζει.

Άλλη μια μπάντα που έχουμε Σόφια μέσα και Αθήνα εκτός

https://scontent.fath3-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/21034745_10154667368107455_6140581475024083458_n.jpg?oh=60fb78a561f9fc97521e39c84aef9eae&oe=5A219D20

Τι περιεργο…:smiley:

Έχει ακούσει κανείς το φετινό δίσκο των Godsmack ??
Αυτή η μπαντάρα έχει ταλέντο να βγάζει απίστευτα κολλητικά τραγούδια!

Εδώ είναι και η κριτική από το R!

Πολύ ωραίος δίσκος. Ακούγεται ευχάριστα και έχει και τις στιγμές του .

1 Like

12 χρόνια μετά, πιο επίκαιρο από ποτέ το παραπάνω.

Godsmack_Lighting_Up_The_Sky_Album_Cover

Κυκλοφόρησε προχτές 24 Φλεβάρη το νέο άλμπουμ των Godsmack. Χωρίς πολλά λόγια είναι δισκάρα, όπως πάντα δηλαδή.

Ακούω το Let’s Go τώρα, τι φοβερή κομματάρα… τι απίστευτο σόλο είναι αυτό.

1 Like