Golden R. Festival 10-12/9 (Rott. Christ ,Innerwish ,Πλιάτσικας ,Αντίδραση ,+) ΒΟΛΟΣ

απότι έμαθα ματαιώνεται λόγω καιρού για τις 8 οκτωμβρίου το σημερινό λαιβ . :?

Ρε παιδια,ποσες φορες θα το πουμε οτι ολοι αυτοι παιζουν διαφορετικες μερες(τριημερο festival)και οχι την ιδια???
Δηλαδη οταν στην Αθηνα φερνουν Black Eyed Peas,Κ.Βητα και Faithless την ιδια μερα δεν ειναι οτι να’ναι concert?
Ενταξει το ειπατε μια γελασαμε,δυο γελασαμε,τρεις γελασαμε.Φτανει!

5 λεπτά από το σπίτι μου ήταν η συναυλία, αλλά δεν έκανα καν τον κόπο να πάω γιατί έβρεχε πολύ και το είχα σχεδόν σίγουρο ότι θα ακυρωθεί.
Αυτό για τις 8 Οκτωβρίου ισχύει;

παντως στο αφισακι οπου τα βαζει ολα με τη σειρα ειναι οντως λιγο πανυγηρτζιδικο!!

Συμφωνω ρε φιλε μου ετσι ειναι,απλα ενταξει.Ας χαρουμε κι εμεις λιγο που δεν βλεπουμε και τοσο συχνα festival με πολλα group.

Τι εγινε ρε παιδια τελικα? Εγιναν κανονικα τα live τις 2 τελευταιες μερες? Πηγε κανεις?

του σαββάτου σίγουρα δν έγινε . της κυριακής ούτε ξέρω , ούτε με ενδιαφέρει .

Της Κυριακής νομίζω αναβλήθηκε και έγινε την Δευτέρα.

Ναι,χθες εγινε απ’οτι εμαθα της Κυριακης,

Μη μου μιλας για καλοκαιρια,για ακρογιαλιες και αστερια…

Μια ερωτηση για οσους/ες πηγαν την πρωτη μερα του φεστιβαλ. Ειχα διαβασει καπου οτι θα ανεβει ο Σακης απο τους RC μαζι με τους ΑΝΤΙΔΡΑΣΗ για καποιο κομματι. Παιχτηκε κατι τετοιο η μουφες? :-k

Παιχτηκε φιλε μου.Ειναι ενα μετριοτατο κομματι το οποιο θα συμπεριληφθει σε επερχομενο δισκο των ‘‘Αντιδραση’’ το οποιο ειπαν οτι επαιζαν live για πρωτη φορα.Το κομματι ειχε πολυ ‘‘βοθρε’’ φωνητικα και απο τους δυο και ηταν φυσικα στα ελληνικα.

Τελικα ομως αφου δεν εγινε η 2η μερα, δεν μαθαμε ποτε ποιο θα ηταν αυτο το τοσο κρυφο “???re-union show???” που ειναι βολιωτικη μπαντα κιολλας.

Από πληροφορίες έγινε γνωστό ότι θα ήταν οι acid rain το γκρούπ στο οποίο παίζει ο διοργανωτης.

δν περίμενα κ τπτ άλλο … κ χρειαζόταν να είναι πριν τους headliners ?

Καταλαβαίνεις τον λόγο φίλε μου!