Good Charlotte

Άμα ο Γουατσιζνέιμ δεν μπει να προσκυνήσει The Young and The Hopeless κυρίως και λιγότερο Chronicles of Life and Death ανακηρύσσεται επισήμως φωλς

Φλώρικο αμερικανικό ποπ πανκ λοιπόν κυρίες και κυρίες

Στο ντεμπούτο δεν έχω ρίξει αυτιά.

Νεξτ έχουμε έναν άκρως εθιστικό δίσκο για όσους αντέχουν τη φλωριά που κουβαλά.

Με τις κομματάρες - υπερχίτ Anthem, My Bloody Valentine, Lifestyles of the Rich and the Famous, Hold On κτλ. κτλ.

Ύστερα έρχεται το

που παρ’ότι είναι μια χαρά δισκάκι για μένα δεν φτάνει το προηγούμενο.
Εκτός του χιτ I Just Wanna Live που σε πολλούς σπάει παπάκια, έχει μέσα Walk Away, We Believe κουτουλού κουτουλού.

Αυτό δεν μου κάθισε και πολύ καλά απ’την πρώτη ακρόαση και δεν του ξανάδωσα ευκαιρία για να’μαι ειλικρινής αλλά επιβεβαιώθηκαν οι υποψίες που είχα ήδη απ’το προηγούμενο για περαιτέρω φλωροποίηση …:stuck_out_tongue:

Βγάλτε τα φτυάρια σας … :lol:

7:10 το πρωι φτιαχνει θρεντ ο αλλος! Τετοια βλεπουμε κ φοβομαστε κ την σκια μας!

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Όου, το θυμάμαι το The Young And The Hopeless, το άκουγα μερικά χρόνια πριν, και όντως με είχε κάνει κι εμένα να κολλήσω άσχημα.
Το The Chronicles κλπ κλπ ψιλομέτριο με καλές στιγμές κάποια ωραία τραγούδια.
Όσον αφορά τα άλλα, το πρώτο μου είχε φανεί πολύ “παιδικό” και δεν έδωσα ιδιαίτερη σημασία, ενώ απ’ το τελευταίο τους μου άρεσε μόνο το The River, τα άλλα κομμάτια ήταν μάπα.[-X
Α, βγάζουν και νέο cd μες στο 2010, πιθανότατα θα τ’ ακούσω από περιέργεια να δω τι παίζει.

Ρε αυτους τους ακουγα και 'γω ωραιο σιντακι το πρωτο και το 3ο ειχε ενα φοβερο τραγουδι μεσα,το The river αν δεν απατωμαι.