Google +

Βρισκω εναν φιλο , και θελω να του εξηγησω ποιος ειμαι .

Για να κανω προσκληση σε συζητηση πρεπει να ξερω το email του . Πρωτη βλακεια του γκουκλ + . Εφοσον τον εχω και με εχει στον κυκλο του θα πρεπε να γινεται μονο με το username του .

Επισης προσωπικο μηνυμα δεν βλεπω πουθενα να εχει .

Τελικα το εμαθα το email του απο αλλου . Αλλά αν προκυψει ξανα αντιστοιχη περιπτωση τι θα κανω ;

Και η αλλη βλακεια ειναι οτι δεν μπορεις να μαρκαρεις την συζητηση στο παραθυρο συνομιλιας ωστε να κανεις copy paste .

  1. θεωρω οτι το κανουν αυτο για να εχεις στο τσατ μονο ατομα που γνωριζεις προσωπικα.
  2. προσωπικο μηνυμα τι εννοεις? στατους? εχει!
  3. μπορει να το αλλαξουν το τελευταιο. ακομα μπετα ειναι!

beta ειναί τα προβλήματα πού βρήκες να τους τα στείλεις και θα τα φτιάξουν.

Το googlαρα το google+ αλλά δεν βρήκα τίποτα…
δώστε κανα λινκ, να καταλάβω κι εγώ τι είναι -.-’

  1. εφοσον με εχει και τον εχω σε κυκλο θα μπορουσε απλα με username

  2. εννοω να στειλω σε καποιον μηνυμα , χωρις να ειναι στο τσατ

https://plus.google.com/up/start/?continue=https://plus.google.com/&type=st&gpcaz=aa069f26

ειναι social network της google και προς το παρον μπαινεις μονο αν σε προσκαλεσει καποιος

Εγώ προς το παρόν συμφωνώ με τον JTN. Δεν το έχω ψάξει και πάρα πολύ, αλλά το θεωρώ αρκετά προβληματικό. Μπορεί να έχουν φτιάξει αρκετοί G+, λίγοι είναι όμως αυτοί που ασχολούνται και κάνουν συχνά αναρτήσεις.

[SPOILER]Αν πάντως θέλετε να με κυκλώσετε, είμαι ο Moby Octopad.[/SPOILER]

Περι 2.
μπορεις να στειλεις προσωπικο μηνυμα. οταν εισαι στο Χοουμ εκει που γραφεις στατους, γραψε το προσωπικο μηνυμα και απο κατω γραψε το ονομα του φιλου συγκεκριμενα χωρις να εχεις επιλεξει καποιον κυκλο.

α και για να μην υπαρξουν παρεξηγησεις, μπορεις να φτιαξεις ακαουντ μονο με προσκληση επειδη ειναι ακομα μπετα. οταν γινει επισημο φτιαχνει οποιος θελει χωρις ινβαιτ.

δεν το σκεφτηκα ετσι , αλλά παλι λογικα θα του βγει το στατους στη ροη , και αν εχει απο πολλα ατομα ισως χαθει και δεν το δει .

εχεις ενα ποιντ (αν και θα το δει σιγουρα πανω δεξια στα νοτιφικεισονς) αλλα γι αυτο αλλωστε ειναι μπετα ακομα. πιστευω θα αλλαξει αρκετα ανα καιρο… σκεψου πως ηταν το μαι σπεις και το φουβου πριν 3-4 χρονια… οκ μπορει αυτα να μην ηταν τα καλυτερα παραδειγματα γιατι χειροτερευσαν με την παροδο του χρονου αλλα καταλαβενεις που το παω …ελπιζω

μπηκαν παιχνιδια

facebookia ειναι φαση…

μπηκαν παιχνιδια

γουαο:p

To google+ είναι πλέον ανοικτό προς εγγραφή σε όλους, για όποιον ενδιαφέρεται.

και υπαρχει το goose+ που το κατεβαζεις και ετσι ενημερωνεσαι και για φεισμπουκ και τουιτερ

δεν το εχω δοκιμασει γιατι δεν εχω απο τα αλλα

Προσπαθώ να παίξω κανα game στο google+ αλλά τζίφος… Ανοίγει παραθυράκι αλλά είναι απολύτως κενό και δεν φορτώνει τπτ. Παίζει ο mozilla να χρειάζεται κάποιο πρόσθετο για να παίξω αυτά τα games;

δοκιμασε να κανεις ενημερωση στο φλας

http://get.adobe.com/flashplayer/

Όχι
Το παραθυράκι που ανοίγει είναι για να δώσεις άδεια στο παιχνίδι

Τελικά ξαναδοκίμασα χθες και όλα καλά :wink:
Έχει ωραία παιχνιδάκια για κάψιμο.

Έγινα και εγώ μέλος του google+
To όνομα είναι kostas stoner
Βρείτε με γιατί δεν έχω καταλάβει πως βρίσκω γνωστούς :stuck_out_tongue: