Gordon blacksmith!

the holy bible.

ΓΑΜΑΕΙ!

αυτο το κομικ εχει πολλες στιγμες που σε κανει να γελας σα μαλακισμενο.

Παλιοτερα τα σπαγε καλα και ελιωνα κανοντας σπασμωδικες κινησεις στην αφοδευση(μεγαλη βοηθεια μετα απο συνεντευξεις carpathian forest και δυσκοιλιων φινλανδων)…Παντως τελευταια το επιπεδο εχει πεσει αισθτηα…Γενικως νομιζω απο τη στιγμη που μπηκε χρωμα(χρονικα το οριζω οχι ΕΠΕΙΔΗ μπηκε:!:)…
Απο τα καλυτερα παντως ηταν ο Ντινος φανταρος και η επιθεση των μουστακαληδων οπου αναγκαζεται να τραβηξει σιντι απο τη σακουλα…

χαχα ναι και λεει μακαρι να πετυχει john lennon για να τα βρουνε ειρηνικα νομιζω,και πετυχαινει bolt thrower

:lol:

αναφερεσαι στη συνεντευξη του horror με carpathian forest?
χαχαχαχαχχαχαχαχαχαα!!!που το θυμηθηκες ρε!!!
νομιζω ελεγε για σουηδους κι οχι φινλανδους, ομως!
ειχε πει και για τις χοντρες χορευτριες, καποια απο τις οποιιες πεθανε!

Τα πρώτα χρόνια που το διάβαζα είχε επικό γέλιο. Αγαπημένο μου σκηνικό όταν ο Ντίνος πάει στον Παράδεισο, συναντάει τον Θεό και αρχίζει ο διάλογος.

-Δηλαδή εσείς είστε ο Θεός;
-Εεεε… ναι.
-Πιο Θεός κι απ’ το Λέμμυ;
-Ε, όχι και τόσο Θεός!

Ή ένα άλλο με την Ελένη Λουκά να χώνει από τηλεόρασεως στον Μπλάκσμιθ τύπου “σα δε ντρέπεται, να παρουσιάζει τον Άγιο Πέτρο να ακούει αυτές τις σατανικές μουσικές! Τί θα λεγε ο Άγιος Πέτρος αν διάβαζε αυτό το κόμικ;” Και να πετάγεται ο Άγιος Πέτρος: “Βασικά θα σου έλεγα να σταματήσεις να φωνάζεις γιατί δε μ’ αφήνεις ν’ ακούσω WASP”.

Χαχαχαχαχαχαχα.

Τα τελευταία χρόνια είχε κάνει πολύ μεγάλη κοιλιά και είχα ξενερώσει άγρια. Πραγματικά αν μου πεις να θυμηθώ ΜΙΑ ιστορία από την τετραετία 2004-2008 θα κολλήσω, θα σε κοιτάω σα χαζός. Τον τελευταίο χρόνο (χονδρικά) κάτι πάει πάλι να πει, αν και πολύ πίσω σε σχέση με την περίοδο 2001-2003.

που μπορω να βρω το βιβλιαρακι που κυκλοφορησε με τα καλυτερα περσι?

Τι έλεγα?

Τραγικό το κόμικ του Νοεμβρίου…

Παιδια καλημερα. Ξερετε που μπορω να βρω τον τομο που εχει κυκλοφορήσει με τα κομικ απο το 2001 ως το 2007 περίπου?

Έχω ψάξει σε αρκετά βιβλιοπωλεία αλλά τζίφος…

Στείλε κανα mail στο Metal Hammer. Όλο και κάτι θα ξέρουν!

thanx man, να σαι καλα

Τίποτα φίλε!

Από το facebook του Βlacksmith, για όποιον ενδιαφέρεται

[B]Gordon Blacksmith[/B] Προς όλους τους Χεντμπάνκιδες για τα 10 χρόνια του Ντίνου: Στείλτε μου φωτογραφία σας με το είτε το κόμικ, είτε το Holy Book, είτε μπλουζάκι, ΟΠΩΣ ΚΑΝΕΤΕ ΚΕΦΙ, και όλες μαζί, αναγνώστες, μουσικοί συντάκτες θα γίνουν ένα μεγάλο poster.
Στο inbox του facebook ή στο blacksmith44@yahoo.com

http://www.facebook.com/#!/profile.php?id=556556332
Υπάρχει και άλμπουμ με τις φωτογραφίες που έχουν στείλει ως τώρα.