Gospeed you! Black Emperor, 3-5/12/2010, Minehead, London


ργρεςεςρηγ
ετηετγηρτγηρτγ
βεγβτρβ
γβρτβτρ
παω να κλειδωθω στο μπανιο!
μαλακες κλεινουμε εισιτηρια και παμε!

Πρώτο Live μετά το break?

ω ναι!
Εντιτ ρε στελιο εγω στο πα ασε με να παρω τα πρωτια!
2ο Εντιτ απ την γκαυλα μου εβαλα και λαθος τον τιτλο

Είματε ήδη εκεί.-

Πωπω διαβασα τον τιτλο γρηγορα και για μερικα δευτερολεπτα νομιζα πως η συναυλια θα ειναι στην Αθηνα και εφαγα τρελο σκαλωμα 8O. Μετα το διαβασα καλα και ηρθε η καρδια μου στη θεση της.
Νταξει γαμω τις φασεις αλλα ντεν εκει λεφτα γκαμωτη! :(:frowning:

Λιγα να αρχιζεις να μαζευεις,μεχρι Δεκεμβρη θα βγεις υπερ-ανετα.Για Λοντον εχει και ιζιτζετ…

http://www.1119732.net/

Πονεμενη ιστορια. Ηδη εχω αρχισει να μαζευω για διαφορα συμπεριλαμβανομενων και αλλων live… ασε που θα’μαι και φανταρος οποτε ειναι λιγο δυσκολο να μου κατσει καλη αδεια για να παω Αγγλια :stuck_out_tongue:
Να πας και να φερεις βιντεο ρειιι!

Γω δεν ακουω Γοδσπιδ ρε,ενα σχολιο εκανα:p

Προλαβαινουμε να σε προσηλυτισουμε μεχρι τον Δεκεμβρη :naughty:

Βέβαια οι τιμές είναι λίγο εξωφρενικές (£145-£155) εφόσον τα υπόλοιπα συγκροτήματα δεν είναι τίποτα ιδιαίτερο (BARDO POND,THE EX,DEERHOOF,TIM HECKER,MIKE WATT,SCOUT NIBLETT).

Ας περιμένουμε και τις υπόλοιπες ημερομηνίες για ευρώπη.

οι τιμές περιλαμβάνουν διαμονή και τροφή για 3 μέρες, ε. όχι πως είναι φθηνά πάλι, αλλά υποφερτό το λες, πόσο μάλλον για αγγλία.

κατά τ’ άλλα, τι δεν είναι τίποτα ιδιαίτερο ρε. μακάρι να συνεχίσουν να ανακοινώνονται τέτοια ονόματα.

Αυτή είναι η λογική προσέγγιση.

Αλλά αν δεν περάσουν από 'δω και γίνει sold-out αύριο-μεθαύριο το ATP τί κάνεις;

Sold out θα γίνει σίγουρα (πιστεύω)

Μακάρι να τους φέρουν εδώ αν και χλωμό το κόβω να έρχονται.

για μενα ουαν ταιμ ριγιουνιον ειναι! *σε στιλ σλιπ πριν 2 χρονια)

Ζητώ να μου χαρίσουν εισιτήριο ATP.

Στη χειρότερη μισή τιμή.

SAVE ALEKOS είμαι μέσα σαν τρελαμένος με τους godspeed…
στείλε pm

ρομαντικ αυτο συζητησε το με τον στελιο86 αυτος τα κανονιζει! :lol:
οσο αφορα το λαιβ χτες πηγα και ειδα σιλβερ μτ ζαιον (ονειρωξη) και μιλωντας με εφραιμ πριν το γκιγκ μου πε οτι μαλλον θα ναι και εχπλοσιονς ιν δι σκαι :stuck_out_tongue:

Λεφτά θα χρειαστούν αρκετά σίγουρα αλλά δεδομένου του όλου event το value for money είναι ικανοποιητικότατο. Επίσης μόνο από αυτά που ανέφερες πουλάω και την ψυχή μου για live Bardo Pond, η Scout Niblett είναι εξαιρετικότατη, ενώ οι Ex live είναι εγγύηση. Και Deerhoof και Tim Hecker δεν μας χαλάνε καθόλου, επίσης ATP παιδιά θα ανακοινωθούν και άλλα μπόλικα ακόμα. Επίσης υποτίθεται ότι μετά το ATP θα κλείσουν μερικές εμφανίσεις ακόμα, οπότε αν βγαίνει ακριβά εκεί όλο και κάπου αλλού στην Ευρώπη θα μπορείτε να τους πετύχετε.

Ε, α στο διάλο.

Neurosis