Gotthard-made in switzerland dvd

Δεν υπαρχουν λογια για να περιγραψω αυτό το live. Αψεγαδιαστο!!! Η μπαντα σαν καλοκουρδισμενο ελβετικο ρολοι, η παραγωγη απαιχτη, ο χωρος μακραν οτι καλυτερο εχω δει στην Ευρωπη. Ο Steve Lee και το σοι του (οπως τους λεω εγω) ηταν μπανταρα από την πρώτη στιγμη αλλά οι τελευταιες δουλειες τους, εχουν ανεβασει τον πηχυ του hard rock κατα πολυ. Ευγε is all I can say :!:

Δεν μ’αρεσουν :roll: :roll: :roll:

Δεκτον ! Απλα αν το παρει κανενα φιλαρακι κανε τον κοπο να το δεις. Ειναι πραγματικα εξαιρετικο, που ξερεις μπορει να αλλαξεις γνωμη :wink:

Σαφως και θα το δω , το οτι δεν μ’αρεσει κατι δεν σημαινει οτι το απορριπτω κιολας χωρις να εχω και μια αποψη για αυτο.
Οπως επισης δεν μ’αρεσουν και τοσο πολυ οι Thunder ασχετα αν ειναι γαμω τις μπαντες , και εχω μαζεψει δισκογραφια , οριτζιναλ παρακαλω οχι κοπιες και mp3.
Κατι δεν μου καθεται καλα.

:cry:
Thunder & Gotthard δυο πολυ αγαπημενες μου μπαντες…

To ξερω Εβιτα μου … δεν ηθελα να σε πληγωσω … το ξερεις ποσο πολυ σας αγαπαω .!!!

[size=1]Στο Ψηλο πεστου οτι αν τον πιασω στα χερια μου θα τον κοντυνω και 10 πιθαμες … οταν ξαναεναβωπανω θα ηθελα να τους δω ολους ρε γμτ !!! :cry: [/size]

Ρε Ανδρέα δεν σου αρέσουν Europe, Thunder, Gotthard, Def Leppard από μελωδικό hard rock… Δηλαδή τι σου αρέσει τελικά;

Τι το παράξενο σ αυτό? Το hard rock δεν πρέπει να είναι μελωδικό άλλωστε. Αλλιώς δεν είναι hard:wink:

Def Leppard μ’αρεσουν ρε … !!!

Def Leppard μ’αρεσουν ρε … !!![/quote]

Έχει κάτι clipάκια στο melodicrock που τα σπάνε… Έχουν αλλαξει πολύ τον ήχο τους ακόμα και live, όμως πολύ καλά κάνουν αφού έτσι πλεον γουστάρουν

Τι το παράξενο σ αυτό? Το hard rock δεν πρέπει να είναι μελωδικό άλλωστε. Αλλιώς δεν είναι hard:wink:[/quote]

Η μουσική γενικώς προϋποθέτει μελωδία…

Ακόμα και το πιο ακραίο metal έχει μελωδία

Μάλλον δεν έχεις ακούσει Brodequin…! :lol: :lol: :lol:

Πως… Μα είμαι φανατικός οπαδος τους…

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Πως… Μα είμαι φανατικός οπαδος τους…

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :P[/quote]

Για να μην πω ότι είναι πιο ψηλά στην εκτίμησή σου και απ τους [size=1]θεούς[/size] Europe!
:lol: :lol: :lol: :lol:

σε ενα ποστ σου που γραφεις αυτα που ακους και σου αρεσουν τους ειχες αναφερει παντος…

Ρε παιδια , ρε παιδια … το οτι δεν μου αρεσουν δεν λεει κατι , μπορει παλιοτερα να μου αρεσε κατι αλλα πλεον να μην το αντεχω … εξελισομαι ο ανθρωπος , αποκταω διαφορετικα ακουσματα … δεν λεω οτι δεν μου αρεσουν υπαρχουν και songs οπως μπορει να υπαρχουν και δισκοι η δισκος που να μου αρεσει … απλα ο τελευταιος των gotthard εκτος του sygkekrimmenoy song … δεν μου αρεσε … Bon Jovi wannabe ειναι πλεον , και με την βουλα !!!

ΟΧΙ ρε αφού ξέρεις ότι λατρεύω τους Bon Jovi…

Απλά έτσι όπως το διατύπωσες είναι εύκολη η παρανόηση…

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Δεν γουστάρεις πια τους Gotthard. επειγή γνώρισες νέα πράγματα, (σωστά βγήκε το SFTD) κι επειδή ακούγονται σαν Bon Jovi. Άρα δεν γουστάρεις και Bon Jovi που εδώ και 20 χρόνια ακούγονται σαν Bon Jovi…

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

[size=1]Έχω πήξει στη δουλειά[/size]

και γαμω τα εξωφυλλα
σαδαφασφ