Grand Magus - Hammer of the north

Έρχεται το καλοκαίρι, την εποχή που είχε βγει και το ατσαλένιο προηγούμενο.

Νταξ, με εξώφυλο Wahlin (Necrolord - επίσης και είδος γνωστού σουηδικού μαϊντανού)

ζέχνει Bathory από μίλια μακριά.

?I, the Jury?, ?Hammer of the North?, ?Black Sails?, ?Mountains Be My Name?, ?Northern Star?, ?The Lord of Lies?, ?At Midnight They?ll Get Wise?, ?Bond of Blood?, ?Savage Tales? και ?Ravens Guide Our Way?.

Μου φαίνεται δύσκολο να ξεπεράσουν τη σιδερένια θέληση, αλλά ίδωμεν.

[SIZE=“7”]\m/[/SIZE]
[SIZE=“1”]

The message you have entered is too short. Please lengthen your message to at least 5 characters.
[/SIZE]

Και τα τέσσερα άλμπουμ τους τα σπάνε…και αυτό δεν θα αποτελέσει εξαίρεση:):!:

Μπανταρα και το προηγουμενο γαμουσε.Προμυνηεται δισκαρα!

Γκρίνια : Απαράδεκτο εξώφυλλο !!!

To εξώφυλλο ναι. Η μουσική δεν πρόκειται γιατί, όπως έχουν δηλώσει, δε σκοπεύουν να γυρίσουν σε πιο doom ήχους.

Ωραία τους είχα τσεκάρει λίγο πριν τους ακούσω μαζί με candlemass και είχα κολλήσει για ένα διάστημα. Έχω καλό προαίσθημα για το άλμπουμ :stuck_out_tongue:

πόσο γαμηστερή μπάντα θεέ μου…

άντε να δούμε. γουστάρω doom, αλλά άμα μας πετάξει 5 γρήγορα στη μάπα, θα χύσω το ροζ μποξεράκι μου.

το προηγουμενο απλα εχυνε τον κοσμο περιμενουμε κατι καλο…

το αιρον γουιλ τα υπερεσπαγε, το ελιωσα. Πολλα χρονια μπροστα δισκος. Περιμενω υο καινουργιο πως και πως. Ελπιζω σε περισσοτερο επικουρα και σε λιγοτερο ντουμιλα (οχι πως το μπροδερχουντ οφ σλιπ με χαλαει για παραδειγμα, αλλα εχουμε και τις αδυναμιες μας- Αι αμ δε νορθ).

Τους εχω χασει στα λαιβ τους ελλαδα γιατι ειμαι εξωτερικο και το εχω μετανιιωσει οικτρα.

Εν αναμονη λοιπον

Είσαι εξωτερικό και δεν τους έχεις δεί ποτέ? Αν δεν κάνω λάθος εδώ έχουν έρθει 2 φορές εδώ. Αξίζει πάντως να τους δεί. Αλλά πραγματικά απορώ, γιατί κανένας δεν αναφέρεται στο Monument το οποίο ήταν πραγματική δισκάρα??:-k

η αληθεια μεσα σε 2 ποστς

[SIZE=“7”]ΓΡΑΝΔ ΜΑΓΟΥΣ [/SIZE]

Ειμαι στο Qatar φιλε,πικρα. Το μονιουμεντ ειναι δισκαρα (εξ’ου και ανεφερα το μπροδερχουντ οφ σλιπ). Το τριτο με χαλασε λιιγο αλλα χτυπησαν ταβανι με το αιρον γουιλ, οποτε το ατοπημα συγχωρειται. Ενταξει τι να λεμε, οι τυποι ειναι θεοι.

Νιώστε:

http://www.roadrunnerrecords.de/page/News?news_id=91941

“Stockholme Archipelago”!

Πωπω…περιμένω with my hand on my dick. Θα μας δώσουν τα μυαλά στο χέρι πάλι. Άντε να ξανάρθουν Ελλάδα, μόνοι τους αυτή τη φορά, να λιώσουμε.

το θελω τωρα. Το κομματι απο πισω το ακουσατε?Υπερισπεκτ. 'ναφ σεντ.

Tα σπασε ο σκύλος στο βίντεο! Α, και το κομμάτι μια χαρά ακούγεται :stuck_out_tongue:

Όντως, και το κομάτι ακούγεται υποσχόμενο…και ο σκύλος τα σπάει:):!:

τρεξτε στην επισημη σελιδα, βγηκε το αϊ δε τζουρι.

Τα ειχαμε πει και παραπανω, ο υπερκομματαρος τα σπαει, αν ολα ειναι σε αυτο το υφος τοτε θα εχουμε να κανουμε με δυναμιτη.

Τα φωνητικα τα σπανε, πιο επικο απο ποτε, τα ριφς τσακιζουν… μακαρι να παιζαν και οι μανογουρ ετσι.

Λοιπον το αλμπουμ παει για επος, υπομονη 20 μερουλες ακομη.