Graspop metal meeting 2011

+ARKONA
+[B]CAVALERA CONSPIRACY[/B]
+TIMES OF GRACE
+BRING ME THE HORIZON
+[B]KORN[/B]
+[B]DISTURBED[/B]
+[B]CRADLE OF FILTH [/B]
+[B]PAIN[/B]

PERFECT!!!

:D:metal::band:

οχι και ασχημα

Ω θεέ και κύριε, ήδη μαζεύω λεφτά με την κολλητή μου να πάμε, ΚΑΙ ΜΟΥ ΛΕΤΕ ΤΩΡΑ ΚΑΙ DISTURBED?! AAAAAAAAAAAAA τρέεελαααααααα!!

Απλά παίζει να μην προλάβουμε να μαζέψουμε λεφτά πριν εξαντληθούν τα εισητήρια… Ξέρετε συνήθως πότε εξαντλούνται? Κανά Μάρτη κοντά?

Επίσης αν όντως τα καταφέρουμε και πάμε, δεν θα με χάλαγε να κανονίσουμε από εδώ μεγάλη παρέα (:

+OPETH
+AVENGED SEVENFOLD 8O

Θα πας με την κολλητή σου…και ψάχνεται μεγάλη παρέα…
Ψήνομαι… :blues:

edit: πέρα απ’ την πλάκα…κοίταζα το πρόγραμμα…και τη δεύτερη μέρα παίζουν στη σειρά…

electric wizard - triptykon - moonspell - arch enemy - cradle of filth - disturbed - whitesnake - judas priest - ozzy… 8O 8O 8O
ούτε για κατούρημα δεν προλαβαίνεις να πας!!! :lol:

οντως

σε οσους εχετε παει, το camping ειναι σε καλα επιπεδα η ειναι παναγια σωσε?

Εάν την παλέψεις να κοιμηθείς με 20.000+ μεθυσμένους βέλγους (ανύπαρκτοι) να ουρλιάζουν τότε είναι μια χαρά.

Εγώ όχι, μάλλον γέρασα, οπότε ξενοδοχειάκι στην Αμβέρσα και μια χαρά…:stuck_out_tongue:

Το sold out πραγματικά δεν το βλέπω να παίζει. Οπότε εγώ δεν θα αγχωνόμουν καν.

Όσο για την μεγάλη παρέα?άστο καλύτερα?

Το πολύ 4 άτομα. Μετά απλά γίνεται πανηγύρι και υπάρχουν ντράβαλα με συνεννόηση κτλ.

Προσωπική άποψη / εμπειρία πάντα.

Aaaww ic! Χρειαζόμουν ενημέρωση και από κάποιον με εμπειρία, thx!
Άρα ωραία αν πιθανότατα δεν εξαντλούνται, wihiii

καλα μην σε παρω και στον λαιμο μου λεω οτι δεν ΝΟΜΙΖΩ οτι θα γινει sold out συμφωνα με τα προηγουμενα χρονια…

παντως οι μπαντες που παιζουν εκει ειναι και φετος ΤΟΥΜΠΑΝΟ


ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΑΛΗΘΕΙΑ ΤΟΤΕ ΘΑ ΠΕΘΑΝΟΥΜΕ ΕΚΕΙ…
MOTORHEAD,SAVATAGE,MEGADETH,BAD RELIGION,KAMELOT,DESTRUCTION,MARDUK,MURDERDOLLS,SUICIDAL TENDENCIES,DIO DISCIPLES,ROSE TATTOO,NEVERMORE τα τελευταια ονοματα του GRASPOP…αντε να βγει επισημη ανακοινωση…SAVATAGE ΡΕΕΕΕ

αυτοι θελουν να μας σκοτωσουν με αυτα που ανακοινωνουν,καλα αμα ισχυουν ολα αυτα τοτε ειναι τρελα!γαμω και να μην μπορω να παω!!!:-s

οι SAVATAGE με το πιο μικρο μέγεθος το έβαλαν… τι θα παίξουν>? 20 λεπτά σε τέντα των δημοσιογράφων?:?

ΤΙ ΛΕΤΕ ΡΕ;;;;

Οκ είναι αστείο έτσι;;; Δε μπορεί!!!

[B]Edit: στο site δεν λέει τίποτα ρε! Μήπως είναι τπτ για το 12???[/B]

Ε;;;

Τι εστι savatage; Με τι line up; και πως αφου ο συμπαθεστατος χοντρουλης δεν ηρθε καν στους TSO…

Ελπιζω να ειναι πλακα γιατι φετος ελεγα να μην παω πουθενα λογο χρηματων…

Εαν δεν ειναι θα στεναξουν οι πιστωτικες παλι…8)

Δε παίζει απλά ρε! Οκ από το songkick έχω ενημερωθεί για πάρα πολλές συναυλίες έξω αλλά τι να πω απλά δε παίζει. Έστειλα στον Caffery μήνυμα και περιμένω να μου απαντήσει!

Δε κάνουν τέτοια αστεία ε.

Πριν λίγο μου απάντησε ο Caffery

We are not playing and if we ever did I am sure we would be headlining!!! It may be Jon’s band…