Gratis på födelsedagen min små syskon!

Χρονια πολλα στα διδυμακια του φορουμ!!!:smiley: :smiley: 8)

:-({|= :stereo: :band: \:D/ :rockon:

Θαναση και Ολγακι χρονια πολλα!!! Το καλο πριν 25 χρονια ηταν διπλο!! Να σας χαιρονται και να σας αγαπανε οι δικοι σας ανθρωποι!!

Θαναση πρωταθλημα δεν παιρνετε!
Ολγακι, λιγοτεροι Σκορπιονς καλο μου!

Χρόνια πολλά στο Ολγάκι και τον αδερφό της.Να 'στε καλά και να 'χετε ότι επιθυμίτε:D

Χρόνια Πολλά!!! Σας εύχομαι να τα εκατοστήσετε και να έχετε πάντα επιτυχίες και όσο το δυνατόν λιγότερες στεναχώριες. Καλή τύχη με τις πυρκαγιές

Χρόνια πολλά και καλό κουράγιο και από εμένα.

Χρονια πολλα και καλα!!!:smiley:

ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΣΤΑ ΔΙΔΙΜΑΚΙΑ!!!

ΕΕΕΠ χρονια πολλα ρε ροκιν τουινς!Οτι επιθυμειτε και καλο κουραγιο…

Διδυμάκια, πολύχρονα!
Καλή τύχη… :-s Υγεία πάνω απ’όλα…

Χρονια πολλα Χιουι και Λιουι. Να εχετε οτι επιθυμειτε ρε!:slight_smile:

χρονια πολλα παιδια με υγεια χαρα και ευτυχια. ειθε να εχετε οτι επιθυμειτε (καστρο στη σκωτια πχ…)

Xρόνια πολλάααααααααααααααα!!να είστε πάντα καλά και ευτυχισμένα και φυσικά πωρωμένα με τη Σκωτία και τους Scorpions!!:smiley:

χΡόνια πολλά στον σκωτσέζο κ την χαμογελαστή αδερφή του ! να είστε πολύ καλά παιδιά !

Χρόνια πολλά μικρά μου Διδυμάκια Τhorgal και ΟxiOlga, ότι επιθυμείτε να το αποκτήσετε!Να είστε πάντα ευτυχισμένοι και υγιείς! Σας έυχομαι τα καλύτερα!ΦΙΛΟΥΜΠΕΣ ΠΟΟΟΛΛΕΕΕΕΕΣ

Χρόνια πολλά στο Ολγάκι και το σκωτσέζικο αδερφάκι της:D !Να 'στε και οι 2 πάντα καλά,υγειής και να 'χετε ότι επιθυμεί η καρδιά σας.

Χρόνια πολλά και καλά και στους δυό σας.:slight_smile:

χρονια πολλα. μακαρι οι scorpions να παιζουν καθε χρονο στη σκωτια να τους βλεπετε.:stuck_out_tongue: :slight_smile:

Χρονια πολλά και ευτυχισμένα και στους 2 σας!!

ε χρονια πολλα και καλα και απο μενα!

Xρονια πολλα και ευτυχισμενα!Να τα εκατοστησουτε… :smiley:

Ρε παιδια εγω δεν ηξερα οτι ηταν διδυμοι… :dunno: :-s :oops:

:rockon: