Αποκριάτικο Greek Scopions Fan Club Party!

κορυφαία φάση όμως θα ήταν να έγραφες και με μικρά,χωρίς τόνους αν σε κουράζουν:p

θέλω να ακούσουμε και shakira ε:-s

Kαι γω μάλλον θα πάω(εκτός απροόπτου) αλλά δεν ξέρω αν θα ντυθώ:? . Εσείς τι λέτε να κάνετε?:-k
Καλή φάση να παίξει και λίγο disco… Eίναι ωραίο να βλέπεις μαλλιάδες να λικνίζονται κάτω από τέτοιους ήχους:lol: :stuck_out_tongue:

Χμ…βασικα μαλλον θα ειναι ροκ&μεταλ παρτυ,για πολλους και διαφορους λογους…θα δειξει…:wink: :wink:
Φυσικα φιλε Asoiths,δεν εισαι αναγκασμενος να ερθεις ‘ντυμενος’…

Αν δεν έχει Boney M και Village People εγώ δεν πατάω!!!:lol: :lol: :lol: :smiley:

το σιγουρο ειναι πωs τo παρτυ θα ειναι θα ειναι κορυφαιο αλλη μια φορα.
ελπιζω να μπορεσω να ερθω.πoτε περασαν 10 χρονια…

Λοιπον,κοιτα ποιο ειναι το σκεπτικο,τα παρτυ του φαν κλαμπ γινονται μια στο τοσο(ανα 2,3 η 4 μηνες),οποτε εαν επικεντρωσουμε το προγραμμα στις αποκριες,εχιυν χωρο αυτες οι μουσικες,αν ομως παιξουμε Scorpions,rock,metal και κανουμε και ενα αφιερωματακι στο νεο dvd…τοτε πρεπει να βρεθει και χωρος και για αλλες μουσικες…να δουμε λοιπον…:wink: :wink: :wink:

Έλα ρε Αντώνη!!! Χαβαλέ κάνω! Μόνο Scorps ρεεε!!! Τίποτα άλλο!!!8)

Ε και λιγο stratovarius ετσι για να σπασει…:smiley:

το blackout:roll:

Όχι … όποιο άλλο θές εκτός από το Blackout από Stratovarious :lol: :lol: :smiley: :smiley:

:lol: :lol: :lol: …οντως ,δεν ηταν πολυ πετυχημενη διασκευη,φυσικα και υπαρχει χωρος για κομματια από Stratovarious :wink: :wink: :wink:


Καλά ε αυτό το party θα μείνει στην ιστορία!!!:lol:

πρεπει να ντυθω για να ρθω?

Οχι φιλε,δεν ειναι υποχρεωτικο,αν θες φυσικα καλο θα ειναι,αν οχι,δεν πειραζει…:wink: :wink: :wink:

και θα γίνει ο χαμός!!!χεχεχε ολοι εκει!!!

Όχι βεβαια, απλά θα εχει χαβαλέ! :smiley: :hippy:

θα εχει βραζιλιανες χορευτριες σαν το καρναβαλι του μοσχατου?:-k

θα χορεύω εγώ,δε σου κάνω?πέρσι ήμανε ίδια η σακίρα

= ??? :lol: