Αποκριάτικο Greek Scopions Fan Club Party!

Το Ελληνικό Fan Club των Scorpions πραγματοποιεί αποκριάτικο masque party την Παρασκευή 29 Φεβρουαρίου στο Outlaw Rock Club [Λ.Βουλιαγμένης & Ηλία Ηλιού 28, Νέος Κόσμος].
Έναρξη 22:30 - ΕΙΣΟΔΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΗ
Ακολουθούν πληροφορίες για το πως μπορείτε να έρθετε…

http://www.scorpions.gr/scorps/

τι θα ντυθείτε?
ΜΟΥΣΙΚΗ μηπως? :lol: :lol: :stuck_out_tongue:

θα ντυθουν σκορπιοι…

offtopic-> bluezlick στη πρωτη λυκειου εγω με αλλους δυο ειχαμε ντυθει χιπηδες… και γαμω…
πρεπει να υπαρχει και μια φοτο στο σαιτ του σχολειου, αν την βρω θα την ποσταρω να πεις την γνωμη σου…

Βασικα…αν και δεν χρειαζεται να ψαχνουμε λογο για να κανουμε παρτυ,ο λογος που γινεται το παρτυ δεν ειναι μονο οι αποκριες,αλλα και να προβληθουν και αποσπασματα απο το dvd Live in Wacken,το οποιο μετα την πρωτη εβδομαδα κυκλοφοριας του 'εξαφανιστηκε’απο παντου,με αποτελεσμα να το ψαχνουν παρα πολλοι…επισης φετος το fanzine’Hurricane’γιορταζει τα 10(!!!)του χρονια…οποτε αν βρεθει χρονος θα ξανατυπωθουν καποια παλια τευχη που τα ψαχνουν αρκετοι φιλοι:wink:

Λογικα αν ζουμε θα ειμαστε εκει :slight_smile:

μμμ…πολυ καλη φαση…:!: :!: :!: :smiley:

…δεν φανταζομαι να σε απειλουν…:-k :-k να καθαρισουμε αν ειναι :smiley: :smiley:

Oχι δεν με απειλησε κανεις…απλα καναμε ενα fair trade :stuck_out_tongue:

ΑΠΟΚΡΙΑΤΙΚΟΟΟΟ!!! Ευχαριστούμε παιδιά που το κανονίσατε!:slight_smile: Σούπεεεεερ!!!

…ε,τοτε…οκ :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Και εγώ μέσα με την Έφη (αν είμαστε καλά φυσικά). Η Έφη δεν ξέρω αν μπορεί να μασκαρευτεί (λόγω της κατάστασης) αλλά εγώ σίγουρα θα κάνω καμια καφρίλα.

Θα ρχομουν ντυμενος Λασκαρη αν το κανατε εδω γυρω.

σου πληρώνω τα έξοδα,ελά εδώ και κάν’το:)

Δεν εχω εξοδα, τσαμπα ταξιδευω κι εχω σπιτι να μεινω. Απλα βαριεμαι. :Ρ Και θα κατεβω μαλλον αρκετα νωριτερα.

ντύσου εκεί και βγάλε φωτό,θα γίνει πόστερ:)

Βρες μου την στολη κι ειμαι μεσα!

πολυ party animals αυτοι οι scorpionιστες, απ’το ενα party στο αλλο party:-k :stuck_out_tongue:

χαχαχαχα…ετσι ειναι…νομιζω οτι η επιρροη απο τους στιχους και την μουσικη του γκρουπ ειναι εμφανεστατη και στην ολη λειτουργεια του φ.κ. :wink: :wink: :wink:
Οσο για την στολη κτλ εεεεε,ενατξει,οποιοσ δεν γουσταρει να ντυθει,δεν τρεχει μια,ας κρατα μαζι του μονο λιγο κεφι!!!

Καλή φάση φέτος το party μασκέ! Από μουσική θα έχουμε μόνο τα δικά μας ή θα παίξει και τίποτα disco για να την δούμε και Γαρδέληδες?:smiley:

ΕΡΕ ΤΙ ΕΧΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΧΕΧΕΧΕ
ΚΑΛΗ ΦΑΣΗ ΠΙΣΤΕΥΩ ΘΑ ΕΛΕΓΕ ΝΑ ΜΠΕΙ Κ ΛΙΓΟ DISCO MUSIC :lol: