Greek scorpions fan club pre-show party

Ε, ναι, κάθε pre-show party μαζεύει πολύ κόσμο κάθε χρονιά! Γίνεται χαμός! Πιστεύω και γω ότι στη χειρότερη θα είναι όπως στο πάρτι με τον Χέρμαν, από κόσμο. Που πάλι γεματο ήταν! Αν έρθουν μαλιστα περισσότεροι αυτη τη φορα, φοβαμαι οτι δυσκολα θα χωρεσουμε, αν χωρέσουμε :? :stuck_out_tongue:

…και για να σπάσω λίγο τα νέυρα του φίλου μου του Rudolf, είδα SCORPIONS προχτές στην Σουηδία στο Sweden Rock Festival…

Τα σπάνε!! Ηταν πάρα πολύ καλοί! Παίξανε κι 6 τραγούδια με τον παππού τον Roth… pictured life, fly to the rainbow, she is a woman- he is a man, we’ll burn the sky, In trance και κλέισανε το συναυλία όλοι μαζί πάνω στη σκηνή με το When the smoke is going down… απο το Humanity έπαιξαν μόνο 3 τραγούδια όμως…
Πραγματικά ήταν τρομερό το show που έκαναν, ήταν άψογοι!! Ελπίζω και εδώ να είναι το ίδιο…

Πωωωωωωω! :bounce:

Το ίδιο θα γίνει και εδώ λογικά… :yahoo: :vibrate: :drunk: :metal:

ωραίος ρε sirjim!!!
ελάτε ρε σεις να τα πούμε από κοντά την Παρασκευή:) :slight_smile:

ρε Iωάννη, έχω ΤΕΞΑΣ Παρασκευές…

…edw 8a einai kalytera :bounce: :bow: :vibrate:

i know i know…

Dystyxws egine mia prospa8eia na er8ei ws kalesmenos o Uli pu den apedwse giati den prolabainei…opws k na exei,8a’nai super…2 meres emeinan!!!

πάμε να το σπάσουμε το ρημάδι για μαγαζί να ησυχάσουμε:p :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Ax, τι ωραία!!:slight_smile: Θα ειναι πιστευω, και μάλιστα από τη στιγμή που θα δουν τόσο κόσμο πάλι από κάτω! Γιατί οι διοργανωτές λένε ότι πάει καλά η προπώληση… :wink:

…oxi san perysi bebaia,allo Cocker k allo Whitesnake…alla 8a einai kala…to kala,oneiro 8a einai!!!

όσοι δεν έρθουν από δω μέσα θα φάνε banάρισμα.γκέγκε?:-k

“Η αλήθεια βρίσκεται στους Sex Pistols!!!”

:lol2:

…einai mia apopsi k ayti …:wink: :wink:

άντε άντε…τι το σκέφτεστε?free είσοδος,μπαίνεις,κοιτάς,άμα δε σ’αρέσει φεύγεις!άντεεεεεεεεεεεεε:D :smiley: :smiley:

Ωραια ηταν αν και εκατσα ελαχιστα λογω κουρασης. Επειδη δεν ηξερα που ειναι, ψαχναμε και ρωταω εναν τυπο με σουβλακι στο χερι ενα στενο πριν το μαγαζι και μας λεει “Α κι εγω εκει παω, ελατε”.
Ολοι στους Σκορπιονς πηγαιναν;:-s

Ο rudolf δεν εχει καμια εξουσια, ενα κομματι απαιτησα και τιποτα:!::stuck_out_tongue: :lol:

Τωρα το διαπιστωσες ???

ενα εκτελεστικο οραγανο ειναι απλα και τιποτα παραπανω…:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

κριμα που δεν ηρθα. ημουν χωμα και δινω μαθημα τη δευτερα. ηθελα να ξυπνήσω φρεσκος μπας και διαβασω…:frowning:

ελπιζω να περασατε καλα οσοι πηγατε…:slight_smile:

ναι ναι,απαίτησε νωρίς νωρίς το 321…τι να πεις…το κομμάτι το ακούσαμε κάνα μισάωρο μετά την αποχώρηση της δεσποινίδος και φυσικά έγινε πανικός στο countdown:D

Εγώ “πήρα άδεια” μετά από 3 απανωτά πάρτυ. Θα επανέλθω δριμύτερος στο after-show :stuck_out_tongue:

Και αφού ο Joe Cocker θα τους έχει πατήσει :lol: #-o