Greek scorpions fan club pre-show party

Greek Scorpions Fan Club Pre-show party! Την Παρασκευή 15 Ιουνίου στο Outlaw Rock Club [Λ.Βουλιαγμένης & Ηλία Ηλιού 28, Ν.Κόσμος]. Στο party θα υπάρχουν εισιτήρια για το Scorpio Festival

ΕΝΑΡΞΗ 22:30

ΕΙΣΟΔΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΗ

πριν τη συναυλία,κλασσικά τα σπάμε ΟΛΑ χαλαρά

Έτσι ρε! Κι άλλο πάρτι! Έτσι! Στα καπάκια! Μέχρι να μας σιχαθείτε! Χαχαχαχα:lol:

Be there:wink:

έτσι είμαστε εμείς οι γραφικοί:wink: :wink: :wink: :smiley: :smiley:

Προσκλήσεις εννοείς;

ναι βρε,προσκλήσεις,που σημαίνει και μεταφορά στο χώρο της συναυλίας με ελικόπτερο:D :smiley:

όχι όχι,κανονικά εισιτήρια,για εξέδρα και αρένα…θα μας έρθεις?:wink:

Θα δείξει :slight_smile:

έλα και γράφουν οι απουσίες!

cozάκο θα έρθεις βρε?θα περάσουμε ωραία

μαλλον οχι, θα λιντσαριστει απο καποιους!!:lol:

Στο επόμενο πάρτι. Θα έχω κάτι δουλειές εκείνη τη μέρα :roll: .

έλα βρε και I’ll nail you to the cross

THE CROSS I’M BEARING!!!
τι κομμάτι δεν του άρεσε του φλώρου ρε να χτυπηθεί…

…grafikoi epeidi kanume party???Alcolikoi 8a elega:drunk: :drunk: :drunk:

έριξε ιδέα σήμερα μέλος του fc το επόμενο party να γίνει σε μπριζολάδικο!:smiley: :smiley: :smiley:

Ευτυχώς που γίνονται και τέτοια party στο συγκεκριμένο μαγαζί για τι το λείπαμε που δεν μαζεύει πολύ κόσμο 8) 8) 8) αυτοί πουεχουν το μαγαζί ειναι φίλοι μου :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: #-o Μπράβο παιδιά:wink: ελπιζω να τα πούμε και απο κοντά:!: :!: :!:

Θα πληρωσει το φαΐ το Fan Club ???

Mporusame aneta na kleisume k allu,omws ta paidia ekei einai ok…opote exume boleytei pros to paron…

θα τρως την μπριζόλα σου ρε και θα βλέπεις videάκι i’m goind mad…τςτςτς,γκρίνια…(απ’την τσέπη το φαί)[-X

κοιτα, εδω που τα λεμε δεν ηταν ασχημα οσες φορες ηρθα εγω τουλαχιστον…μια χαρα ειναι ο χωρος…

το ξέρω ότι έπεσε κοντά με το party για Herman,αλλά σ’εκείνο δεν μπόρεσα να κάτσω παραπάνω από μία ώρα λόγω εξετάσεων…
σ’αυτό θα γίνει πανικός ω ρε…σε κάθε pre show άλλωστε γυαλίζει το μάτι μας:metal: :metal: :metal:

Swsta,legame na min kanume allo,alla fanike oti yparxei dia8esi,opote as ginei…stin teliki kanena party den moiazei me to proigumeno k 8a yparxun pali kapoies ekpli3eis!!!