Green Day

πρωτον: Καλωσηλθες

δευτερον: ως φαν της μπαντας να πω οτι δεν κερδιζεις τιποτα, ουτε κανεις τους αλλους να καταλαβουν γιατι αγαπας τοσο τους Green Day, γραφοντας τετοια (προκλητικα, μειωτικα προς τους αλλους, αποθεωτικα προς τους GD) ποστς. Ετσι ειναι το ελληνικο κοινο; Ετσι ειναι το ροκιν; Ειναι ‘λιγοι’ οι Green Day; Δε με νοιαζει, those are the facts, deal with it, όπως οι λιγοι που ασχολουνται με τη μπαντα σαυτο το σαητ.

τριτον: τα greeklish απαγορευονται γιατι κουραζουν

τεταρτον: ωραιο σιγκ

εδιτ: Να, οριστε. Βλεπεις τι λεω; Το “αυτοι είστε” ειναι ακριβως αυτο που εννοω. Το, παθιασμενο μεν, αλλα οπως και να το κανουμε, ανωριμο δε, fan base των green day ειναι κυριως αυτο που δε βοηθα στην “μη-καζουρα” (for lack of a better word) της μπαντας. Μικρη εισαι, (γιατι ξερω ποια εισαι) και θα καταλαβεις τι εννοω με τον καιρό, είτε θα κουραστείς και θα αλλάξεις γουστα. Ένηγουεη =/

Δε μπορω αλλο, θα κλαφσω

Τι εγινε εδω ρε παιδια? :-s

οκ… δν θα γραφω στα greeglish. εγω δν σε ξέρω, εσύ πού με ξέρεισ ?? ποιοσ εισαι ?

Α !! κ δεύτερον δν είμαι μικρή… δν θα σ πώ τν ηλικία μου, αλλα είμαι αρκετά μεγάλη ώστε να έχω παει σε συναυλίεσ διαφώρων μπάντων (ανάμεσά τουσ κ τν Green Day) κ μπορώ να σου πώ οτι μπάντεσ σαν τουσ Βοn Jovi κ τέτοια δν πιάνουν μια μπροστά στο συναίσθημα που σε κανει να νιώσεισ μια συναύλία των Green Day… θέλω να μου πέισ απο πού με κσέρεισ… εχω φάει το μυαλό μ κ δν μπορώ ν θυμιθώ απο που σε κσερω και αν σε κσερω… απαντησε μου σε παρακαλω…

να πατας το πληκτρο αναμεσα στο Η και στο Κ που και που

sorry αλλα εχω συνηθίσει απο τα greeglish…

δε θα μαθεις ποτε.

[SPOILER]ενδεχεται τελικα να μη σε ξερω, οποτε ακυρο το τελευταιο. Αλλα και παλι ολα τα αλλα ισχυουν…

τεσπα, ελπιζω να καταλαβες τι εννοω[/SPOILER]

ρε πουλακι μου, ασ’ τον Γονιδη τωρα και πές μου απο που με ξέρεις…

Επαναφέρω το thread απλώς για να θυμηθούμε πώς είχε φρικάρει ο Billie 6-7 χρόνια πριν. Το έβλεπα πριν λίγο. O πούστης εν τω μεταξύ έχει το ελιξήριο της νεότητας. Φαίνεται πάντα 10 χρόνια νεότερος. Σε αντίθεση με κάτι άλλους.