Green Day

Ναι, οντως! Αλλα φανηκε και απο αυτο το ποστ οτι πρεπει να υπαρχουν ΚΑΙ τετοιες μπαντες, ειναι μια πρωτη επαφη εστω και αν ειναι επιφανιακη.:wink:

Δεν ξέρω αν το αξίζουν ή όχι…
Δεν ξέρω αν το θέλουμε ή όχι…
Πάντως έχω την αίσθηση ότι εκτός απροόπτου σε καμιά δεκαπενταριά χρόνια οι GD θα θεωρούνται από μεγάλη μερίδα ατόμων ως ένα από τα μεγαλύτερα συγκροτήματα της εποχής μας…

Ακούω σχόλια:-s

Μπορει… Οπως θεωρουνται σημερα οι Smiths και οι U2… Θα ειναι λιγο υπερτιμημενοι κατα τη γνωμη μου αν οντως συμβει αυτο αλλα στην τελικη WHO CARES?? Μαγκια τους!

Ακριβώς!!!

¶σχετο αλλά είσαι από τα άτομα που συμφωνώ περισσότερο στο forum και νομίζω ότι ήσουν ο πρώτος που διαφώνησα, τότε στο topic με τις καταλήψεις και τα κατεβατά…Εσύ δεν ήσουν?

Ναι μαλιστα στην ειχα πει κιολας αν θυμαμαι καλα… :stuck_out_tongue:

Ασχολίαστο. Scripta manem:p :lol: :lol:

End of spam here…:slight_smile:
(μην πάρω και άλλους ψήφους στο poll και φτάσω τον freedom!!)

Γι αυτους τους blink 182 μετα το enema of the state που ειχε 2-3 καλα χαζοτραγουδακια μεσα, ξερεις κανεις τπτ? Βγαλανε κατι αλλο?

Όλα χρειάζονται. Στην τελική όλοι από κάπου πρέπει να ξεκινήσουμε. Το θέμα είναι πως συνεχίζουμε…

Ξέρω ότι χρειάζεσαι ένα κρύο ντουζ και ξεκούραση μπας και συνέρθεις! :stuck_out_tongue:
Α! Και αποχή από το νετ!

to exw katalavei file nihilist!!!
ti na kanoume…apo kapou ksekiname oloi…
paei arketos kairos siga siga…(argisa kiolas na asxolithw me ti mousiki…

Egw 19 xronwn eimai k akouw green day san trelos padws apo linkin park arxisa k pustevw pws twra pou akouw gd orimasa…:stuck_out_tongue:


(im the son of rage and love the jesus of suburbia)

Προσεχε μην πεσεις απ’το δεντρο μονο. :Ρ

poso goustarw otan kapoia atoma kanoun sovara post edwmesa…#-o #-o #-o #-o

hahahahahahahaha…!! paidia dn kserw ti lete, pantws hdh ta teleutaia xronia oi Green Day thewrountai mia apo ts megalyteres mpantes tou aiwna… k oso k na ts prosvaloun merikoi, sas plhroforw oti autoi dn stenaxwriountai… k isa-isa ginontai kalytreroi… opote, kante o,ti thelete, autoi tha synexisoun na :rockon: in this f*cking plannet k dn mporeite n kanete tpt gia auto…! opote, :ok: xwnepste to gt apo edw k pera tha vlepete syxna k apo pollous n thewrountai koryfaia mpanta… long live Green Day !!!:yahoo:

ok vre de s vrisame kiola!

Pragmati padws, einai i megaliteri mpanta tou planiti!

aiwna*

Κατσε καλα πανκη, το παρον τοπικ προστατευεται.

πάντως έχω στο μυαλό μου τους green day των early/mid 90’s σαν πολύ κοντά στους nofx.όχι?:-s

χεχεχ

mr_: Δεν έχω πρόβλημα με τη πάρτυ τους τόσο, όσο κυρίως με γραφικές εκφράσεις του τύπου: η τάδε μπάντα είναι η καλύτερη μπάντα στον πλανήτη είτε είναι οι: τουλ, είτε οι maiden, είτε οι green day. Και πόσο μάλλον με την τύπισσα που έγινε μέλος του φόρουμ για να υποστηρίξει αυτό το πράμα θιγμένη.

Κατα τ’ άλλα, αν και δε μου αρέσουν τόσο, μαγκιά τους (όπως είπαν και πολλοί πιο πίσω) που έφτασαν εκεί που είναι, και σίγουρα προτιμώ τα 90’s τους (εχμ βέβαια δεν είναι η καλύτερη μπάντα του πλανήτη, ούτε του αιώνα. Χα). Και βασικά χίλιες φορές να είναι τόσο δημοφιλεις στα αμερικανάκια οι Green Day παρά οποιαδήποτε άλλη μαλακία (το λέω επειδή στην αρχή του θρεντ ειπώθηκαν κάτι μαλακιάρες επικών διαστάσεων)

horror: Τη χρονιά που βγήκε το Dookie νομίζω βγήκε και το Punk In Drublic των Nofx (ένα από τα αγαπημένα μου 90’s album). Νομίζω πως δε μοιάζουν λοιπόν! :lol: Αν έχετε ενστάσεις το συζητάμε, αλλά δεεεν

Επίσης ο Tim armstrong των Rancid δεν είναι αδελφός του τραγουδιστή των Green ? Προτιμάμε Τιμ ε.

δεν ξέρω.νομίζω πως στο dookie υπάρχουν κάποιες αρκετά punk στιγμές.και γενικά θεωρώ πως οι green day των 90’s είναι the real thing.
πάντως ναι, προτιμάμε Τιμ.8)

paidia dn kserw AN to katalavate, alla edw kai kati xronia oi Green Day thewrountai mia ap’ts megalyteres mpantes (o,ti ki an lete). dhladh, thelete n m peite oti an erthoun stn ellada dn tha pate stn synaulia ts ?? mn koroiseuete ts eautous sas. me to na tous meiwnete dn kerdizete tpt… kante kati pio xrhsimo gia tn anthrwpothta ektos ap’to n katheste k n paraponieste olh tn wra gia to gegonos oti oi Green Day dn einai kalh mpanta… dld eleos pia !!

Τα greeklish απαγορευονται δεν ξέρω ΑΝ το έχεις καταλάβει.

Κατά τα άλλα φίλτατε (ξέρεις εσύ) όπως καταλαβαίνεις ΑΥΤΟΙ ΕΙΣΤΕ:p