Greenday-live

Αχ Λουκιανε μου με τις μπηχτες σου…!

φανατική των green day (πρώην των rasmus). έλα τώρα ρε άνθρωπε τι τα βρίζεις τα έρμα τα παιδάκια! μια χαρά είναι! ξέρει κανένας μήπως θα έρθουν να μας επισκεπτούν το καλοκαιράκι :?:

apotiximeno sigrotimo kai apotiximenoi opadoi… :twisted: :twisted:

Sorry, αλλά δεν νομίζω πως βρίζω κανένα ! 8O Για συναυλία Ελλάδα, δεν το βλέπω. Αν δεις το DVD και συνειδητοποιήσεις το μέγεθος των συναυλιών των Green Day στην τελευταία τους περιοδεία, σιγά μην καταδεχτούν να έρθουν να παίξουν στο gagarin. Σαν αλλαγή θα είχε ένα ενδιαφέρον, αλλά απλούστατα δεν το θεωρώ και τόσο πιθανό…

Εγώ, μπηχτές ;; 8O Με παρεξηγήσατε !!! :twisted:

Sorry, αλλά δεν νομίζω πως βρίζω κανένα ! 8O Για συναυλία Ελλάδα, δεν το βλέπω. Αν δεις το DVD και συνειδητοποιήσεις το μέγεθος των συναυλιών των Green Day στην τελευταία τους περιοδεία, σιγά μην καταδεχτούν να έρθουν να παίξουν στο gagarin. Σαν αλλαγή θα είχε ένα ενδιαφέρον, αλλά απλούστατα δεν το θεωρώ και τόσο πιθανό…

Εγώ, μπηχτές ;; 8O Με παρεξηγήσατε !!! :twisted:[/quote]

Ευτυχώς δηλαδή που είναι τόσο μεγάλοι

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Sorry, αλλά δεν νομίζω πως βρίζω κανένα ! 8O Για συναυλία Ελλάδα, δεν το βλέπω. Αν δεις το DVD και συνειδητοποιήσεις το μέγεθος των συναυλιών των Green Day στην τελευταία τους περιοδεία, σιγά μην καταδεχτούν να έρθουν να παίξουν στο gagarin. Σαν αλλαγή θα είχε ένα ενδιαφέρον, αλλά απλούστατα δεν το θεωρώ και τόσο πιθανό…

Εγώ, μπηχτές ;; 8O Με παρεξηγήσατε !!! :twisted:[/quote]

Ευτυχώς δηλαδή που είναι τόσο μεγάλοι

:stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :P[/quote]Den les tipota! :lol: :lol: :lol:
Kai esy kopela mou visitor apo tin skylla stin xaryvdh pas…

έλα ήρθα!τι να κάνουμε μας αρέσουν οι green day! :lol: όχου…

έχουμε δημοκρατία και ακούμε ότι γουστάρουμε :twisted: 8)

έχουμε δημοκρατία και ακούμε ότι γουστάρουμε :twisted: 8)[/quote]Akoma kai h apotyxia einai epilogh kai dikaiwma!!!

fantazeste na exoun mia epilogi kai dyo sygrotimata gia na dialeksoun? toto kai green day…dyo sygrotimata…ena apo ta dyo mporoun na feroun…mia epilogi…kai stis dodeka iouliou na paiksoun telika oi green day?
tha vareso veloni… :lol:

Λουκιανέ ωραίο άρθρο…για πρώτη φορά μετά από τόσο καιρό συμφωνώ μαζί σου!!
συνέχισε έτσι!!! :lol: :lol: :lol:

Den mou les esy,pou skata ta vlepeis ayta ta thriler epistimonikhs fantasias??? :twisted: :lol:

δεν αντεξες επρεπε να τους αναφερεις παλι! :x
απλα να τονισω οτι ό,τι κανει ο bono(ο οποιος ο,τι και να λετε ειναι Υπεροχος… :oops: )
δεν πρεπει να εχει αντικτυπο και να το γενικευουμε για ολο το συγκροτημα-υπαρχουν και ανθρωποι σ’αυτη την μπαντα που δεν ασχολουνται με φιλανθρωπιες… μονο ο Bono εχει τοσο μεγαααλη…καρδια :lol: :wink:

ξεχασα να κανω login αλλα πιθανοτατα με καταλαβατε… αντε για να μη λετε οτι γραφω ανωνυμως

Καλά μην το χέσουμε, είπαμε να κράζουμε τους U2 (επειδή αρέσουν ακόμα και στην Όλγα), αλλά να μην κάνουμε και ανίερες συγκρίσεις… Χριστίνα το δίλλημα Green Day - Toto δεν ισχύει… Είναι σα να σου λένε να πάρεις στην ομάδα σου ή τον Ανταολάκη ή τον Χατζηπαναγή. Ε θα προτιμήσω τον Βάσια κι ας μην παίξει ποτέ. Εκεί θα βάζω στα επίσημα για να τον βλέπω. Εν ανάγκη και ταριχευμένο… Όχι ότι οι Green Day είναι για πέταμα. Αν ήταν εντελώς για τα σκουπίδια δεν θα τους παρομοίαζα με τον Ανατολάκη. Θα τους παρομοίαζα με το αγόρι του Λουκιανού τον Μπρούνο :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Να κραζεις τους U2??Μη το παρακανεις τωρα!!!

poios einai o anatolakis kai o xatzipanagis gamoto?..
ego agapite metalaw aplos fantasiono trela…etsi pernao oli mou tin imera…hahahaha
fantasiono ta pio apithana pragmata, se kales kai asximes katastaseis… :smiley: treliiiiiiiiiiii

Eeeee,fronima! :twisted: