Grim Reaper στην Αθήνα 23/1/2009

Απλα δειτε εδω…

http://www.metalzone.gr/lives.php?action=details&id=309&lang=en

Πολυ καλη φαση αλλα θα ειναι καλυτερα αν κατεβουν και απο εδω…

Ουπς δικο μου λαθος…

Ειδα το μαγαζι On Stage και νομιζα εκ παραδρομης οτι ηταν στη Λαρισα…Τελικα ειναι εδω Αθηνα…Γαματα δηλαδη…

Αλλαξτε και τον τιτλο οι μοδερατορες please…

Τίμια φάση…

Τι να το κανεις, αφου ο Grimmett δε την παλευει καθολου…

Για την ιστορια ρε φιλε…Εγω δεν τους εχω δει…

Τσιμπηθηκε και το εισητηριακι σημερα…Νο 71…

Ετσι, λιγοι και καλοι…

358 number my ticket.

Πολυ ωραια πραγματα, κριμα που δεν παιζουν και θεσσαλονικη…

Τελικα ποιοι θα παμε απο δω?

Η αφεντια μου μαζι με τον Μειδεν1979 θα ειμαστε εκει…

Τον μαιντεν θελω να τον δω.Μπλουζα μανογουαρ θα φοραω.Να μου κανει σημα.Επιβαλλεται.Thriumph of steel.

Α εμενα δεν θελεις να με δεις ε…?? :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Θα το μεταφερω don’t worry…

Οχι ρε καμια σχεση.Απλα ο αλλος γουσταρει κατι μπαντες πχ.jack starr,virgin steele ,ross the boss και κολαμε πολυ μουσικα και δεν το ξερω το παλικαρι.Ενοειτε οτι οσοι ειμαστε απο δω τα λεμε εκει κανονικα και με τον νομο.

Jack Starr γαμω…Για τα αλλα που ειπες δεν τρελενομαι…Αν και ο Ρος ανηκει στους Μανογουορ και οχι στην προσωπικη του δισκογραφια για μενα…

Ναι ρε πλακιζω μην ανησυχεις…Θα σε εντοπισουμε παραυτα…

Μετα το λαιβ θα πανε tithora.Οσοι εχουνε κεφια και δυναμεις μετα συνεχιζουν εκει.Θα τσιμπησουν και αυτογραφα σταντε.

Ωραια ηταν ρε μαγκες.Μονο που εχασα 5 ευρω οποιος τα βρει να τα επιστρεψει.Ρε ρασπουτιν δεν σε βρηκα πουθενα.Μειντεν φορεσα μπλουζα τελικα.Λοιπον οι steamroler φοβεροι.Φτασμενοι.Πολυ μαρεσαν.Και οι grim reaper πολυ καλοι.Μεγαλωσανε ρε περασαν τα χρονια.Στο τελος παντος μαρεσε που ανεβηκανε ολοι πανω χαχαχα.Επισης ηταν και γεματο το μαγαζι.Μπραβο σε ολους που στηριζουμε τετοιες προσπαθειες.Με κερασε και σφηνακι ι σερβιτορα χαχαχα.:stuck_out_tongue:

Ερχομαι αργοτερα με ποστ εφ’ολης της υλης…

Το παρακατω ποστ ειναι βγαλμενο απο ψυχη και οτι γραφει το νιωθω…Οι mods αν θελουν μπορουν να το σβησουν αλλα αν με νιωθουν θα το αφησουν…

Αει στο διαολο πια με τα κωλοζωα που εμφανιζονται σε καθε συναυλια…Βαρεθηκα…

Καθε ειδους μαλακισμενα που κωλοχτυπιουνται ακομα και με μπαλαντες και δεν αφηνουν τους υπολοιπους να δουν το live…Ο κομπος εφτασε στο χτενι…

Οσα και ενα εχεις δωσει τα εδωσες για να δεις μια συναυλια…Απο τη στιγμη που καποιος σε εμποδιζει να τη δεις να παει να γαμηθει…Απο δω και στο εξης θα ξεκιναω τα μπουκετα σε οποιον με ενοχλει…

Την Παρασκευη καθε ειδους μαλακισμενο πετιοταν συνεχως πανω μου ενω ηθελα να δω χωρις να ειμαι αναγκασμενος να υποστω του καθενος τις καβλες…Ρε ΖΩΑΔΙΑ γαμω το κερατο σας ηρεμιστε γαμω…Και εγω χτυπιεμαι στις συναυλιες αλλα οχι αυτο το πραγμα…

Το αποκορυφωμα ειναι στο See You In Hell…Ανεβηκαν τα γαμωβλαμμενα πανω στη σκηνη και οχι μονο εμποδιζαν το συγκροτημα να πει το κομματι αλλα και εμας να παρακολουθησουμε live το κομματι που εκανε γνωστους τους Grim Reaper…Θα μου πειτε το ακουγα…Ναι ετσι το ακουω και στο cd…

Mου ερχοταν να τα αρπαξω ενα ενα και να τα κοπαναω…Αυτα παθαινεις αμα δεν βαζεις καγκελο μπροστα…Και πειτε μου εσεις…Εχετε δει γιδια ποτε χωρις μαντρι…Τα μαντρωνουν το κερατο μου…Γιατι περι γιδιων προκειται…

Αει στο διαολο λοιπον με τα κωλοελληνικα live…ΕΞΩ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ…Εξωτερικο γαμω…Και εκει γινονται αλλα οχι ετσι…Βαρεθηκα πια…Απο δω και στο εξης με εξαιρεση το live των AC DC μονο εξω θα εχω προσδοκιες για καλες συναυλιες…

Να παει να γαμηθει λοιπον καθε ειδους μαλακισμενο που πρηζει τα αρχιδια στον καθενα που πηγε να δει τη συναυλια…Ειναι προφανες οτι πανε για ξυλο και οχι για το live…

Αμα θελετε να βγαλετε τις καβλες σας βρειτε καμια γκομενα να γαμησετε…Μη μας σπατε τα αρχιδια…

Αντε γαμω την πανακολα μου μεσα…

Το παραπανω ποστ οπως ειπα αποτελει καταθεση ψυχης…Καταλαβετε με…

Και τωρα στα καθαρα περι συναυλιας…

Τα προηγουμενα συγκροτηαματα δεν ηταν του γουστου μου με εξαιρεση τους Crimson Fire και ετσι τα ειδα με απαθεια…

Αρκετα καλοι οι Grim Reaper…Απο οτι εμαθα και μετα πολυ καλυτεροι απο το φιασκο του 2006…Ο Grimmett την παλευε αρκετα και απεδωσε ωραια τα παλια αλλα και τα νεα του κομματια…

Αποκορυφωμα για μενα η αρχη με το Rock You To Hell ενα κομματι που μου αρεσει πολυ αλλα και το Fear No Evil…Για το See You In Hell τα ειπα παραπανω…Δεν μπορεσα να το ευχαριστηθω και μου εμεινε μια ξενερωτη γευση στο τελος…

Κερδισμενα της βραδιας μια πολυ καλη εμφανιση απο το γκρουπ, ενα μπλουζακι τιγκα στο ονομα ΞΗΓΑΣ (τρελη διαφημηση λεμε) και φυσικα μια φωτογραφια με τον μεγαλο Steve Grimmett…

Πιστευω πως εκλεισα απο τους Grim Reaper καθως δεν θελω να δω κατι αλλο…Μονο βεβαια το See you in Hell σε ανθρωπινες συνθηκες, γι’αυτο αν καποτε τους πετυχω σε κανα φεστιβαλ (ΕΞΩ ΠΑΝΤΑ) θα κατσω να δω με πολυ ορεξη το συγκεκριμενο κομματι…

Αυτα απο μενα…