Grim reaper live@harley bar 25/3/2011

26 ΜΑΡΤΙΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟ ΟΙ ‘‘GRIM REAPER’’ LIVE ΣΤΟ HARLEY BAR!!!

25 ΜΑΡΤΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΠΡΟ-ΠΑΡΤΥ ΜΕ ΠΡΟΣΚΕΚΛΗΜΕΝΟΥΣ ΤΗΝ ΜΠΑΝΤΑ ΓΙΑ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΚΑΙ ΑΥΤΟΓΡΑΦΑ!!!

Το New Wave of British Heavy Metal επιστρέφει σε ένα χώρο που γνωρίζει καλά τα μέλη του.Ελάτε να ζήσετε και εσείς στιγμές του ένδοξου παρελθόντος της metal.Σας περιμένουμε!

Περισσότερες λεπτομέρειες σύντομα!

Για Αθηνα δεν λενε τιποτα?γιατι εμενα κατι εχει παρει το αυτι μου

Επικός Μάρτιος φέτος. Πονάνε τα μυαλά μου. Αθήνα παιξανε περυσι αν θυμάμαι καλα και στην τελική ΑΔΙΑΦΟΡΩ

Αυτα ειναι!:smiley: Και harley μια χαρα, λιγοι και καλοι!

Ε ρε γαμώτεν!!! Αυτή ήταν η φήμη τελικά? Χάνουμε ελπίδες για Sabaton (λογικό από την άλλη γιατί το κασέ τους πρέπει να έχει ανέβει κατακόρυφα)?

ποιος το διοργανώνει ??? :-k

ο ξηγας φιλε!
εχω δει το λινκ στο ΦΕΙΣΜΠΟΥΚ κ λεει οτι θα τους φερει κ αθηνα κ ισως κ γιαννενα!
σορρυ αν σας ξενερωσα!

μακαρι να ερθουν κ Αθηνα!!

O Ξήγας λέει ότι εννοείται ότι θα παίξουν Αθήνα.

ΑΓΝΟ ΚΑΙ ΤΙΜΙΟ ΧΕΒΙ ΜΕΤΣΑ!!!

Καλή φάση. Λίγο μετά από Manowar και P.Lost.

άσχετο: Brocas Helm @Trikala city? (και Αθήνα). Θεσσαλονίκη δε βλέπω…

κακο αυτο που τους διοργανωνει ο Ξηγας…

Δεν έχω και μεγάλη άποψη από διοργανώεσεις αλλά Sodom και Domine που είχε φέρει ο ξυγας στο On stage ήταν ολίγον σήψη…:?

Ειχε φερει και παλι τους Grim Reaper πριν απο 2 χρονια στο On Stage παλι…Εκει να δεις σηψη…

Ειχα ξενερωσει τοσο στο τελος με ολα τα ζωαδια να ανεβαινουν στη σκηνη…Δεν το ευχαριστηθηκα τοτε…Τωρ α και να τους ξαναφερει θα το σκεφτω πολυ να παω…

θα τους ξαναφερει…και δεν τους ειχα δει,αλλα γιατι ο Ξηγας ρε γαμωτο…

Από το fb του Ξήγα.

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΓΟΥΣΤΑΡΟΥΜΕ:

GRIM PREAPER ΠΕΡΙΟΔΙΑ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑΡΑ!!!

ΠΕΜΠΤΗ 24 ΜΑΡΤΗ - ΚΟΜΟΤΗΝΗ - VALHALLA
ΣΑΒΒΑΤΟ 26 MAΡΤΗ - ΘΕΣ/ΝΙΚΗ - HARLEY BAR
KYΡΙΑΚΗ 27 ΜΑΡΤΗ - ΓΙΑΝΝΕΝΑ - ΠΟΛΥΧΩΡΟΣ ΑΓΟΡΑ

ΣΕ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ HMEΡΟΜΗΝΙΕΣ !!!

SEE YOU IN OUR HELL!!!

οταν λεει υπολοιπες ημερομηνιες?? θα υπαρχει/ουν και αλλη/αλλες περα απο Αθηνα?

Tι να σε πω αδερφέ. Δε ξέρω. Το έκανα copy paste όπως ακριβώς το έγραψε. Φαντάζομαι 1-2 μέρες ακόμα μπορούν να μπουν.

Eπίσης όσο αφορά τη διοργάνωση, είχε το απαράδεκτο καπέλο των 5euro αν έπαιρνες απο το ταμείο του On stage το ticket.Με λίγα λόγια πλήρωσα 30 euro για να δω Sodom σε ένα χώρο που είναι πιο μικρό απο το μπάνιο μου :stuck_out_tongue:

ελπιζω να παιξουν και αθηνα…
το onstage ευτυχως εχει κλεισει,οποτε καπου αλλου θα παιξουν

ειδες κανεις πουθενα καμια τιμη εισητηριου?
παντως ειναι καλυτερα η τιμη της προπωλησης να ειναι λιγο χαμηλοτερη για να εχει και νοημα!!

Αν ερθουν Αθηνα, ειμαι ηδη εκει… Δεν τους εχω δει και θα παω οπωσδηποτε…