Ποιο group θέλετε να δούμε live;

Τοσα Live γινονται πια στην ελλαδα και τα περισσοτερα Group τα εχουμε ξαναδει. (Anathema-Queensrych-Judas Priest-Blind Guardian…)

Πιο θα θελατε να φερουν οσο μικρο η μεγαλο και αν ειναι?

Εγω θα ελεγα Black Sabbath πρωτα απ ολα και
AC/DC, Pentagram, Saint Vitus, Tool, Six Feet Under… :twisted:

Black Sabbath me Ozzy! O ka8enas mporei na oneireyetai! :smiley:

Pio realistika, Gathering!

Ενοειτε με Ozzy

Oσο για τους The Gathering εχουν ερθει και νομιζω πριν λιγο καιρο κιολας

e… ksana tote, giati egw den phga! :smiley:

System of a down…
Tool
Slipknot
Megadeth :frowning:

kai alla pou de mou rxontai alla 8a mou r8oun, kai otan mou r8oun 8a katsw na ta grapsw gia na mazeuw posts, giati me liga postrs den kanoume douleia, kanoume?

Χμμ, είναι πολλά και διαφέρουν μεταξύ τους. Υπάρχει μεγάλη ποικιλία δηλαδή, αλλά μιας και δε μου 'ρχονται όλα με μιας θα γράψω ορισμένα από αυτά:

AC/DC
Guns N’ Roses (και η νέα σύνθεση δε με χαλάει ΚΑΘΟΛΟΥ)
Aerosmith
Red Hot Chili Peppers
U2 (ok…)
Bon Jovi
Camel (δύσκολο γιατί βρίσκονται ήδη σε farewell tour)
Radiohead
Sonata Arctica (ok…)
Angra
Manic Street Preachers
Metallica (αφού έμαθα ότι δεν παίζουν πολλά από το St. Anger είναι ok)
Scorpions (οι οποίοι μας έρχονται τον Ιούνιο)

1)SLIPKNOT(ολα τα λεφτα) 2)S.O.A.D(Να τα σπασουμε ολα)
3)ΤΟΟL(Αυτο κι αν θα ειχε ενδιαφερον)
4)PANTERA( :twisted: )
5)MACHINE HEAD(Μονο στην σκεψη :roll: ) 6)ΚοRn(τι να λεμε τωρα)
7)Death(στον αλλο κοσμο ισως)
8)Nirvana(στο ιδιο live με τους Death)
9)marylin manson(γαμικαει)

Φαίνεται ότι οι προσευχές σου έπιασαν τόπο! Στις 8 Μαϊου έρχονται στη Θεσσαλονίκη οπότε λογικά θα έρθουν και Αθήνα 1-2 μέρες νωρίτερα ή αργότερα!

Kalh fash… ligo prin paw ssta strata… :slight_smile:

Lake of Tears!

xm…
ACDC ! ! ! ! !
Black Sabbath…
τον Blackmore εστω και με τους Blackmore’s Night… αλλα και μια επανένωση με τον Ronnie δε θα με χαλαγε καθολου … :roll: (και μετα ξύπνησα)
Αυτα μου ερχονται τωρα παω να πιο καφε να ανοιξει το ματι 8O και θα μου ρθουν κι αλλα…

Tool
Metallica
Incubus
The Mars Volta
A Perfect Circle
Radiohead

Λοιπον εχουμε και λεμε
Θα ηθελα να δω καποια στιγμη live DEEP PURPLE με DAVID COVERDALE και GLENN HUGHES κι αν δεν κατσει κατι τετοιο RAINBOW με DIO.
Αν παλι δεν κατσουν αυτα, θα ηθελα να δς LED ZEPPELIN, εστω με τον JASON BONHAM στα DRUMS η BLACK SABBATH με OZZY!!! (και μετα ξυπνησα).
Θα ηθελα να δω το “τριο” DREAM THEATER, QUEENSRYCHE, FATES WARNING, σ’ ενα δικ μας festival και να ζησς τη μαγικη στιγμη οπου ο Tate θα τραγουδα και θα εχει “απο πισω του” toyw THEATER!!! (Παλι ονειρευομαι).
Επειδη σας τα ζαλισα τα συγκροτηματα που θα ηθελα να δω ειναι:
AEROSMITH
AC DC
TALISMAN
CINDERELLA
BON JOVI
DEF LEPPARD
EUROPE
OPETH
TOOL
ARCH ENEMY
WARLORD
RED HOT CHILI PEPPERS…

TOUS THEOUS PILEDRIVER!!!

Εγώ δεν ζητάω πολλά, το Ozzfest 2004 να έρθει μόνο σε μια από τις μέρες του Rockwave( ή και εκτός Rockwave)!

Δηλαδή: Ozzy, Judas Priest & Slayer την ίδια μέρα!!!

1)Sabbath με ΟzzY
2)Saint Vitus
3)The Hidden Hand
4)Ac-Dc
5)Trouble
6)Hermano
7)Danzig
8)Kickback
9)High On Fire
10)David Gilmour

Όνειρα θερινής νυκτός αλλά τι να κάνουμε?Δεν μπορούμε να σταματήοσυμε να ονειρευόμαστε. 8) 8) 8) 8) 8)

Paidia, na sas enimeroso oti oi Aerosmith mazi me tous Kiss mallon ksekinane Europaiki periodeia ton Septemvrio kai sta plana tous einai kai i Elladitsa…

That’s good 8)

Γουσταρω απιστευτα, ιδιαιτερα AEROSMITH!!!

Καλά άμα έρθουν Aerosmith θα γίνει πανικός. Και οι Kiss βέβαια δεν κάνουν άσχημο show (απ’ ότι έχω δει σε video-dvd). Αρκεί να τους στείλουν και σε “καλή” περίοδο.