Ποιο group θέλετε να δούμε live;

Nevermore ρε γαμωτο…

Rammstein.Σιγα να μην ερθουν βεβαια αλλα οσο ζω ελπιζω…

Οταν σχεδιασω εξορμηση στη Γερμανια παμε μαζι αγορι μου μην μασας για να καταλαβεις τι εστι hell on earth. Μου αρεσει το avatar σου.

Disturbed,Devildriver,Def Leppard,Deftones,Skid row,Rammstein,Linkin Park,My dying bride,Orphaned Land,Lamb of god,Symphony X,Godsmack,Machine Head,Carcass,Rush,Firehouse,Alter bridge,Ac/dc…Σαν να πρέπει να αρχίζω να διοργανώνω κάνα festival μου φαίνεται…

:-k :lol:

Φυγαμε subit-οι(sic)!:smiley: .Ξερουμε μηπως ποτε θα βγουν περιοδεια?

Μην ανησυχεις εχω εναν συνεργατη στο Αμβουργο που θα μας τα κανονισει ολα.
Love your avatar αλλα στο ειπα ηδη ε; Bεβαια δεν περναει σε ομορφια το δικο μου :lol:

Ε ναι εννοειται,τi να μας πει και η Shakira μπροστα στο καλλος του Τill την ωρα που λεει το Mein Teil?:lol:
Mιλαμε για Απολλωνια ομορφια!

Μαλλον θα ηθελε την Shakira στο καζανι αλλα γουσταρει να ταλαιπωρει το πτηνο:lol:

!!!CHILDREN OF BODOM!!!

Live απωθημένα:

Radiohead
Bad Religion
Oasis
Bon Jovi
Dead Can Dance
Depeche Mode
Porcupine Tree
Queen
Tom Waits
Smashing Pumpkins
System Of A Down

Michael Jackson 8O:(

[SIZE=“3”]PINK FLOYD [/SIZE]:(:frowning:

Rush…:frowning:

Neurosis & Bolt Thrower ειναι τα 2 που θελω να δω περισσοτερο !

μαντέψτε… :roll:

Εσύ και ο μισός πλανήτης! (δεν το λέω ειρωνικά)

Τουλάχιστον είδαμε Waters και καλυφθήκαμε κάπως…

Θα συμφωνήσω σε αυτά που έχω τονίσει… Και τι δε θα’δινα για να δω τους RADIOHEAD live!!!
Porcupine Tree είχα δει από τα βραχάκια όμως του Λυκαβητού…αλλά αν ξανάρχονταν σίγουρα θα πήγαινα…
Jackson :cry: Tό’χω πάρει απόφαση ότι ποτέ δεν πρόκειται να τον δω live…

και να προσθέσω και Madrugada…και γι’αυτούς το πήρα απόφαση:(

Τους Berzerker. :stuck_out_tongue:

ε μη μου πεις πως δεν έχεις απωθημένο να δεις λάιβ τη κοπελιά που πόζαρε. 8)

Είδατε… Καταραμένος στρατός. :frowning:

Eye-hate-κατι;; :stuck_out_tongue:

Τους έχω δει τους μπερζέρκερ (γαμούν!) στην Τσεχία, αλλά χωρίς “μπαλέτα”…:expressionless:


[FONT=“Arial Black”][SIZE=“7”]ΦΕΡΤΕ EYEHATEGOD ΜΩΡΕ!!![/SIZE][/FONT]

[SIZE=“7”]ΦΕΡΤΕ PARADISE LOST ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ [SIZE=“5”]ΚΑΙ SUPPORT ANATHEMA KAI MY DYING BRIDE [/SIZE][/SIZE]

α και hypocrisy

  • απειρο για Ηypocrisy και MDB,οι αλλοι 2 καθε 3 και λιγο εδω ειναι ρε…

για μενα παντως δεν εχει σημασια… μου εχει μεινει απωθημενο απο την συναυλια των lost στο gagarin, και χανια απο οτι εμαθα δεν εχασα και τιποτα, οποτε… να μας ξαναρθουν και να παιξουν και το sweetnes