Υπάρχουν αξιόλογα group πια;

fixed :stuck_out_tongue:

μιλανε και οι Mounowar! :lol:

έλα, αφού τον ξέρεις τον urban legend 8)

άσε που λογικό είναι το mounowar, τόσο άντρες που είμαστε όλες από πίσω τρέχουν :lightsabre:

Τοτε ας ακουσουν και οι Manowar Manowar :lol: :lol: :lol:

Eχω ακουσει Manowar…Εχω και κατι βυνιλια σπιτι…Αλλα γενικως για τις παλιες μπαντες εχω μια αντιληψη…Oτι στα ιδια ηδη υπαρχουν διαμαντια και φουσκες…Kαι με εκνευριζει το γεγονος οτι οι “κλασσικοι μεταλλαδες” ακουνε τα παντα απο κεινη την εποχη…Και εγω ακουω απο Τhrash-NWOBHM πολλα πραγματα…Ημουν στους Guardian στη Θεσσαλονικη, θα παω στο 2310, αλλα οχι και Manowar…:wink:

δεν το ειχα σκεφτει ετσι! μηπως να αρχισω να ακουω και εγω λοιπον τα ομορφα ατριχα παλικαρια? :lol::lol::lol::stuck_out_tongue:

ε αφού ήσουν και guardian ντάξει, πήρες μετάλλιο τιμής :lol:

εγώ για το καλό σου το λέω…άκου λίγο να πάρεις τα πάνω σου :wink:
στην αρχή θα δυσκολευτείς επειδή δεν έχεις μάθει αλλά θα δεις οτί θα σου κάνει καλό μετά. θα γίνεις καλύτερος άνθρωπος.
με αυτά τα cock-roach και τα σουπερ-βαλεντάιν που ακούς δε πηγαίνεις πουθενά…
εγώ για το καλό σου το λέω:!:

εεεμ,τι νομίζεις??? εδώ κυκλοφορώ με την battle hymns και μου την πέφτουν τα γκομενάκια σαν να φόραγα axe excite!

ρε συ φιλτατε Edsel εχεις καταλαβει οτι εχεις γεμισει το τοπικ με κανα δυο σελιδες ανουσια ποστς ?? δεν καταλαβαινω το ολο Point σου, ας παρουμε το πρωτο σου ποστ, λες
"Ίσως αμα σκεφτοσασταν “Ας δουμε πόσο καλο ειν αυτο το συγκροτημα” και οχι "Ποσο χειροτερο ειναι απο TOYΣ ΘΕΟΥΥΥΥΥΣ[B] MAIDEN, PRIEST, SLAYER, PANTERA[/B], τοτε πραγματικα θα ανακαλυπτατε ετσι απλα και ωραια οτι τα 80’s συγκροτηματα [B]Τhrash [/B]και [B]NWOBHM [/B]ειν πολυ μικρα μπροστα σε κατι υπερμπανταρες που υπαρχουν σημερα…(Ναιιιι ειμαι ιεροσυλος )“
αναφερεις ΜΕΤΑΛ συγκροτηματα και ειδη, ενω οι “υπερμπανταρες που υπαρχουν σημερα” που διαβασαμε στην λιστα σου, το πιο ΜΕΤΑΛ που εχουν κανει θα ειναι αντε να εχουν φορεσει κανα μπλουζακι Motorhead για τον υπνο. συν το οτι τσακωνεσαι εδω και 2 σελιδες με ατομα που ακουνε μεταλ, και περιμενεις να βγαλεις ακρη ? πες καλυτερα “τα συγκροτηματα του σημερα ΓΑΜΑΝΕ αλλα ΔΕΝ ακουω Μεταλ” να καλυφτεις πληρως. αλλο
"Eχω ακουσει Manowar…Εχω και κατι βυνιλια σπιτι…” και αλλο ακουω και ξερω γιατι ακουω αυτη τη μουσικη… και ο πατερας μου εχει κατι βινυλια Hawkwind πχ, αυτο τι σημαινει οτι ακουω κ εγω ?.. (νταξ, ακουω Hawkwind, αλλα καταλαβαινεις τι εννοω :p)

κρινοντας απο τα λεγομενα σου και την λιστα σου, οχι δεν εισαι ιεροσυλος, εισαι ignorant (μου διαφευγει η λεξη στα ελληνικα)…

ε αν ειναι ετσι θα πουλησω το axe να παω να παρω την battle hymns να βρω κανα γκομενακι! :lol::lol::lol:

α όλα κι όλα! εγώ δεν τσακώνομαι! καταλαβαίνω οτί ο φίλος έχει μία ιδιαιτερότητα και προσπαθώ να τον βάλω στον ίσιο δρόμο.πραγματικά δείχνω κατανόηση και θέλω να βοηθήσω τον συνάνθρωπό μου:!:

Ας κατουρησουν και λιγο τα “ΜΕΤΑΛ” συγκροτηματα!!!

χαχαχα δηλαδη τωρα “πληγωθηκες” που τα ΜΗ ΜΕΤΑΛ συγκροτηματα που ακους…ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΜΕΤΑΛ ??:lol::lol: ειλικρινα δεν σε καταλαβαινω. αφου ΔΕΝ ειναι μεταλ ουτε οι Bullet for your valentine Ουτε οι roach, τι να κανουμε τωρα? ετσι ειναι…

[SPOILER]ειναι τραγικο αυτο που γινεται σε αυτο το φορουμ. ερχεται ενας, λεει κατι σοβαρα (τη γνωμη του, οποια και αν ειναι), μετα οι αλλοι ουτε που του απαντανε σοβαρα-τον ειρωνευονται, μετα καποιος βρισκεται να απαντησει σοβαρα και μετα ερχεται και ο “ενας”,ο πρωτος και αρχιζει ΚΑΙ αυτος τις ειρωνειες… [-X[/SPOILER]

Οι Papa Roach, περα απο κατι στοιχεια Nu στην αρχη, δεν υπηρξαν ποτε metal!!
Οσο για τους Bullet, η λεξη metal ειναι πολυ γενικη για να μην τους βαλεις μεσα…Δεν ειν στα σιγουρα ουτε Thrash, ουτε Power, αλλα Alternative metal (ειδος που δεν ακους και δικαιωμα σου) και λιγο Μetalcore (μια απ τα ιδια) τους λες και με το παραπανω!!

Kαι ειπα πριν κατι για διαμαντια και φουσκες…αν θες, μιλα μου περι αυτου…Mην πιανεστε συνεχως με τους Roach…Λοξυγγας θα τους εχει πιασει!!! :lol:

ωχου κολλησες με τους ροουτς ρε αδερφε, παραδειγμα σου ειπα! αφου κατα την γνωμη σου και συμφωνα με την λιστα σου εδω και μια δεκαετια δεν υπαρχει μεταλ, καθοτι τα γκρουπ που ανεφερες ΔΕΝ ειναι τετοια, γιατι στο πρωτο σου ποστ εκανες λογο για Maiden, Priest, Slayer, Thrash NWOBHM, γιατι με αλλα λογια μπλεκεις τα αχλαδια με τα μηλα ? πιστευω εκει ηταν το λαθος σου…

Γιατι πρωτον, ειναι metal, απλως δεν ειν Thrash ή Power, δευτερον μου τη δινει που καποιοι εδω μεσα βλεπουν τα παντα με ταμπελες και πολλες φορες κρινουν μπαντες χωρις να τις εχουν ακουσει κρινοντας μονο απ το ειδος metal που παιζουν…Γι αυτο!!!

δηλαδη ενω εγω δεν γουσταω ουτε νοτα απο metalcore kai nu-nu metal, πρεπει να τις φαω ολες στη μαπα για να μην θιξω κανεναν ? τι λες μωρε, νιωθεις καθολου ? εγω φταιω που ασχολουμαι…

και οχι ρε φιλαρακι, που να χτυπιεσαι κατω, οι μπαντες που ανεφερες ΔΕΝ ειναι μεταλ. ενα αιρετικο παρακλαδι ειναι. χωνεψε το.

[B]ΖΗΤΩ ΟΙ ΤΑΜΠΕΛΕΣ ![/B]

Καλα κατσε να ακους Manowar!!!

χ0αχα0αχ0χα0χα0χαχαχα0χα0χαχ0α0χα

ε, αυτό σε μένα πρέπει να το πεις! μπερδεύτηκες!

γιατι ρε, μονο εσυ εχεις τα copyrights ? :stuck_out_tongue: ακουμε κ αλλοι :wink: