Υπάρχουν αξιόλογα group πια;

Δεν το κανουν, αλλα ουτε το λενε χωρις να το κανουν!!! :wink:

Oποιος το λεει, ειναι

Δε θέλω να γίνω κακός αλλά τα συγκεκριμμένα ούτε τη σπανακόπιτα δε μπορούν να κόψουν για να πουν ότι το έκαναν

…θα απαντουσε η μικρη μου αδερφη!!!

στο δικό μου κάνει κρος, στο δικό σου μοτο-κρος

Aφου δεν καταλαβες οτι σε κοροιδευω, τι να πω…

Να μου πεις εδω ακους Bullet for my Valentine :lol:

Δεν εβρισκα και τις φωτο που ενας σαν το αγαπημενο σ συγκροτημα μπαινει και βγαινει απο συναυλια Kickback

Ξες, ουτε εγω απαντησα σοβαρα…

Αλλα να μου πεις, εδω ακους Kreator!!! :lol:

Και εγω πρωτου μιλησω για κατι, κοιταω και τις 2 μεριες!!! :wink:

Μπηκες στο πανθεον πλεον και με τους Kreator, αληθεια!!!

Μπήκα!

θα πέσει φωτιά να μας κάψει…
και δίσκο να μην είχαν κυκλοφορήσει ,μόνο που ο mille φόραγε ραφτό into glory ride φτάνει 8)

:lol::lol::lol:

Λοιπον, μη το δεις οτι “δεν αξιζει να ασχοληθεις”…Πες μου 2 λογια σχετικα με τους Manowar και γιατι αξιζει καποιος να ασχοληθει μαζι τους…Ετσι μπας και μπω εγω ο μικρος στον ισιο δρομο βρε αδερφε και σταματησω να ασχολουμαι με ποζερια!!! :lol:

πόσο χρονών είσαι???

Edit: no offence , να ξέρω με τι background μιλάω για να χρησιμοποιήσω τα κατάλληλα επιχειρήματα

Kαλα τρελα πουλας??? Τι ειναι αυτα που λες??? Για πες μας εσυ γιατι να ακουσουμε ξεφτιλικια τυπου Dope και Papa Roach. Tην κολοκυθια θα παιξουμε.
Μπαινεις, γραφεις μια πιπα, εχεις μια μαλακια για υπογραφη και απλα θες να περασεις το χρονος σου τσακωνοντας σε ενα φλορουμ.
Παντως εγω δεν εχω προβλημα για μουσικα χουλιγκανιλικια, απλα ειναι λιγο φλωρικο απο το pc δε βρισκεις??

35!!!

EDIT:Μικρος σε γουστα και αντιληψεις!!!

35??? thats bad! :stuck_out_tongue:
δηλαδή έχεις φτάσει 35 κι ακόμα δεν έχεις γνωρίσει την Αλήθεια ε?
οκ. δύο λόγια: battle hymns.
ξεκίνα και εδώ είμαι να σου πω και τι άλλο να ακούσεις, στα γράφω άμα θες κιόλας :wink:

Καλα καλα!!!

Χωρις ειρωνεια, αλλα βαρεθηκα την πιπιλα με το Battle Hymns…Οπου εχω κοντρα με Μanowar, ακου το “Battle Hymns”…Εχω ακουσει και το δισκο, και το ομωνυμο…

Και οχι, δν ειμ 35, αλλα περιμενα μια απαντηση απο τον cynic, που αν δεν ελεγα μεγαλη ηλικια, δεν θα την επαιρνα(οχι οτι πηρα)…

απλά σου λέω το battle hymns γιατί από εκεί ξεκινήσαν όλα.τα άλλα είναι καλύτερα :wink:
πάντως αν είσαι πιτσιρικάς θα σε βοηθήσει το να ακούσεις manowar.θα σε κάνουν άντρα:!:

ε ψιτ λιγα λογια για τους kreator γαμω τα εξοχικα μου!