Guitar Hero World Tour!

Μετα το πρωτοποριακο Guitar Hero , εδω και κανα μηνα λιωνω με την παρεα μου το World Tour !
Το σετ περιλαμβανει Drums - Κιθαρα - Μικροφωνο και αν εχεις 2η κιθαρα γινεται μπασο !!
Εχει παρα πολλα τραγουδια, και αμα εχεις καρτα για Xbox live κατεβαζεις αλλα τοσα !

Προς το παρον εχω ξεκινησει το Hard για την κιθαρα, γτ το medium τοχω λιωσει
Και στα φωνητικα ειμαι expert σε αρκετα οπως Tool - Korn ^^

καλα φοβερο παιχνιδι.εχω μονο κιθαρα αλλα σε λιγο θα παρω και μικροφωνο και θα το λιωσω

τι ειναι αυτα ρε,πιαστε πραγματικες κιθαρες ρε wannabeδες!Νταξει πλακα κανω το παιχνιδι μας εκπληρωνει κατα καποιο τροπο την φαντασιωση να τζαμαρουμε με την αγαπημενη μας μπαντα παντως ειναι λυπηρο να βλεπεις παιδια να λιωνουν το trough the fire and flames στο GH2 αντι να δοκιμασουν αληθινη κιθαρα,παντα το real thing ειναι καλυτερο.

Ακυρο αυτο που λες… Εδω μιλαμε για video game … σα να λες μη παιζεις Metal of Honor, πηγαινε στον πολεμο γτ ειναι real thing

ατυχες το παραδειγμα που αναφερεις.Τι σχεση εχει ο πολεμος με την κιθαρα;Στο medal of honor και αλλους παρομοιους εξωμοιοτες βγαζεις το αχτι σου με σκοπο να μην ξεσπας σε αληθινους ανθρωπους ενω στο gh χανεις ωρες μελετης στην κιθαρα που ειναι κατι καλο να κανεις την πραγματικοτητα σε αντιθεση απο το να πυροβολησεις καποιον.

μπορεις να τα συνδιαζεις και τα δυο.