Guitarist Available For A Band!

Γεια σας παιδιά!

Είμαι ο Greg και ασχολούμαι με την μουσική περίπου 7 χρονια! Έκανα μαθήματα κλασσικής κιθάρας 4 χρόνια και πλέον κάνω ηλεκτρική κιθάρα 3 χρονια! Ψάχνω μια μπάντα που να έχει σοβαρούς σκοπούς (εφόσον απο τη μεριά μου υπάρχουν φιλοδοξίες και όνειρα)!Με τα είδη που μπορώ να ασχοληθώ ειναι : Hard Rock/AOR/Poser, Heavy Metal,Melodic Metal,Power Metal(περισσότερο συνθέσεις του group),Progressive Metal και ίσως ΜΕΛΩΔΙΚΗ brutal μουσική!!!

Για μια καλύτερη ματιά για το ποιός ειμαι: www.myspace.com/gregeworld

Ευχαριστώ,
Greg E

I know who you are!
K.

Ίσως πρέπει να αφήσεις μακρυά μαλλιά.
Επίσης τα κομμάτια σου είναι αδιάφορα.

Φίλε Successor για μένα όλες οι γνώμες είναι σεβαστές! Εξάλλου στη μουσική υπάρχουν και γούστα!

Από κει και πέρα αν η αγγελία δεν σε ενδιαφέρει,δεν υπάρχει λόγος να απαντήσεις σε αυτήν και να κάτσεις εκεί που είσαι!!!

Αν ήθελες πραγματικά να σχολιάσεις τα κομμάτια μου,ας μου έστελνες μήνυμα, η αγγελία δεν ζητά σχολιασμό του ύλικού που έχει ανεβεί στη σελίδα!

Ευχαριστώ

Greg E

*Η αγγελία ακόμα ισχύει!

Δεν επιδέχεσαι σχολια δηλαδή;

Σε αυτό το thread όχι! Και το σχολιό σου το άκουσα, να σαι καλά!

Νομίζω οτι το δίάβασες. Δεν το άκουσες.

Min vgenete of topic to paidi psaxni banda kai ithele na ton doune osi enviaferonte.
Den exi noima na to sinexisete:D

Thanks Randy!

Η αγγελία εξακολουθεί να υφίσταται!

Ευχαριστώ!

Update …!

Φίλε είμαι κιθαρομπασίστας & ψάχνω άτομα να συνεργαστώ. Άν θές επικοινώνα : 6972259023/o_glykolemis@yahoo.gr

ΣΚΟΥΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!

Ρε, μην τον πάρει κανείς αυτόν, άσχετος είναι…

:lol: :lol: :lol:

ρε που τον ξερει εσυ τον mr glikolemis ???

ee,an endiafereste akoma tragoudao!an 8elete steilte sto nikisimplikian2@yahoo.gr

geia sou filarako!apo pou eisai?endiaferomaste gia enan ki8arista!kai enan mpasista alla ok!steile pou meneis kai an 8es kai til na ta poume!

Αιγάλεω μένω! Στειλε μου σε PM to mail sou !