Guns N' Roses - Greatest Hits

Κατά την άποψη μου το συγκεκριμένο best of δεν θα 'πρεπε να υφίσταται. Από τη στιγμή που οι μεγαλύτερες επιτυχίες της μπάντας βρίσκονται σε 3 cd (τα οποία μπορεί να βρει κανείς σε σχετικά καλή τιμή), δεν υπάρχει λόγος να κάνεις μια συλλογή που θα απαρτίζεται από κομμάτια των 3 αυτών δίσκων, συν 1-2 από τους υπόλοιπους…

Shadowcaster έχεις δίκιο, θα μπορούσαν να έχουν συμπεριλάβει και κάτι bonus, πχ ένα video, ένα κομμάτι, κάτι, αλλά νομίζω πως έπαιξε ρόλο και το ότι ο Axl (= τωρινοί Guns) ήταν εντελώς αντίθετος με την κυκλοφορία του best, πράγμα που έδρασε αρνητικά, μιας και η εταιρεία θα είχε ακόμα μεγαλύτερη “γκρίνια” αν έκανε κάτι τέτοιο.

__Συμφωνώ, 8) Αυτό με τον Axl (που ήταν αντίθετος) δε το ήξερα, αλλά είχε περάσει απ’ το μυαλό μου, μου έκανε κάτι σε αρπαχτή τό όλο θέμα… :wink: Και τι αρπαχτή ε, έχει τραλαθεί να πουλάει το cd (…λογικό).

Όχι μόνο αντίθετος, αλλά πήγε και στα δικαστήρια, όπου έχασε, νομίζω (ενδεχομένως να μη θυμάμαι και 100% σωστά).

Όντως έχει σκίσει από πωλήσεις, αλλά και πέραν από αυτό εξακολουθώ να πιστεύω ότι είναι μια ανούσια και αχρείαστη κυκλοφορία. Ίσως βγήκε για να καλύψει σε κάποιο βαθμό την αργοπορία του “Chinese”. Α να δούμε…

Exeis dikio, exase tin diki.

To Best kykloforise gia na kalypsei tin argoporia tou Chinese kai na mpei ligo metrito sta tameia tis diskografikis, mias kai fimologeitai oti i paragogi tou CD ta exei psiloadeiasei…

Syntoma tha exoume nea gia to album pantos…