GUNS N' ROSES Jul 22, 2023 Olympic Stadium

έχει γίνει ένα μπέρδεμα με τις κερκίδες.

αν μπεις από το σύνδεσμο από το site των GnR δε σου δίνει τη δυνατότητα να διαλέξεις θέση.
αν μπεις απευθείας στο ticketmaster τότε μπορείς αλλά δε σου έχει ανοιχτά τις θέσεις PL4.

πάνω διάζωμα γενικά κλειστό

Λέτε να φυγουν τσακ μπαμ; μιλανε για ψιλοχαμούλη πρωτες ωρες

Συγκριτικα με αυτα που δηλωναν το πρωι στις θυρες, πρεπει ηδη να εχουν φυγει σχεδον 10.000 εισιτηρια.

το πάνω διάζωμα έχει φύγει ή δεν άνοιξε ακόμα;

Δεν άνοιξε ρε. Πιστεύω ότι θα δούνε αν θα ανοίξει ή όχι αναλόγως με το πώς θα πάει η προπώληση.

4 Likes

Τσίμπησα τικετο,κατι μ λεει οτι θα ναι επος αυτο το λαιβ αμα κρινω απτο setlist του 22

δες και κανα βίντεο όμως, μην απογοητευτείς εκείνη την ώρα :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

1 Like

Αστο δεν θελω :stuck_out_tongue: ,οπως βγει εκεινη την στιγμη…ας του δωσουνε ενα τσαγακι να γιανουν τα λαιμα του

3 Likes

image
θελω να ευχαριστησω τη μαμα μου, τον μπαμπα μου και οσους με στηριξαν για να καταφερω να παρω αυτο το βραβειο!

8 Likes

μόνο μην έκαψες κανέναν με αυτό το λινκ! :joy: :joy:

αν καποιος εδω μεσα την παταει με fake δηλωσεις του viagogo ειναι αξιος της μοιρας του

2 Likes

Για όσους ανησυχούν σχετικά με την προσέλευση της εγχώριας showbiz στην συναυλία των G’n’R να επισημάνω ότι υπάρχουν και χειρότερα!
Στη συναυλία των Rolling Stones π.χ. στην Αθήνα (μιλάω για το 1998 προφανώς, όχι αυτή του Απριλίου του 1967!) παραβρέθηκαν, εκτός από τις τότε διασημότητες, και σημαντικός αριθμός στελεχών τόσο της κυβέρνησης (του σημιτικού ΠαΣοΚ εννοείται, βρισκόμαστε ακόμη στα “glorious” nineties) όσο και της αξιωματικής αντιπολίτευσης. Μεταξύ άλλων είχαν δώσει το παρών ο Γιώργος “mind the Gap” Παπανδρέου, ο Κώστας Καραμανλής ο νεώτερος και ο Αντώνης Σαμαράς – όλοι τους, σημειωτέον, διετέλεσαν πρωθυπουργοί αργότερα!
Αν παρατηρηθούν τέτοια φαινόμενα και στο live του “πιο επικίνδυνου συγκροτήματος στον κόσμο” αυτό θα δείχνει, και με τη βούλα που λένε, ότι οι μέρες της… επικινδυνότητας τους έχουν προ πολλού παρέλθει!

5 Likes

Ναι ρε συ @Ian_Metalhead , αλλά 2023 γράφει το κοντέρ…

Ο Μητσοτάκης πάντως είπε ότι θα πάει, οπότε ετοιμαστείτε για σεισμούς, καταποντισμούς, ηλεκτρικές καταιγίδες και όλα τα σχετικά… just saying.

2 Likes

Το να λέτε ότι “έρχονται οι ανθυποσελεμπριτι και οι περαστικοί και ακούνε τη μουσική μας” δεν έχει καμία διαφορά από το να λένε σε καμιά όπερα ή θέατρο “πως επιτρέπουν σε αυτούς τους πλεμπαιους να μπαίνουν μέσα” ε, just sayin

2 Likes

Πως επηρεάζει την καλοπέραση σας σε ένα live ένας άκυρος ρε σεις :joy:

2 Likes

Εγω γουσταρω,θα ξεκινήσουμε κ ενα μητσοτακη γαμιεσαι και ολα θα ειναι φινα

11 Likes

Ας πάει. Το θέμα είναι να μην είναι αυτοδύναμος και πρωθυπουργός τότε και να έχουμε μια προοδευτική κυβέρνηση.

2 Likes

Δεν ακούνε μόνο τη μουσική κάποιων, τους τρώνε και το μπιφτέκι από πάνω.

Μερικοί δεν έχουν καταλάβει ότι μεγάλες συναυλίες χωρίς φασαίους και λοιπούς μη φανατικούς, απλώς ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ.

14 Likes

Πόσο θα τα σπάει. Το έχω κάνει εικόνα.

1 Like