GUNS N' ROSES Jul 22, 2023 Olympic Stadium

Ω ναι!

22 Ιουλίου! ΟΑΚΑ !

10 Likes

Η προπώληση για τα μέλη του fanclub ξεκινά την Τετάρτη 22 Φεβρουαρίου στις 10:00.
Η γενική προπώληση ξεκινά την Παρασκευή 24 Φεβρουαρίου στις 10:00 μέσω του gunsnroses.com και της Τicketmaster.gr

4 Likes

Μόλις έσκασε η είδηση στο Red Fm που ακουγα στο αυτοκίνητο και χαμογέλασα για πρώτη φορά σήμερα σε μια πολύ κακη μέρα συναισθηματικά / ψυχολογικά

Το ανέβασε και η high priority

Δάκρυα μόνο

Χρονιά που θα καλύψω πολλά μουσικά απωθημένα η φετινή . Συγκίνηση πραγματικά

Άντε , ευχηθείτε μου να καλύψω και κανένα ερωτικό/ συναισθηματικό απωθημένο επίσης φέτος μιας και μάλλον υπάρχει ευκαιρία επιτέλους να είμαστε και οι δυο single με κοπέλα που είχαμε ωραίο φλερτ :stuck_out_tongue::pray::crossed_fingers: ( άσχετη και αναίτια εξομολόγηση :rofl: )

24 Likes

λογικά εκεί! έχει κανείς εικόνα από τιμές εισιτηρίων; τάξη μεγέθους ξερωγω

Ήθελα να τους δω μια φορά τέλεια.

1 Like

πιο παλια ήταν 90-100. δεν ξέρω αν θα καμουν εκπτώσεις με Α/Β εισητήρια ? θα πιστεύα 60 για Β/90-100 για μπροστά. Αλλά οσο και να ναι αξιζει τον κόπο, σε σχεση με κατι ουγκαμουγκες που φέρνουν ως επι το πλείστον. ΙΣΤΟΡΙΚΑ γκρουπ και καλλιτέχνες θέλουμε. Φέρτε εναν σπρινγκστιν, φέρτε κάτι της προκοπής… πόσες φορές να δει κανείς paradise lost, δλδ (τυχαίο όνομα) βάζεις και SH, αγγελάκα, rotting christ και τα ρέστα.

Θεωρω οτι λιγοτερο απο 80 ευρω θα ειναι κλοπη. Αν θυμαμαι καλα, 100+ εκαναν στην Πολωνια οταν ημουν ενα κλικ απο το κλεισω εισιτηρια και αεροπλανικα για να μας κλεισει τελικα ο κοβιντ v2.0 ξανα μεσα. Βλεπω το τριψηφιο να πλησιαζει, αλλα θα τους δω γαμω τον Αξελ και τον Σλας.

2 Likes

Πιστεύω έξυπνη κίνηση να τους φέρουν τότε που τους φέρνουν, αν ήταν δηλαδή στο χέρι τους. Θα τραβήξει και ξένους η συναυλία.

9 Likes

Θα χει αυτη την μπουρδα που οι περισσοτεροι κατω δεν θα βλεπουν τιποτα; Θελω πολυ να παω γτ το πλεηλιστ ειναι δυναμιτης.
Τους εχω δει κ το 93 κ στην Μαλακασα. Μεγαλη αγαπη

1 Like

Καλησπέρα από Ζούγκλα

4 Likes

Συγκεντρώσου, υπάρχουν και μικρά παιδιά εδώ μέσα :stuck_out_tongue:

5 Likes

Να μην τους χάσετε παιδιά. Δεν ξέρω πως θα είναι η φωνή του θείου, αλλά είναι καλό το ότι έρχονται στο τέλος του τουρ. Πιθανόν αυτό κάνει το σόου ακόμα πιο ιδιαίτερο!!!
Τους έχω δει αρκετές φορές. Μιλάμε για τους τελευταίους παγκόσμιους μουσικούς δεινόσαυρους της ροκ

2 Likes

το 2018 που τους είχαμε δει μαζί με άλλο εκλεκτό μέλος του forum, ήταν δύναμη!

Έπαιξαν 3+ ώρες. Η πρώτη 1.5 ώρα ήταν σαν support στον εαυτό τους και μετά βγήκαν άλλη 1.5 ώρα και γάμησαν ακόμα περισσότερο.
Slash φανταστικός , σόλαρε Non stop.

Το support Πριν το support των Guns στον εαυτό τους ήταν οι Rival Sons, Που ήσαντο πάρα πολύ καλοί!

8 Likes

Η Νανά Τράντου τους φέρνει.

Χαχα…η πρωτη μου συναυλια. Με το αξεχαστο εισιτηριο milco

1 Like

Ω νασουγαμη απίστευτη μπάντα οι Rival Sons

5 Likes

Καλοί ήταν :heart_eyes:

Καλοί ήταν και αυτοί :sunglasses:

4 Likes

Για guns μάθαμε τιποτα;

1 Like

Παιδιά όσοι δεν τους έχετε δει σε αυτή την περιοδεία αξίζει να πάτε ! Τους εχω δει 4 φορές :slightly_smiling_face: Καλά να περάσετε :blush: GnFnR :heart:

13 Likes

Να έχουμε και στο πίσω μέρος του μυαλού μας όμως ότι τους φέρνει η High Priority έτσι;
Κατά τα άλλα όσοι πάρε να περάσετε σούπερ

3 Likes