Guns Ν' Roses

Τότε μπορείς άνετα να ζήσεις και να αφήσεις τους άλλους να πεθάνουν!

2 Likes

Ή να μιλαω στον εαυτο μου ενω δεν ειναι κανεις στο σπιτι

1 Like

Ή να μην κλάψεις!

(Μ’ άρεσε, συνεχίστε το)

1 Like

Μπα, δεν έχει πλακα

Ή να πιεις λίγο μπύρα και να ακούσεις καλή μουσική

Δηλαδη να βαλεις κατι διαφορετικο απο GNR?

1 Like

Ο Quintom ή απλά ήθελε να μας γαμήσει το παιχνίδι ή ποτέ δεν κατάλαβε τι κάναμε. :stuck_out_tongue:

Εεε το πρωτο, μα ειναι τοσο ευκολο το παιχνιδι σας γλυκο μου παιδι

Εφορία που σου χρειάζεται

Τίποτα δεν κρατάει για πάντα ρε σεις ούτε καν η βροχή του Νοεμβρίου. Πόσο μάλλον το παιχνίδι :stuck_out_tongue:

Mα δεν στεναχωριέμαι για τίποτα τώρα γιατί η στεναχώρια είναι χάσιμο γ@###ν0υ χρόνου

Και να ερθουν…δεν θα εχετε λεφτα να πατε,θα σας δωσει ο μητσοτακης Gn’R concert pass. :rofl:

1 Like

Μιας κ το τοπικ εχει κινησουλα…

Σε αλλο τοπικ συζητατε για γκρουπ που εξελίχθηκαν στο πέρασμα του χρόνου κ δεν μπορω να σταματησω να σκέφτομαι πως οι guns απο το out ta get me πηγαν σ αυτο

Το τιτανοτεραστιων διαστασεων αυτο επος το οραμα του Axl η απίστευτη συνεισφορα του slash το απολυτο δημιουργημα του γκρουπ. Πως αλλαξε αυτο το γκρουπ απο το live like suicide στα μεγαλοπρεπεστατα illusions.

Σε ρωταει το ανιψακι σου : ρε θειο μ αρεσουν οι guns τι μ προτείνεις ν ακουσω παρομοιο.

-δεν υπαρχει κάτι παρόμοιο ανιψιε μου.

13 Likes

Συμφωνώ. Τέτοιο έπος, τέτοια μελωδία, δεν έχουν ξαναγραφτεί.
Ίσως το ακούσουμε το καλοκαίρι.

1 Like

Και… πάμε πάλι, δεν είσαι ο πρώτος που το εύχεται, αλλά αν δεν γίνει μην καταριέστε αυτόν που το διέδωσε! (double treat αυτή τη φορά!)

Δυο δισκοι διαμαντια, αλλα αν καποιος με το πιστολι στον κροταφο πει “διαλεξε μονο ΕΝΑ”, εχω κατασταλαξει πια:

5 Likes

Παιδιά όλα κουλ…
Δεν μιλάμε πλέον για απλή φήμη.
Μην ρωτάς που και πως το ξέρω.
Μιλάμε για κλεισμένο ντηλ ακόμα και στο fee της μπάντας.
Οι πιθανότητες να τσακίσει είναι ελάχιστες κατ’ εμέ.

7 Likes

Με nick funnyboy, περιμένεις να πιστέψουμε μία τέτοια βόμβα; Δώσε κάποια στοιχεία, κάτι, μη μας κρατάς σε αγωνία, δε γίνεται απλά να πετάς κάτι τέτοιο και μετά να λες “παιδιά, όλα κουλ”. Έχουμε παιδιά, δουλειές, καλοκαιρινές διακοπές να κανονίσουμε, δώσε μας ΚΑΤΙ.

2 Likes

Αυτή δεν είναι η μόνη συνθήκη που μετράει?

1 Like

Ναι ισχύει. Απλά μέχρι να ανακοινωθεί…you never know