Guns Ν' Roses

εσυ … ξερεις !!!

@funnyboy ευτυχως που ειναι “καθαροι” αλλιως θα μιλαγαμε για μεγαλη πατατα.
25 χρονια πεταμενα ειναι παρα πολλα, αν και το 06 που τους ειχαμε δει εδω ηταν φοβεροι.

Δειχνουν οτι θα “πεθανουν” ως μεγαλη μπαντα. Μαζι με αυτο βεβαια “ειναι πολλα τα λεφτα Αρη” , αλλα 3 και 4 ωρες ειναι εμπειρια , οχι αστεια.

3 Likes

Αυτή ειναι η μπαντάρα μου :slight_smile: :heart_eyes: Ανυπομονώ να τους ξαναδώ :wink:

4 Likes

Και μένα η δικιά μου !!!
Αλλά δυστυχώς δεν βγαίνουν τα κουκιά να ξαμοληθώ και φέτος στας Ευρώπας:disappointed_relieved:

4 Likes

Μην ανησυχείς δεν σταματάνε τώρα :wink: Άσε ότι περιμένουμε και νέο άλμπουμ :wink:

3 Likes

Αρπαχτη κατα τα αλλα…:stuck_out_tongue: Βεβαια εχουν καμια 5-6 covers,σολαρισματα που τρωνε κανενα μισαωρο.

Τωρα που το σκεφτομαι,αφου ο Axl ξερει τα κομματια των AC/DC,ας το κανουν 6ωρο.Ο Slash βλεπω στο there was a time προσπαθει να αυτοσχεδιασει,ενταξει δεν εχω την απαιτηση να παιξει copy paste bukcethead,δεν γινεται.

5 Likes

Το μόνο που μένει είναι να ακούσουμε και κάνα Locomotive :stuck_out_tongue_winking_eye:

2 Likes

οποιος μπορει να τους δει παντως ας το κανει αυτο το δωρο στον εαυτο του…

(ναι αρπαχτη αυτη των Guns !! Αρπαχτη οχι δεν ειναι αλλα οπως και να το κανεις χτυπανε στο “συναισθημα” .οπως και αν εχει, Εγω πιστευω οτι αξιζει 100% να τους δει καποιος)

2 Likes

Προσωπικά την μαγεία ενός live την κατανοώ πλήρως λίγο καιρό μετά την θέαση του…
Μου αφήνει ένα χαζοχαρούμενο χαμόγελο, και μια συναίσθηση μεταξύ φαντασίας και πραγματικότητας…του στυλ : πωπω, ήμουν εκεί, τι έζησα ρε φίλε???:laughing:
Αυτό που περιγράφω το ένιωσα στο μακρινό 93 στο ΟΑΚΑ, όπως και πέρυσι στην Πράγα.
Τα ενδιάμεσα ήταν κ αυτά φοβερά και τίμια αλλά ως εκεί, η μαγεία ήταν στιγμιαία:wink:

4 Likes

Κοιτάζω κ γω να τους δω πάλι το καλοκαίρι αλλά μου είναι πολύ δύσκολο να ξαναδώσω τόσα λεφτά. Υπάρχει φυσικά η επιλογή της κερκίδας ή πίσω στην αρένα, αλλά δε με ψήνει.

ετσι φιλοσοφικες συζητησεις να κανουμε . Μεχρι ποσα ξανα εδινες για να τους δεις ;

Άμα κάνεις ολόκληρο ταξίδι, 50 ευρώ που είναι η διαφορά μεταξύ του ακριβού και του φτηνού εισιτηρίου, δεν είναι τίποτα. Τα δίνεις.

2 Likes

ακομα και αν ειναι επι 2.

Καλά σίγουρα απλά δε ψήνω για την ώρα να σκασω τόσα λεφτά μαζεμενα.

1 Like

Έπος επών. ΤΕΡΑΣΤΙΟ κομμάτι, συνδυάζει απίστευτα τσαμπουκά Appetite με γκράντε μεγαλείο Illusions και το φινάλε του είναι γενικά πανάκριβο.

Ευανθία, τι έχει ειπωθεί για νέο δίσκο;

3 Likes

Ειχα διαβασει αυτο πριν κανενα μηνα στο redfm.gr

Οι Kαλιφορνέζοι επιστρέφουν στις ΗΠΑ τον Νοέμβριο του 2017 και σύμφωνα με τον Slash προγραμματίζουν να μπουν στο στούντιο για το πρώτο τους άλμπουμ μετά την επανένωση αμέσως μετά τα Χριστούγεννα.

3 Likes

Εμπλεκεται ο Αξλ. Αν δε βγει στα διασκαδικα, να το αγορασουμε και να δουμε οτι εχει και μουσικη μεσα και δεν ειναι κενο, δεν πιστευω τιποτα.

2 Likes

Χαχαχα θυμήθηκα το επικό " yo yo σου πήρα 5 ευρώ "

2 Likes

Εχω παραγγειλει το Chinese Democracy απο το EMP το 2001. Η ημερομηνια κυκλοφοριας ηταν η 30/05/2001. Υπηρχε διαθεσιμο για παραγγελια στον καταλογο, κανονικα. Βγηκε 7,5 χρονια αργοτερα.

2 Likes

Ο Richard Fortus σε μια συνέντευξη είπε πως υπάρχουν πολλές ιδέες για ένα νέο άλμπουμ!! Αναμένουμε :wink:

2 Likes

Χθες ήμουν σε μια παμπ και εκεί που έπαιζαν διάφορα σκάει και το Think About You και είχα ξεχάσει πόσο υποτιμημένη κομματάρα είναι. Ειδικά τα “καθαρά” του Ιζζυ από πίσω στο ρεφραίν είναι έρωτας.

3 Likes