Guns Ν' Roses

απ τα αγαπημενα μου.δε το παιζουν απ otι ειδα φετινα setlist

:sunglasses: :heart_eyes:

4 Likes

GUNS N’ ROSES: Η περιοδεία “Not in this lifetime” είναι η τέταρτη πιο επικερδής περιοδεία όλων των εποχών.

Ξερει κανεις,τι θα γινει απο εδω και περα,ο Slash ετοιμαζει solo δισκο με conspirators,o Myles τον εχει ετοιμο,ενω ερχεται ευρωπαικη περιοδεια το καλοκαιρι,πως στο διαολο θα βρεθει χρονος να κανουν εστω ενα EP με 3-4 κομματια και να κυκλοφορησει,γιατι για δισκο μονο οταν πεσουν τα μαλλια του Slash το βλεπω.:expressionless:

1 Like

μπααααα .υποθετω οτι θα εχουν αλλο υλικο που πιθανον να δουλευουν, αν οντως θελουν να κυκλοφορησουν κατι.

Αν το υλικο δεν αρεσει στον Axl δεν θα κυκλοφορησει ποτε. Αν δεν αρεσει και τοσο πολυ στους αλλους , αλλα αρεσει στον Axl το βρισκω πιο πιθανο να κυκλοφορησει. Αν αρεσει σε ολους , ολα καλα !

27 χρόνια πριν…

3 Likes

Χρόνια πολλά στον Duff (5/2/1964)

2 Likes

Χρόνια Πολλά στον τεράστιο Axl Rose :heart_eyes:

3 Likes
1 Like

Μακάριιιιιιι :heart_eyes:

Τι να πρωτοπρολάβει ο κύριος Rose. Να βγάλει δίσκο με τους AC/DC? Να βγάλει δίσκο με τους Guns N’ Roses? Και με ποιους απ’ τους 2 θα βγει σε περιοδεία για την προώθηση του νέου δίσκου?

ps: Ο Αngus Young είναι 62 χρονών. Έχουν μέλλον ακόμα οι AC/DC.

Να βγάλει δίσκο με τους Guns γιατί με τους Ac dc θα είναι ξεφτίλα απλά πράγματα

2 Likes

Αυτο ακριβως.

1 Like


επεισόδιο με πολλά ωραία πράγματα!!!
6 Likes

Γιατί τέτοιo κράξιμο στους Stones

Μπράβο πολύ καλή δουλειά…Αν και για μένα No1 είναι το Appetite…Guns n’ fuckin’ Roses :sunglasses:

2 Likes

Πάνο βλέπω τα βίντεό σου και τα διασκεδάζω. να ζητήσω κάτι ? το “ο Χ είναι καλύτερος από τον Ψ” όταν μιλάμε για μουσική, μπορεί να εξαφανιστεί στο χρονοντούλαπο της ιστορίας ? γιατί είναι άκυρο (για γούστα μιλάμε), προσβλητικό για κάποιους και εκθέτει συνήθως όποιον το λέει. θενκς. καλή συνέχεια

2 Likes

Νο.1 το καλυτερο ντεμπουτο εβερ στο χαρντ ροκ :sunglasses:

5 Likes

Και στο top-5 στην ιστορία του rock θα προσθέσω εγώ για την υπερβολή (που όμως πιστεύω απόλυτα). :sunglasses:

6 Likes

Δισκαρα που θα ήθελαν πολλές μπάντες να είχαν βγάλει :sunglasses:

1 Like

Χαίρομαι να βλέπω αγάπη στους Guns, είναι και μένα αναπόσπαστο κομμάτι των παιδικών χρόνων και της εφηβείας και τεράστια λατρεία και θεωρώ μεγάλη ντροπή που υπάρχει ακόμη κόσμος που τους λέει μπάντα του 1.5 δίσκου (όταν τα Illusions έχουν υλικό για 4!).

Προσωπικές απόψεις βέβαια αλλά να πω ότι διαφωνώ πάρα πολύ με την κριτική στο Chinese Democracy, το οποίο θεωρώ εκπληκτικό δίσκο, ο οποίος θάφτηκε κάτω από το τεράστιο όνομα, τις προσδοκίες και τον μύθο της κατασκευής του. Αδικήθηκε κατάφορα γιατί κλήθηκε να σηκώσει όλο το όνομα Guns και τον μύθο δεκαετίας στην πλάτη του. Αν τον ακούσει κανείς ως προσωπικό δίσκο του Axl όμως δεν νομίζω ότι του αξίζουν χαρακτηρισμοί “άχρηστος” και σίγουρα υπάρχουν πολλοί οπαδοί Guns που τον αγαπάνε (εγώ είμαι ένας, δεν είμαι μόνος). Εξαιρετικό songwriting, ΚΑΥΤΕΣ κιθάρες (άλλο φρούτο από Slash φυσικά) και γκράντε όραμα που λείπει γενικά από την ροκ μουσική.

Δέχομαι πάντως την θέση του σαν τελευταίο στην δισκογραφία για προφανείς λόγους (no Slash, no Guns, ο λαός μίλησε και γιατί Appetite και UYI είναι μυθικά).

6 Likes